• آیا تبلیغات پیامکی برای باشگاه‌های ورزشی و استخرها موثر است؟
  • تبللیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر باید چگونه باشد؟
  • چه زمانی اس ام اس تبلیغاتی باشگاه‌ها را ارسال کنیم؟

اگر سالن ورزشی و یا استخری داشته و از تعداد کم مراجعه‌کنندگان کلافه شده‌اید و احساس می‌کنید که به کار بیهوده‌ای مشغول هستید، کمی دست  نگه دارید. آیا تبلیغات و بازاریابی پیامکی را امتحان کرده‌اید؟

ما در این مقاله از وبسایت کندو راهکارهای مفیدی برای تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر ارائه می‌دهیم. توصیه می‌کنیم که درصورت اشتغال در این زمینه، مطالعه این مطلب را از دست نداده و همراه ما باشید.

کندو- تبلیغ برای باشگاه ورزشی

تبلیغ برای باشگاه ورزشی

اهمیت نام برند در تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر

شاید برایتان سوال باشد که «چرا باید نام برند خود را در تبلیغ ذکر کنیم؟» در پاسخ این سوال باید بگوییم که برندینگ و تلاش برای معرفی آن اصل مهم تبلیغات است. زمانی که در پیامک مارکتینگ به نام باشگاه ورزشی و استخر اشاره می‌کنید، این مسئله منجر به محبوبیت مجموعۀ شما می‌شود و نام آن به گوش افراد آشنا خواهد بود.

اگر نام برند خود را ذکر نکنید افراد از کجا باید بدانند کدام باشگاه؟ همچنین وقتی می‌خواهند برای شخصی از مزیت‌های باشگاه شما بگویند، هیچ اسم مناسبی به یادشان خطور نکرده و فقط می‌توانند به آدرس و نام خیابان اشاره کنند. به نظرتان به این طریق تا چه میزان امکان جذب مشتری خواهید داشت؟

برای چه کسانی تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر ارسال کنیم؟

دسته‌بندی مراجعه‌کنندگان و مشتریان تأثیر بسزایی در اثرگذاری پیامک‌های تبلیغاتی دارد. بهتر است که مخاطبان پیامک را دسته‌بندی کرده و با صبر و حوصله کافی برای ارسال SMS تبلیغاتی اقدام کنید. برای دسته بندی مخاطبین خود می‌توانید به روش‌های زیر اقدام کنید:

1)ارسال پیامک با توجه به موقعیت مکانی

اگر باشگاه ورزشی و استخر شما در استان گیلان است، ارسال پیامک انبوه برای مخاطبین ساکن در تهران چه اهمیتی دارد؟ در نتیجه توصیه ما برایتان تفکیک افراد دریافت‌کننده تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر با توجه به محدودۀ جغرافیایی است. حتی می‌توانید برای افراد ساکن در منطقه خاص خود اس ام اس بازاریابی ارسال کنید.

2) برای گروه‌های سنی مختلف تبلیغ کنید

معمولاً افراد میانسال و سالمند تمایل چندانی برای مراجعه به باشگاه‌های ورزشی نداشته و برعکس از مراجعه به استخر استقبال می‌کنند. در نتیجه توصیه می‌کنیم که برای ارسال تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر این نکته مهم را در نظر داشته باشید.

3)پیامک تبلیغاتی برای موقعیت‌های شغلی

اکثر کارمندان و افرادی که ساعات طولانی پشت میز می‌نشینند دچار مشکلاتی در ناحیۀ مهره‌های کمر و گردن می‌شوند و مراجعه به استخر برایشان جنبه درمانی دارد. شما می‌توانید براساس مشاغل یک لیست متنوع از افراد تهیه کرده و برایشان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

از طرفی دانشجویان و دانش‌آموزان تایم آزادتری در فصل تابستان داشته و می‌توانند به ورزش و تفریح بپردازند. در نتیجه می‌توانید برای دانشجویان و دانش‌آموزان نیز تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر ارسال کنید.

کندو- تبلیغ پیامکی برای استخرها

تبلیغ پیامکی برای استخرها

تبلیغات پیامکی به تنهایی کافی نیست!

این روزها افراد به دلیل مشغله‌های زیادِ کار و زندگی حوصله مطالعه پیامک‌های تبلیغاتی را ندارند. نگران نباشید، ما برایتان خواهیم گفت که چکار کنید تا تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر شما موثر واقع شود؟

چاشنی تخفیف راهکار مناسبی است. کافی است از کلمۀ «تخفیف» استفاده کنید. اکثر افراد جذب تیترها و عناوینی می‌شوند که خبر تخفیفات را گزارش می‌دهند. موارد زیر ایده‌هایی برای ارائه تخفیف هستند:

  • اختصاص کد تخفیف به مشتریان همیشگی؛
  • تخفیف مناسبتی با توجه به پایان سال و سایر موارد؛
  • تخفیفات به توجه به مناسبت شخصی افراد مانند تولد.
کندو- چگونه برای باشگاه ورزشی تبلیغات پیامکی ارسال کنیم؟

چگونه برای باشگاه ورزشی تبلیغات پیامکی ارسال کنیم؟

تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر باید حرفه‌ای باشد

تبلیغات بدون برنامه‌ریزی و استراتژی یعنی پرداخت هزینه بیهوده و اتلاف وقت. اگر تمایل دارید که برای باشگاه ورزشی و استخر خود تبلیغات مفیدی داشته باشید حتماً به راهکارهای زیر دقت کنید.

ارتباط موضوع تبلیغات و پیامک

انسجام محتوا یکی از فاکتورهای مهم برای تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر است. در نتیجه اول باید بدانید که در چه زمینه‌ای قصد تبلیغ دارید.

دست به قلم شوید.

عجول نباشید و اولین محتوایی که یه ذهنتان می‌رسد را برای مشتریان ارسال نکنید. بهتر است چندین نمونه پیامک تبلیغاتی آماده کرده و سر فرصت تمامی آن‌ها را آنالیز کنید.

دراستفاده از کلمات خسیس باشید.

از آنجایی که پیامک تبلیغاتی برای باشگاه ورزشی و استخر محدودیت کلمه دارد، پیشنهاد ما برایتان خساست در استفاده از کلمات است. البته این به این معنا نیست که متن نوشته شده فاقد پیام و مفهوم باشد. تنها کافی است کلمات را سنجیده و هوشمندانه انتخاب کنید.

انتخاب لحن مناسب

از دیگر راهکارهای مناسب برای نگارش صحیح پیامک تبلیغاتی توجه به لحن است. بهترین لحنی که می‌توانید انتخاب کنید، لحن رسمی و دوستانه است.

وقت‌شناس باشید.

وقتی تبلیغات پیامکی باشگاه ورزشی و استخر مورد بازدید قرار می‌گیرد که در مناسب‌ترین زمان ممکن ارسال شده باشد. به‌هیج‌عنوان در پایان شب و صبح زود پیامک تبلیغاتی ارسال نکنید.

 جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از وبسایت کندو برایتان درباره تبلیغات پیامکی برای باشگاه ورزشی و استخر گفتیم. اگر صاحب این قبیل از مجموعه‌های تفریحی و ورزشی باشید حال می‌توانید به واسطه پیامک مارکتینگ شروع به تبلیغ کنید. اگر افراد فعال در این زمینه را می‌شناسید، حتماً این مطلب را با آن‌ها به اشتراک گذاشته و برای ما و سایر دوستان از تجربیات شخصی خود در زمینه بازاریابی پیامکی بگویید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی