پنل و گیت وی اختصاصی پیامک انبوه

خدمات ما

سرویس ارسال پیامک کسب و کار خرد

سرویس خدمات پنل و گیت وی اختصاصی پیامک انبوه مخصوص مشترکانی است که با اپراتورهای داخل و خارج از کشور در ارتباط هستند. این مشاغل می‌توانند مالک تمام و کمال تجارت خود باشند و برای این امر مهم مشاغل و کسب‌وکارها نیاز به تجربه و دانش فنی برای تولید داشبورد محصولی و مدیریتی پیام کوتاه و همچنین گیت وی اتصال ندارند. از همین رو مجموعه فرهنگ و توسعه کندو با در نظر گرفتن جامع ترین لیست خدمات حوزه ارسال اس ام اس، مقرون به صرفه ترین تعرفه های ارسال پیامک، انتشار بهترین مقالات حوزه بازاریابی و اس ام اس مارکتینگ و نزدیک به 15 سال قدمت بهترین خدمات حوزه ارسال پیامک را به شما ارائه می دهد که خدمات پنل و گیت وی اختصاصی پیامک انبوه، یکی از جدیدترین خدماتی است که به مشترکان خود ارائه می‌دهد.


از این رو با استفاده از این سرویس مشاغل و کسب‌وکارها بدون هیچ محدودیتی در شیوه اتصال و ارتباط با اپراتورهای داخلی و خارجی میتوانند سرویس خود را راه اندازی کنند. همچنین شکل ظاهری پنل، ساختار عملیاتی، ماژول‌های گزارش گیری و مدیریتی و حتی ساختار اکانتینگ و عملیات گردشی مالی را می‌تواند به صورت سفارشی تغییر و با توجه به کسب ‌وکارهای مختلف خصوصی سازی گردد.


همچنین با عقد قرارداد پشتیبانی مشاغل می‌توانند اطمینان حاصل کنند، سرویس درخواستی بدون هیچ محدودیتی در شبانه روز و هر روز هفته بدون هیچ مشکل و محدودیتی می‌توانند با پنل خود کار کنند.


برای اطلاع از شرایط قرارداد و مشخصات فنی سرویس خدمات پنل و گیت وی اختصاصی پیامک انبوه می‌توانید با تیم پشتیبانی و کارشناسان کندو در ارتباط باشید.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .