از مهم‌ترین وظایف وزیر ارتباطات می‌توان به تهیه، تدوین و نظارت بر حسن اجرای راهبردها، سیاست‌ها، برنامه‌های سالانه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را داد که در کنار این وظایف می‌توان به انتصاب مشاور نیز اشاره کرد.  در حال حاضر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای عیسی زارع‌پور، آقای محمد احسان خرامید را به‌ عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.

طبق گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد احسان خرامید با صدور حکمی از سوی جناب آقای عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری به‌ عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب گردید. پیش از این مهدی سالم چنین سمتی را داشت که پس از برکناری او، مصطفی اشرف این سمت را برای مدتی برعهده داشت.

لازم به ذکر از که آقای خرامید رئیس جدید مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی و همچنین کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است. وی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت فرهنگی و رسانه‌ای پیش‌ از این مدیرکل رسانه‌های اجتماعی معاونت فضای مجازی سازمان صداوسیما بوده است. مدیر تولید و تامین محتوای اداره کل فضای مجازی استان‌ها، معاون فضای مجازی صداوسیمای مرکز استان البرز و معاون فضای مجازی صداوسیمای مرکز جزیره کیش از جمله مهم‌ترین مسئولیت‌های کاری او بشمار می‌رود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی