مشارکت در مناقصات و قراردادهای کلان

خدمات ما

مشارکت در مناقصات و قراردادهای کلان

برای آنکه حرفه‌ای باشید و حرفه‌ای بمانید نیاز دارید تا درکنار افرادی باشید تا بتوانند به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند. یکی از مواردی که نیاز دارید تا با افراد مطمئن و کار بلد در ارتباط باشید مشارکت در مناقصات و قراردادهای کلان است. از این رو شرکت در مناقصات، عقد قرارداد با شرکت های بزرگ نیازمند پیش‌زمینه‌هایی است. که شامل موارد زیر می‌گردد:

 

  • مجوزهای اپراتوری و امنیتی
  • جواز کسب شورای عالی انفرماتیک
  • مجوز افتا
  • ارائه ضمانت نامه بانکی
  • پرداخت صورت حساب به صورت پس پرداخت و دوره پرداخت بلند مدت
  • هزینه کسورات تامین اجتماعی

آماده سازی لیست فوق، نیازمند کسب اطلاعات بسیار زیادی است که ممکن است از حوصله شما خارج و می‌تواند موجب شود در هر مرحله تهیه آن‌ها ماه‌ها طول بکشد. به طور مثال هزینه کسورات تامین اجتماعی که از همه موارد فوق نیز مهم‌تر است.

تمامی آنچه که در بالا ذکر شد، نشان دهنده این موضوع هم نیست که شما را از اهدافتان دور کند؛ پیشنهاد آن‌که جهت دستیابی به این مهم، می‌توانید از امکاناتی که جهت مشارکت در مناقصات و قراردادهای کلان که سایت کندو فراهم کرده است استفاده کرده و در صورتی که امکان عقد قرارداد و مذاکره را با مجموعه‌هایی از این دست دارید، کندو عقد قرارداد و سپری کردن تمامی مراحل را پذیرفته و شما بر اساس تفاهمی که بین دو طرف صورت گرفته است، درصد مشارکت از سود معامله را به صورت ماهیانه و همچنین نقدی دریافت خواهید کرد.


مجموعه فرهنگ و توسعه کندو با در نظر گرفتن جامع ترین لیست خدمات حوزه ارسال اس ام اس، مقرون‌به‌صرفه‌ترین تعرفه های ارسال پیامک، پنل و گیت اختصاصی پیامک‌های انبوه، سرویس ویژه برنامه نویسان، مشارکت در مناقصات و قراردادهای کلان، انتشار بهترین مقالات حوزه بازاریابی و اس ام اس مارکتینگ و… . نزدیک به 15 سال قدمت بهترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در حوزه‌های تخصصی می‌توانید با تیم پشتیبانی و کارشناسان کندو تماس حاصل فرمایید.بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .