توییتر اعلام کرد: تنها مشترکانی که دارای اکانت Twitter Blue؛ زین پس قادر خواهند بود تا از احراز هویت پیامکی در دو مرحله بهره‌مند شوند.

 

توییتر به تازگی در توییتی اعلام کرد که از تاریخ 20 مارس برابر با 29 اسفند ماه تنها کاربران توییتر بلو می‌توانند از روش احراز هویت دو مرحله‌ای استفاه کنند. احراز هویت دو مرحله‌ای جهت افزایش امنیت حساب کاربری تعریف شده است

در این روش دارنده‌ی حساب کاربری علاوه بر رمز عبور، باید مرحله‌ی احراز هویت پیامکی هم انجام دهند. توییتر دلیل پولی کردن احراز هویت پیامکی را، سوء‌استفاده و کلاه‌برداری برخی از دارندگان حساب کاربری اعلام کرد.

توییتر تاکید کرد که کاربران عادی با استفاده از دو اپلیکیشن  Google Authenticator و یا Microsoft Authenticator می‌توانند برای فعالسازی تایید دو مرحله‌ای اقدام نمایند.

علامت تیک آبی که برای افراد سرشناس، هنرمندان، سیاست مداران و … رایگان بوده، اکنون برای تمامی کاربران توییتر قابل خرید است.

همچنین توییتر به کاربرانی که سوال کرده بودند؛ برای دریافت تیک آبی یا Twitter Blue چه مبلغی را باید واریز کنند، پاسخ داد که برای کاربران اندروید هشت دلار و کاربران ios  یازده دلار در ماه پرداخت هزینه در نظر گرفته شده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی