یکی از آیتم‌هایی که به زیبایی دکوراسیون خانه شما کمک بسیار زیادی می‌کند استفاده از فرش مناسب است. اما فرش مناسب لازم است چه ویژگی‌هایی داشته باشد و در هنگام خرید آن باید به چه مواردی توجه کرد؟ تمامی این مسائل سوالاتی هستند که افراد در هنگام خرید فرش از فروشنده می‌پرسند. به این ترتیب فروشنده لازم است اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان قرار دهد تا با در نظر گرفتن دکوراسیون و سبک علاقه مشتریان گزینه مناسب را برای آنها معرفی کند. این موضوع تا حدودی مربوط به تبلیغات و بازاریابی فروشنده فرش در زمان‌های گذشته بود. چرا که امروزه روش‌های مختلفی برای ارائه محصولات دکوراسیون خانه از جمله فرش وجود دارد که در ادامه با معرفی هر یک از آنها به شما کمک می‌کنیم تا در صورتی که کسب و کار شما مرتبط با فروش فرش است به راحتی بتوانید از این موارد برای جذب بیشتر مشتری و به دست آوردن درآمد استفاده کنید.

کندو - تبلیغات برای بدلیجات

فروش فرش به روش جدید

امرروزه افراد به خاطر مشغله‌های کاری سنگین و بالا بودن هزینه رفت و آمد، روش‌هایی را انتخاب می‌کنند که کمترین هزینه از نظر زمان و قیمت را برای آنها به همراه داشته باشند. در این خصوص پیشرفت تکنولوژی اهمیت بسیار زیادی دارد تا به کمک آن بتوانید امکانات مختلفی را در اختیار داشته باشید. به عنوان مثال فرض کنید در حال تصمیم گیری برای خرید فرش جهت استفاده در بخش خاصی از خانه هستید. در این صورت مراجعه به سایت‌های مختلف و بررسی طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا گزینه مورد نظر را با در نظر گرفتن دکوراسیون محل مورد نظر انتخاب نمایید. در ادامه به شما روش‌هایی را خواهیم گفت تا با به کارگیری آنها بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن شرایط مناسبی را برای خریداران خود فراهم کنید.

 استفاده از وب سایت‌های فروشگاهی

کندو - استفاده از وب سایت‌های فروشگاهی

استفاده از وب سایت‌های فروشگاهی

با پیشرفت تکنولوژی دیگر زمان بازارگردی برای خرید محصول مورد نظر به پایان رسیده است. به این صورت که افراد در طول هر ساعت از شبانه روز می‌توانند به راحتی به فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود وارد شوند و در نتیجه با در نظر گرفتن نیازهای خود گزینه مورد نظر را انتخاب کنند. این مورد در خصوص خرید تابلو فرش هم صدق می‍کند. به طوری که برخی از افراد هنگام خرید تابلو فرش مورد نظر خود ترجیح می‌دهند از انواع طرح‌های اسپرت با توجه به دکوراسیون منزل خود گزینه مورد نظر را انتخاب کند.

در مقابل آن دسته از افرادی که دکوراسیون خانه آنها رسمی‌تر است به دنبال انواع طرح‌های لوکس و جذاب برای استفاده در خانه هستند. انتخاب این گزینه‌ها با مراجعه به مغازه‌های مختلف در بازار چالش‌های زیادی را برای خریداران به همراه دارد. اما استفاده از وب سایت‌های فروشگاهی این موضوع را تا حد زیادی برای خریداران راحت کرده است.

به همین دلیل توصیه می‌شود اگر به دنبال فروش بیشتر هستید لازم است ابتدا یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و بخش‌های مختلف آن را دسته بندی کرده و گزینه‌های مورد نیاز مشتریان را در اختیار آنها قرار دهید. به عنوان مثال می‌توانید بخش‌های مختلفی مانند طرح‌های سنتی، اسپرت، لوکس و … را ایجاد کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی گزینه مورد نظر را انتخاب کنند.

از انواع روش‌های مختلف برای افزایش بازدید فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید استفاده کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی مانند استفاده از محتوا‌های متنی یا پورتاژ های آگهی در سایر وب سایت‌های پربازدید اشاره کرد. همانطور که اطلاع دارید هر چقدر میزان بازدید کننده از سایت شما بیشتر باشد فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

شبکه‌های مجازی

دنیای مجازی بخش بزرگی از زندگی افراد را تشکیل می‌دهد به طوری که روزانه ساعت‌های بسیار زیادی را در این اپلیکیشن‌ها صرف می‌کنیم. در نتیجه بازاریابی و تبلیغات در شبکه‌های مجازی نتیجه بسیار مناسبی را به همراه خواهد داشت. برای شروع کار بهتر است پیجی را راه اندازی کنید که در آن عکاسی مناسبی از محصولات خود کرده باشید و مشخصات مربوط به محصولات خود را به طور کامل در آن درج کنید.

امکانات مختلفی در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که افراد می‌توانند با استفاده از آن میزان بازدید پیج خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهند. به عنوان مثال در این راستا می‌توانید از اینفلوئنسرها کمک بگیرید تا آنها در پیج خود محصولات ارائه شده شما را مورد معرفی قرار دهند.

ارسال پیامک و استفاده از پنل پیامکی

کندو - استفاده از پنل پیامکی

استفاده از پنل پیامکی

در زمان‌های گذشته که ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی به تازگی در بین مخاطبان ایرانی مرسوم شده بود افراد بسیار زیادی بدون در نظر گرفتن مخاطبان هدف تصمیم به ارسال پیامک‌های انبوه گرفتند که این مسئله در طولانی مدت باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شد. به عنوان بسیاری از افراد که از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ناراضی بودن شماره خود را در لیست سیاه مخابرات قرار دادند تا از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در طول روز در امان باشند. این مشکل چالش‌های بسیار زیادی را برای کسب و کارها ایجاد کرد به طوری که دیگر نمی‌توانستند پیامک‌های لازم و ضروری را به مشتریان خود ارسال کنند.

استفاده از پنل پیامکی تا حد زیادی مشکلات را برای تجارت‌های مختلف آسان‌تر کرده است به طوری که این افراد می‌توانند با قابلیت‌های موجود در پنل‌های پیامکی،  اس ام اس‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود را به مخاطبینی که شماره خود را در لیست سیاه مخابرات قرار داد‌ه‌اند ارسال کنند.

علاوه بر موارد گفته شده در هنگام ارسال پیامک شما می‌توانید از قابلیت‌های مختلف سامانه‌های پیامکی برای ارسال استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید با در نظر گرفتن سن و جنسیت مشتریان پیامک‌های مرتبط با خرید تابلو فرش را برای آنها ارسال کنید. استفاده از پنل پیامکی امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که می‌توان به سرعت ارسال بالا و هزینه پایین برای تبلیغات و بازاریابی اشاره کرد. بدون شک علاوه بر فروش تابلو فرش در تمامی کسب و کارها انتخاب روشی که کمترین هزینه را برای تبلیغات و بازاریابی داشته باشد گزینه بسیار مطلوبی خواهد بود.

کندو - تبلیغات فرش

تبلیغات فرش

 کلام آخر

فروشندگان تابلو فرش می‌توانند از روش‌های مختلف برای تبلیغات و بازاریابی خود محصولات خود استفاده کنند که در بین این روش‌ها انتخاب و دسترسی به گزینه کمترین هزینه را به همراه خواهد داشت می‌تواند امتیاز بالاتری از آنها کسب کند. روش‌های مختلفی برای بازاریابی و تبلیغات وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به راه اندازی وب سایت و خرید پنل پیامکی اشاره کرد.

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و بازاریابی این امکان را در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار می‌دهند که بتوانند با در نظر گرفتن ویژگی‌های مخاطبان خود جامعه هدف را انتخاب کنند. به نظر شما ارسال پیامک در کسب و کارهای مرتبط با فروش فرش تا چه میزانی می‌تواند در افزایش میزان سود تاثیرگذار باشد؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی