یکی از ویژگی‌های بارز آزمایشگاه‌های پرطرفدار و محبوب، در کنار دقت در آزمایش، نظم در نوبت‌دهی و پاسخگویی در زمان مقرر است. اما بهترین آزمایشگاه ها مشهد برای برقراری نظم در امور مربوط به مراجعان چه سیاستی پیشه کرده‌اند؟ بله آزمایشگاه‌های مطرح از ‌ارسال پیامک برای اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنند. سامانه پیامکی با امکان ارسال پیامک انبوه و انفرادی به مراجعان،  آزمایشگاه‌ها را از تماس تلفنی بی‌نیاز کرده و از اتلاف وقت مراجعان پیشگیری می‌کند. در واقع همان یک پیامک ساده با اطلاع‌رسانی زمان دریافت پاسخ آزمایش، سبب ایجاد نظم در امور آزمایشگاه و افراد می‌شود.

لیست ۱۰ تا از بهترین آزمایشگاه های مشهد

با توجه به اینکه انتخاب آزمایشگاه مناسب، سبب تسهیل روند درمان بیماری‌ها می‌شود، لیستی از بهترین آزمایشگاه ها مشهد را در ادامه آورده‌ایم.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

آزمایشگاه مصطفی از بهترین آزمایشگاه ها مشهد

آزمایشگاه تخصصی مصطفی یکی از مجهزترین و بهترین آزمایشگاه‌های مشهد است که خدمات متنوعی به مراجعان ارائه می‌دهد. این آزمایشگاه دارای فضایی شیک، تمیز و مجهز است که رفاه و آرامش مراجعان را تأمین می‌کند. آزمایشگاه مصطفی دارای بخش‌های مختلفی چون هورمون شناسی، هماتولوژی، میکروب شناسی، ژنتیک، انگل شناسی و… است که نمونه گیری انواع آزمایش‌ها را انجام می‌دهند. موقعیت مکانی آزمایشگاه مصطفی امکان دسترسی مراجعان به مترو و ایستگاه تاکسی را فراهم کرده است. علاوه بر این، قرارگیری آزمایشگاه در طبقه اول، ورود افراد مسن و معلولان را برای دریافت خدمات آسان کرده است.

آدرس: مشهد، احمد آباد، حدفاصل خیابان عارف و محتشمی، ساختمان فرید

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۴۳۲۳۱

آزمایشگاه تخصصی دکتر صادقیان

آزمایشگاه مجهز دکتر صادقیان دارای بخش‌های آزمایشگاهی مختلفی چون پاتولوژی، خون، میکروب شناسی، غربالگری بارداری، آزمایش ادرار و مدفوع، آزمایش ژنتیک و… است. این آزمایشگاه با مدیریت دکتر صادقیان، آزمایش‌های دقیق و قابل اعتماد را به مراجعان تحویل می‌دهد‌. پرسنل این مجموعه با آگاهی به تمام ابعاد وظایف خود، با رویی گشاده از مراجعان‌ استقبال می‌کنند. یکی از خدمات قابل توجه این آزمایشگاه امکان نمونه‌گیری از افراد در منزل است. علاوه بر این، تدارک اتاق آزمایش کودکان با دیزاین کودکانه در محیط آزمایشگاه، نمونه گیری از خردسالان را آسان‌تر کرده است. آزمایشگاه دکتر صادقیان با بیمه‌های تکمیلی، تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح قرارداد داشته و این سبب خشنودی بسیاری از مراجعان می‌شود.

آدرس: مشهد، بلوار امامت، امامت ۳۴، ساختمان پزشکان امامت

تلفن: ۰۵۱۳۶۰۱۷۸۵۱

کندو - بهترین آزمایشگاه های مشهد

بهترین آزمایشگاه های مشهد

آزمایشگاه جهاد دانشگاهی

آزمایشگاه تخصصی جهاد دانشگاهی با هدف خدمت‌رسانی به همشهریان در سال ۱۳۶۰ توسط دکتر امیدی تأسیس شده است. این آزمایشگاه دارای ۳ پزشک متخصص و تعداد زیادی پرسنل نمونه‌گیری، پاسخ‌دهی و نوبت‌دهی است که امور مراجعان را به بهترین نحو انجام می‌دهند. کیفیت خدمات این مجموعه آزمایشگاهی نیز در حد آزمایشگاه‌های دیگر است، تنها تفاوت آزمایشگاه جهاد دانشگاهی قیمت مناسب آزمایش‌ها است. خدمات آزمایشگاه جهاد دانشگاهی شامل چکاپ کامل بانوان و آقایان، میکروب شناسی، انگل شناسی، پاتولوژی، خون، آزمایش خون و… هستند. واحد جواب دهی این آزمایشگاه به صورت تمام وقت در محل حاضر بوده و آماده پاسخگویی به مراجعان هستند.

آدرس: مشهد، میدان ده دی و میدان بیمارستان اما رضا، خیابان رازی غربی

تلفن: ۰۵۱۳۱۹۹۷۶۰۰

آزمایشگاه دکتر امینی

آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر امینی با بیش از ۳۰ ‌سال سابقه درخشان توانسته جایگاه خاصی میان همشهریان پیدا کند. این آزمایشگاه با شعار همگام با تکنولوژی امروز به پشتوانه تجربه دیروز خدمات شایان توجهی به مراجعان ارائه می‌کند. این آزمایشگاه با تجهیز به انواع دستگاه‌های پیشرفته و تخصصی امکان انجام انواع آزمایش‌های میکروب شناسی، خون، پاتولوژی، آزمایش ازدواج، چکاپ کامل و… را فراهم کرده است. دقت و سرعت انجام آزمایش‌های متنوع در آزمایشگاه دکتر امینی آن را به یکی از بهترین‌های مشهد بدل کرده است که مورد تقدیر نهادهای مربوطه قرار گرفته است.

آدرس: مشهد، پنج راه سناباد، جنب خیابان پاستور

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۳۴۱۱۹

آزمایشگاه تخصصی ایران مهر

آزمایشگاه ایران مهر با فراهم کردن محیطی مناسب، آرام و تخصصی توانسته بستری مناسب برای ارائه خدمات آزمایشگاهی به مراجعان فراهم کند. این آزمایشگاه با در اختیار داشتن دستگاه‌های مدرن و پیشرفته و نیروی متخصص و مجرب نیز توانسته عنوان بهترین آزمایشگاه مشهد را به خود اختصاص دهد. نیروهای متخصص علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی این مجموعه با رعایت تمام نکات موفق به بررسی صحیح نمونه‌ها و ارائه پاسخ درست به مراجعان شده‌اند. آزمایشگاه ایران مهر با امکان نوبت‌دهی آنلاین و مشاهده پاسخ آزمایش به‌صورت آنلاین، گام مهمی در رفاه همشهریان برداشته است.

آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان پرستار، حدفاصل پرستار ۷ و ۵، ساختمان ایران مهر

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۶۶۶۲۲

کندو - آزمایشگاه کوثر مشهد

آزمایشگاه کوثر مشهد

 

آزمایشگاه کوثر مشهد

آزمایشگاه تخصص طبی و پاتولوژی کوثر از مجهزترین آزمایشگاه‌های مشهد است که در ساختمان پزشکان فارابی قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب و ورودی استاندارد این آزمایشگاه امکان مراجعه افراد معلول و ناتوان جسمی را فراهم کرده است. در آزمایشگاه کوثر همچنین توالت مخصوص نمونه گیری معلولین دارای صندلی چرخ‌دار تعبیه شده است. خدمات این مجموعه در زمینه هماتولوژی، ژنتیک، پاتولوژی، میکروب شناسی، هورمون شناسی و… هستند. علاوه بر این، بررسی میکروسکوپی سلول‌های بافتی و رنگ‌آمیزی نمونه‌های خاص از خدمات تخصصی و متفاوت این مجموعه به شمار می‌آیند.

آدرس: مشهد، بلوار کوثر، حدفاصل کوثر ۲ و ۵، ساختمان پزشکان فارابی

تلفن: ۰۵۱۳۸۸۲۰۲۰۲

آزمایشگاه شبانه‌روزی سروش

آزمایشگاه خصوصی سروش با ارائه خدمات شبانه‌روزی به همشهریان یکی از بهترین آزمایشگاه‌های مشهد محسوب می‌شود. کادر مجرب و متخصصان متعهد در آزمایشگاه سروش با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن انواع آزمایش‌ها را انجام می‌دهند. این آزمایشگاه علاوه بر خدمات حضوری، امکان نمونه گیری در منزل را برای همشهریان در محدوده مشهد نیز فراهم کرده است. مراجعان می‌توانند در صورت نیاز پاسخ آزمایش خود را از طریق وب‌سایت آزمایشگاه به‌صورت آنلاین نیز دریافت نمایند. با این اوصاف سامانه پیامکی امر اطلاع‌رسانی به مراجعان را تا حد زیادی آسان می‌کند.

آدرس: مشهد، خیابان ابن سینا ۳، ساختمان اویدنس

تلفن: ۰۵۱۳۸۱۱۲۲۱۵

کندو - آزمایشگاه شبانه‌روزی سروش

آزمایشگاه شبانه‌روزی سروش

آزمایشگاه دکتر منصف از بهترین آزمایشگاه ها مشهد

آزمایشگاه تخصصی دکتر منصف که با هدف خدمت‌رسانی به همشهریان در زمینه انجام انواع آزمایشات، در سال ۱۳۴۳ شروع به کار کرده است‌. تمام دستگاه‌های این آزمایشگاه محصول شرکت‌های معروف آمریکایی و اروپایی هستند که دقت و کارایی قابل توجهی دارند. استفاده از کیت‌های اختصاصی دستگاه‌ها در آزمایشگاه دکتر منصف نیز سطح دقت و صحت آزمایشات را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. خدمات این مجموعه شامل انجام آزمایشات خون، چکاپ کامل، آزمایش و مشاوره ژنتیک، آزمایشات جنین و بارداری، غربالگری، پاتولوژی و… هستند. تمام خدمات آزمایشگاه به دو صورت آزاد و با محاسبه بیمه نیز قابل انجام هستند.

آدرس: مشهد، خیابان گلستان غربی، ساختمان ۶۲

تلفن: ۰۵۱۳۸۵۴۴۱۳۷

آزمایشگاه تشخیص طبی دکتر طاهری

آزمایشگاه تخصصی دکتر طاهری که در ساختمانی با همین نام در خیابان پیروزی مشهد واقع شده است یکی  از مشتری ‌مدار ترین آزمایشگاه‌ها محسوب می‌شود. پرسنل آزمایشگاه در نهایت ادب و متانت با مراجعان برخورد کرده و استرس و ترس آن‌ها را کاهش می‌دهند. سرعت آماده‌سازی پاسخ‌ آزمایش‌ها در این آزمایشگاه بالا بوده و سبب کسب رضایت مشتریان شده است. آزمایشگاه مذکور هر روز از ساعت ۷ صبح الی ۸ شب باز است و آماده خدمت‌رسانی به مراجعان است.

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین خیابان پیروزی ۳۴ و کوثر

تلفن: ۰۵۱۳۸۸۳۲۴۷۲

پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران

آزمایشگاه ایران با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت خدمت‌رسانی در حوزه آزمایش، به‌عنوان یکی از بهترین‌های مشهد شناخته می‌شود. این آزمایشگاه با گذر زمان پیشرفت کرده و اکنون نیز به جدیدترین و کاربردی‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مجهز است. بخش‌های مختلف آزمایشگاه ایران شامل بخش بیولوژی مولکولی، بخش بیوشیمی، بخش هورمون‌ها، آزمایشات بارداری و غربالگری و… هستند. این مجموعه نیز به‌منظور تسهیل کار همشهریان، امکان نمونه گیری در منزل را فراهم کرده‌ است.

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، حدفاصل خیابان عارف و پرستار، ساختمان سپید

تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۹۶۰۰

کندو - آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی ایران

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

نمونه پیامک کاربردی آزمایشگاه‌ها

ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی از امکانات فوق‌العاده سامانه پیامکی محسوب می‌شود که مورد توجه آزمایشگاه‌های بسیاری قرار گرفته است. تعدادی از نمونه پیامک‌های کاربردی این مراکز به شرح ذیل هستند.

  • مراجع گرامی خانم اسیوند

جواب آزمایش شما آماده است، علاوه بر مراجعه حضوری می‌توانید با مراجعه به وب سایت آزمایشگاه جواب دیجیتال آزمایش را مشاهده کنید. آزمایشگاه آز

شماره تماس:

  • آزمایش چربی خون را مهمان ما باشید!

همشهریان گرامی می‌توانند با دریافت یکی از خدمات آزمایشگاه فتحی، آزمایش چربی خون رایگان بگیرند.

آدرس:    شماره تماس:

  • خانم گیلاوند

موعد انجام چکاپ سالانه شما دوشنبه هفته آینده است.  جهت دریافت نوبت عدد ۱ را ارسال کنید.  آزمایشگاه دکتر درخشان   شماره تماس:

  • تشخیص حرفه‌ای را از ما بخواهید!

پاتولوژی حسینی‌نسب با استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی مختلف به همشهریان است.     آدرس:    تلفن:

سخن پایانی

حال که لیستی از بهترین آزمایشگاه‌های مشهد را معرفی کردیم، تعدادی از ویژگی‌های مشترک همه آن‌ها را نیز بررسی کنیم. مؤلفه اصلی و مشترک آزمایشگاه‌های مطرح، استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن توسط متخصصان امر است. اما راز موفقیت آزمایشگاه‌های مطرح، دقت در نمونه گیری، بررسی نمونه و پاسخ‌دهی سریع است. در واقع بهترین‌ها با هدف کمک‌رسانی به مراجعان و اعلام نتیجه مناسب به پزشک، نهایت دقت و سرعت را به کار می‌گیرند. برخی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌ها، مشتری مداری، رعایت نظافت، محیط شیک و مدرن و… هستند که نباید از آن‌ها غافل شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی