این روزها کمتر کسی است که از تلفن همراه و قابلیت‌های آن استفاده نکند. ارسال پیام یکی از اولین و قدیمی‌ترین قابلیت‌های تلفن‌های همراه است که هنوز موارد استفاده فراوانی دارد. حال اگر به هر دلیلی قصد کرده باشید که به طور همزمان برای افراد زیادی پیامک ارسال کنید متوجه سختی این کار شده‌اید. تصور کنید صاحب کسب و کاری باشید با مشتریان فراوان. زمان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و یا اطلاع‌رسانی چه خواهید کرد؟ پنل پیامکی اینجا به کمک شما می‌آید. زمانی که نیاز داشته باشید برای تعداد زیادی مخاطب پیامک ارسال کنید.

تبلیغات پیامکی برای فروشندگان لوازم پزشکی

پنل پیامکی چیست؟

کندو - پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی

پنل‌های پیامکی نرم افزارهای کامپیوتری‌ای هستند که با خرید خدمات آنها خواهید توانست مخاطبین و مشتریان خود را مدیریت و دسته‌بندی کرده و در مواقع نیاز برای آنها پیامک ارسال کنید. قابلیت پنل‌ پیامکی تنها ارسال و دریافت پیامک نیست. با استفاده از این پنل‌ها شما می‌توانید به گروه سنی خاصی پیامک ارسال کنید؛ یا منطقه خاصی از کشور را برای ارسال پیام خود مد نظر قرار دهید و یا حتی گروه شغلی خاصی را برای ارسال پیام خود مد نظر قرار دهید.

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که پس از ارسال انبوه اس ام اس، چگونه از دریافت یا عدم دریافت آن توسط مخاطبین باخبر خواهید شد؟ خبر خوب این است که در پنل‌های پیامکی امکان گزارش‌گیری به صورت دقیق وجود دارد و شما می‌توانید موقعیت اس ام اس‌های ارسالی خود را ردیابی کنید.

آزمایشگاه‌ها و مزایای استفاده از پنل پیامکی

کندو - مزایای پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

مزایای پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

آزمایشگاه‌های پزشکی جزو پر رفت‌و‌آمدترین مراکز خدماتی در شهرهاست و می‌توان گفت تمامی افرادی که به آزمایشگاه مراجعه می‌کنند در پی انجام یک خدمت پزشکی هستند. طبیعی است که خدمت پزشکی به بیماری مربوط باشد و در هنگام بیماری، حضور در یک مکان شلوغ می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. با شیوع ویروس کرونا و ترس افراد از حضور در اماکن پر ازدحام نیز اهمیت سرویسی که بتواند این شلوغی‌ها را مدیریت کند بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

یکی از راه‌هایی که می‌تواند برای کنترل ازدحام در آزمایشگاه‌ها کارساز باشد، مدیریت رفت و آمد مشتریان است. استفاده از پنل‌های پیامکی می‌تواند مراجعات افراد به آزمایشگاه‌ها را کنترل کند. اما چگونه؟ در ادامه به انواع مزایایی که پنل‌های اس ام اسی برای آزمایشگاه‌ها دارند نگاهی خواهیم کرد.

اولین و پرکاربردترین امکانی که پنل پیامکی برای آزمایشگاه‌ها ایجاد می‌کند سیستم نوبت‌دهی به مراجعین و یا لغو نوبت آنهاست. همه‌مان مشاهده کرده‌ایم که حجم بالایی از مراجعه به محیط آزمایشگاه‌های پزشکی برای اخذ نوبت خدمات گوناگون است. استفاده از پنل پیامکی این امکان را به آزمایشگاه می‌دهد که تمامی این مراجعات را مدیریت کرده و از حجم ازدحام محیط کم کند.

دیگر مزیت استفاده از پنل پیامکی برای آزمایشگاه‌ها، یادآوری زمان انجام خدمات مورد نظر بیمار و یا اعلام زمان دریافت جواب آزمایش است. اگر بیمارانی نیاز به انجام آزمایش‌های دوره‌ای داشته باشند، پنل پیامکی می‌تواند زمان انجام هر آزمایش را به بیمار اطلاع دهد و به این طریق در روند درمانی فرد تاثیر مثبتی بگذارد.

اما مزایای استفاده از پنل پیامکی برای آزمایشگاه‌ها به همین خدمات ختم نمی‌شود. هرگونه اطلاعاتی که برای بیماران و مراجعین این مراکز مورد نیاز باشد، می‌تواند از طریق پنل پیامک به اطلاع ایشان برسد و از مراجعه اضافی افراد به آزمایشگاه جلوگیری کند. برای مثال آدرس و محل آزمایشگاه، لیست بیمه‌های طرف قرارداد آزمایشگاه و خدمات مخصوصی که هر آزمایشگاه به مراجعین ارائه می‌کند.

کندو - مزایای پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

مزایای پنل پیامکی برای آزمایشگاه ها

در کنار تمامی این مزایا، آزمایشگاه‌ها می‌توانند برخی مواقع از امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا ارسال پیامک حاوی معرفی آزمایشگاه برای افرادی در همان موقعیت جغرافیایی استفاده کنند و به این ترتیب نام آزمایشگاه خود را به گونه‌ای برای مردم تبلیغ کنند. همچنین از پنل‌های پیامکی می‌توان برای ارسال دوره‌ای پیام‌های سلامتی و بهداشتی نیز استفاده کرد. این پیام‌ها علاوه بر استفاده تبلیغاتی‌ای که دارند، بر آگاهی عمومی جامعه در زمینه بهداشت و درمان تاثیر بزرگی می‌گذارند. ارسال دسته‌جمعی پیام‌های بهداشتی و سلامتی در هنگام شیوع بیماری‌ای مانند کرونا، نقش پررنگی داشته و اگر از سوی مرکزی مانند یک آزمایشگاه پزشکی ارسال شود، می‌تواند تاثیر زیادی بر رفتار شهروندان داشته باشد.

یکی از خدمات مفیدی که آزمایشگاه‌ها می‌توانند با استفاده از پنل پیامکی در اختیار مراجعین بگذارند، امکان انجام مشاوره برای برخی خدمات مخصوص پزشکی است. خدماتی که دارای پیچیدگی بیشتری هستند و با انجام مشاوره می‌توان بیمار را در انجام روند درمانی خود راهنمایی کرد.

کلام پایانی

در دنیای امروز که اکثر افراد درگیری‌های روزانه زیادی دارند و در عین حال همگی از تلفن همراه استفاده روزمره دارند، بهره‌مندی از خدمات پنل‌های پیامکی می‌تواند بسیار راه‌گشا باشد. آزمایشگاه‌های پزشکی که از پرازدحام‌ترین مراکز هر شهری هستند که با راه‌اندازی پنل پیامکی خود خواهد توانست حجم بالایی از مراجعه و ازدحام در مرکز خود را کنترل و مدیریت کنند. در مقاله امروز به شرح بخشی از مزایای پنل پیامکی برای آزمایشگاه‌ها پرداختیم. در یک نگاه کلی می‌توان مزایای استفاده از پنل پیامکی برای آزمایشگاه‌ها را به این ترتیب تقسیم کرد:

  • سیستم نوبت‌دهی و یا لغو نوبت بیماران
  • یادآوری زمان انجام خدمات مورد نظر بیمار و یا اعلام زمان دریافت جواب آزمایش
  • یادآوری انجام آزمایش‌های دوره‌ای برای بیماران
  • ارسال آدرس آزمایشگاه برای افراد
  • اطلاع‌رسانی در مورد بیمه‌های طرف قرارداد آزمایشگاه
  • ارسال لیست خدمات ارائه شده در آزمایشگاه
  • ارسال دسته‌جمعی پیام‌های بهداشتی و سلامتی
  • امکان انجام مشاوره برای برخی خدمات مخصوص پزشکی

البته هر آزمایشگاهی با توجه به نوع خدمات خود و دیگر ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند سیستم پنل پیامکی خود را طراحی کرده و از آن استفاده کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی