با شروع همه‌گیری کرونا، شاید کسی باور نمی‌کرد که تکنولوژی چگونه می‌تواند به راحتی جایگزین حضور فیزیکی افراد شود و حالا بعد از گذشت تقریبا دو سال، همچنان افراد جامعه ترجیح می‌دهند به جای مراجعه حضوری، برخی از خدمات خود را با ارسال چند پیامک دریافت کنند. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از طریق پنل‌های پیامکی که تنها به منظور تبلیغات استفاده می‌شد، در این دوران توانست پاسخ‌گوی بسیاری از نیازهای مردم شود. در شغل‌های خدماتی و موسسات دولتی استفاده از پنل‌های پیامکی توانست کمک بزرگی کند تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری افراد نباشد. در حال حاضر نیز بسیاری از مشاغل مثل موسسه‌های انتشاراتی در شهرهای بزرگی مثل اصفهان از چنین پنل‌هایی هم برای تبلیغات و هم برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند و درواقع تبدیل به یک ضرورت شده است. مشتریان ترجیح می‌دهند به جای حضور فیزیکی در خیابان‌های پرتردد، خدمات خود را به صورت غیرحضوری و پیامکی دریافت کنند. این امر نشان می‌دهد به دلیل سریع بودن پیامک‌های انبوه، استفاده از چنین پنل‌های در مواقع ضروری چقدر می‌تواند حائز اهمیت باشد. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین انتشاراتی‌های شهر اصفهان خواهیم پرداخت.

بهترین انتشاراتی‌های شهر اصفهان

• انتشارات مهر قائم
یکی از بهترین انتشاراتی‌های شهر اصفهان، انتشارات مهر قائم است که در حوزه بزرگسال اقدام به چاپ کتاب می‌کند.
آدرس: دروازه دولت، ابتدای خیابان چهارباغ پایین
شماره تماس: 09133003286-2221995

• انتشارات کانون پژوهش
انتشارات کانون پژوهش در زمینه چاپ کتاب‌های کمک آموزشی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. مخاطبان می‌توانند کتاب‌های این موسسه را از طریق سایت‌های فروش کتاب‌های آنلاین تهیه کنند.
آدرس: خیابان خرم، کوچه جوزدانی، کوچه جمال-پ96
شماره تماس: 09133253295-2343605

کندو - انتشاراتی‌های شهر اصفهان

انتشاراتی‌های شهر اصفهان

• انتشارات کتابسرای رشد
انتشارات کتابسرای رشد در استان اصفهان کلیه حوزه‌ها اقدام به چاپ و نشر کتاب می‌کند که یکی از معروف‌ترین موسسات فرهنگی در این استان است.
آدرس: خیابان آمادگاه، جنب شرکت بیمه ایران پ9
شماره تماس: 09131298547-2201966

کندو - تبلیغ برای انتشاراتی ها


• انتشارات لب المیزان
یکی از بزرگ‌ترین موسسات انتشاراتی شهر اصفهان، انتشارات لب المیزان است که سالانه تعداد بسیار زیادی کتاب چاپ و منتشر می‌کند. حوزه فعالیت این انتشارات شامل: تفسیر قرآن و شرح نهج البلاغه، شرح احادیث، دعا و کتب نبی، امام، معارف دینی، انسان‌شناسی، عرفان، فلسفه، کلام، امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی، تمدن اسلامی، غرب‌شناسی و مدرنیته، سلوک دینی، زن، ازدواج، خانواده، مرد، آسیب شناسی، شخصیت‌ها، سیاست و تحلیل حوادث و حوزه و دانشگاه می‌شود.
آدرس: اول خیابان قائمیه،گلزار دوم، کوی شهید شالباف، پلاک 15
شماره تماس: 7802936
وب‌سایت: https://lobolmizan.ir/

کندو - انتشارات لب المیزان

انتشارات لب المیزان

• انتشارات گل افشان
انتشارات گل افشان از دیگر موسسات چاپ و نشر در استان اصفهان است که در زمینه، شعر، خاطرات شهدا و مسائل دینی فعالیت می‌کند.
آدرس: خیابان چمران، خیابان آل محمد، خیابان یک، خیابان شهید رضا عباسی، پ16
شماره تماس: 09131040630-6620110

• انتشارات گلبن
انتشارات گلبن یکی از بهترین موسسات چاپ و نشر کتاب‌های آموزش موسیقی در استان اصفهان است که از گروه سنی کودکان تا بزرگ‌سالان را پوشش می‌دهد.
آدرس: چهارباغ، ابتدای خیابان شیخ بهایی، مجتمع تجاری جم، پلاک. 303، طبقه سوم
شماره تماس: 2229900- 09132000144


• انتشارات گلبهار
انتشارات گلبهار نیز از دیگر موسسات خوش‌نام شهر اصفهان بوده که در حوزه‌های مختلفی فعالیت می‌کند. این انتشارات نیز در حوزه چاپ و نشر کتاب گروه سنی بزرگ‌سالان فعالیت می‌کند.
آدرس: خیابان نشاط، ایستگاه پا قلعه، جنب چاپ نشاط
شماره تماس: 09133138187- 2651740

• انتشارات فردا
از دیگر موسسات انتشاراتی در شهر اصفهان می‌توان به انتشارات فردا اشاره کرد که در زمینه چاپ کتب بزرگ‌سال فعالیت می‌کند.
آدرس: خیابان کاوه، خیابان ابوریحان بیرونی، مجتمع مسکونی سالار، ط1
شماره تماس: 09131170374- 2203890

کندو - انتشارات فردا

انتشارات فردا

• انتشارات نصف جهان
یکی از معروف‌ترین موسسه انتشاراتی در شهر اصفهان، همان طور که از نام آن مشخص است انتشارات نقش جهان است که مخاطبان مخصوص به خود را دارد و در زمینه چاپ کتاب در دسته‌بندی‌های مختلف تجربه‌ بسیار زیادی دارد.
آدرس: خیابان گلزار، خیابان استاد همایی، کوچه شهید یار باز، پ57
شماره تماس: 09131091785- 2720121

• انتشارات نقش مانا
از دیگر موسسه‌های انتشاراتی که در شهر اصفهان مجموعه کتاب‌های گروه بزرگ‌سال را چاپ می‌کند، انتشارات نقش مانا است. مخاطبانی که تمایل به خرید کتاب‌های این انتشارات را دارند، می‌توانند از طریق مراجعه به سایت‌های کتاب فروشی آنلاین اقدام به خرید کتاب‌های این انتشارات کنند.
آدرس: خیابان محتشم کاشانی، کوچه سیروس جنوبی، کوچه امید پلاک 145
شماره تماس: 09133180435- 6257131

کندو - انتشارات نقش مانا

انتشارات نقش مانا

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین انتشاراتی‌ها در شهر اصفهان

• تخفیف چاپ کتاب برای کتاب اولی‌ها
موسسه انتشاراتی قلم در نظر دارد به منظور بالا بردن سطح دانش علمی کشور، پایان‌نامه‌ها و مقالات محققان کتاب اولی را در قالب کتاب با تخفیف ویژه چاپ و پخش کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر ارسال عدد 1
لغو عدد 2
• تخفیف ویژه کتاب‌های کمک آموزشی
تخفیف ویژه کتاب‌های کمک آموزشی از پایه اول تا ششم ابتدایی تا پایان هفته جاری تمدید شد. برای خرید کتاب‌ها می‌توانید به سایت مراجعه فرمایید.
• مدرس عزیز سرکار خانم رضایی
ضمن تشکر و قدردانی از شما بابت همکاری با انتشارات قلم، به اطلاع می‌رساند چاپ دوم کتاب شما استاد عزیز نیز به اتمام رسیده است. لطفا برای تنظیم و عقد قرارداد به منظور چاپ سوم کتاب با انتشارات تماس حاصل فرمایید. با تشکر
• فروش کتاب با 50 درصد تخفیف
به منظور انبارگردانی پایان سال، انتشارات قلم در نظر دارد کلیه کتاب‌های چاپ 10 سال اخیر خود را با تخفیف 50 درصدی به فروش برساند. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت انتشارات مراجعه کنند.
• هم مهمونی هم کتاب‌خونی
مراسم جشن رونمایی از آخرین آثار انتشارات قلم با حضور نویسندگان عزیز در روز جمعه مورخ…………. در دفتر مرکزی انتشارات برگزار خواهد شد. ورود برای عموم رایگان و آزاد است.
کسب اطلاعات بیشتر اراسل عدد 1

کندو - بهترین انتشاراتی‌های شهر اصفهان

بهترین انتشاراتی‌های شهر اصفهان

کلام پایانی

بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارهای در زمان همه‌گیری کرونا مجبور شدند از روش‌های مختلفی استفاده کنند تا بتوانند با مخاطبان خود در ارتباط باشند و خدمات مورد نیاز را به آن‌ها ارائه دهند. یکی از روش‌هایی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت استفاده از ارسال پیامک‌های انبوه از طریق پنل‌های پیامکی بود که ابتدا به عنوان یک روش تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما ارسال پیامک روشی انعطاف‌پذیر است که با کمی خلاقیت صاحبین مشاغل و کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. به طور مثال در حال حاضر بسیاری از مراجعات حضوری به دلیل پیامک‌های اطلاع رسانی در برخی از سازمان‌ها و مراکز دولتی بسیار کمتر از قبل شده است. یکی از مشاغل و کسب‌وکارهایی که توانستند از طریق ارسال پیامک با مخاطبان خود در ارتباط باشند، موسسات انتشاراتی هستند که در حال حاضر نیز همچنان از طریق پنل پیامکی با مخاطبان خود در ارتباط بوده و به عنوان یک روش کاربردی از آن استفاده می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی