پرتقال سبز

خدمات ما

رشد پایدار هر کسب و کاری نیازمند شناسایی و توجه مناسب و هدفمند به ویژگی‌ها، علایق و انتظارات گروه‌های مختلف مشتریان در شرایط گوناگون اقتصادی می‌باشد. بنابراین با این هدف، تعهدی کامل برای جذب، نگهداری و توسعه مشتریان در هر کسب و کار را می‌طلبد. پرتقال سبز راه حلی بهینه و هوشمند برای پیاده سازی، اجرا و مدیریت جشنواره‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی بر بستر پیام کوتاه، پیام صوتی و ussd را در اختیار صاحبان کسب و کار از بزرگ تا کوچک قرار می‌دهد تا به صورت یکپارچه و لحظه به لحظه و به سادگی با مشتریانشان در ارتباط و تعامل باشند، آنها و نیازهایشان را بهتر بشناسند و برایشان برنامه ریزی کنند.
تنوع در طراحی و اجرای جشنواره به موضوعی مهم در جذب و نگهداری مشتری تبدیل شده که دستیابی به این ارزش، زمان و هزینه بالایی را طلب نموده که در بسیاری از موارد عدم تمرکز و تسلط بر این موضوع بسیاری از پروژه‌ها را در همان مرحله ایده متوقف می‌نماید.
رسیدن به این امر مهم جز درسایه برنامه ریزی بلند مدت و صرف زمان و هزینه بسیار برای طراحی، تولید و راه اندازی سیستم‌های جشنواره‌ای میسر نمی‌شود. تمرکز بر همین امر گروه کندو را بر آن داشت تا با به کارگیری تجربه‌‌ای ده ساله، با طراحی و پیاده سازی نرم افزار جامع جشنواره‌ای کندو با نام تجاری پرتقال سبز، فضای اجرای ایده‌های جشنواره‌ای را تا حد ممکن از نظر زمان اجرا و هزینه تمام شده منطقی کرده و با سرعت بالا و هزینه بسیار کمتر از راه حل‌های مرسوم پیشین، مسیر را برای صنعت‌گران و تولیدکنندگان، برای رسیدن به مقاصد تجاری خود در این امر هموار نماید.

بستن x جستجو در سایت
فرهنگ و توسعه کندو
راههای ارتباطی با ما:
۰۲۱-۴۲۷۵۰۰۰۰
پست الکترونیکی :
info@candoosms.com

مشاوره تلفنی رایگان

اطلاعات تماس خود را در زیر وارد کنید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .