بازاریابی پیامکی، امکان دیده شدن مشاغل کوچک و نوپا را در بین رقبا فراهم می‌کند، صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها نیز هر روز به فکر نوآوری‌های جدید برای جلب رضایت مشتریان خود هستند. از این رو فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما چیست فقط لازم است که خلاق عمل کنید. یکی از مشاغلی که به تازگی از پنل ارسال اس ام اس به بهترین نوع ممکن و خلاقانه‌ترین روش بهره برده است، سیستم ارسال پیامک دوربین‌های مدار بسته کارگذاشته شده در هنگام موارد اضطراری و سرقت است.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه ارایشی و بهداشتی

وقتی دوربین‌ها برای شما پیامک ارسال می‌کنند

انواع مختلفی از سیستم‌های امنیتی وجود دارد که می‌تواند در خانه، آپارتمان، ویلا، شرکت‌ها و جاهای مختلف کاربردی باشد. یکی از بهترین سیستم‌های امنیتی که طرفداران زیادی هم دارد، دوربین‌های مدار بسته است که بسته به نوع کیفیت و کارایی‌های مختلفی که دارد قیمت آن نیز متفاوت است. دوربین‌ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن‌ها ثابت و برخی دیگر قابلیت حرکت دارند، این حرکت با توجه به حرکت اجسام و همچنین می‌تواند به صورت دستی انجام شود. دوربین‌هایی که قابلیت حرکت دارند می‌توانند در مواقع اضطراری، به سرور اصلی وصل شده و برای صاحب آن محل پیامک ارسال شود.

 

وقتی دوربین‌ها برای شما پیامک ارسال می‌کنند-کندو

ارسال پیامک از طرف دوربین‌های مداربسته


وب سرویس چیست و چه ارتباطی با دوربین‌های مداربسته دارد؟

زبان‌های برنامه‌نویسی متعددی در دنیا وجود دارد و می‌توان گفت واقع انتخاب نوع زبان برنامه نویسی یک مسئله سلیقه‌ای ازسوی برنامه نویس‌ها است، آن‌ها این اختیار را دارند که هر زبانی که می‌خواهند استفاده کنند. در برخی موارد لازم است که این زبان‌های برنامه‌نویسی در ساختار‌های مختلفی یا یکدیگر تعامل برقرار کرده و در واقع بتوانند زبان یکدیگر را بخوانند؛ پس وب‌سرویس‌ها واسط‌هایی هستند که از طریق پروتکل‌های خاص می‌توانند ارتباط بین دو ماشین را با یکدیگر برقرار کنند. در این میان می‌توان به ارتباط بین دوربین‌های مدار بسته‌ای که قابلیت اتصال به وب‌سرویس ها و اینترنت دارند، اشاره کرد. این دوربین‌ها به سنسورهای خاصی حساس هستند که در موارد خاص، به سیستم هشدار داده و از طریق سیستم و پنل اصلی به صاحبان دوربین‌ها پیامک ارسال می‌شود.

پنل اس ام اس چیست و چه ارتباطی با دوربین‌های مدار بسته دارد؟

در واقع پنل اس ام اس یک نرم‌افزار است که در فضای اینترنت برای صاحبین مشاغل و کسب‌وکارها این امکان را فراهم می‌کند تا مشتریان خود را مدیریت و برای آنان پیامک انبوه ارسال کنند، جهت استفاده از پنل اس ام اس، از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت و لپ‌تاپ امکان پذیر است. برای آنکه‌ دوربین‌ها بتوانند در مواقع اضطراری برای سرور اصلی هشدار اعلام کنند و سرور اصلی هم بتواند پیامک بفرستد، لازم است که از پنل ارسال پیامک استفاده شود. با توجه به تنظیمات داخل پنل به طور هم‌زمان نیز می‌تواند برای چندین نفری که شماره‌شان در سیستم ثبت شده پیامک ارسال کند.

 

کندو-وقتی دوربین‌ها برای شما پیامک ارسال می‌کنند

ارسال پیامک اضطراری

کلام پایانی

استفاده از دوربین‌های مداربسته در چندسال اخیر روند رو به رشدی را تجربه کرده است. این دوربین‌ها با توجه با قابلیتشان قیمت‌های متفاوتی هم دارند. جدیدترین نوع دوربین‌های مداربسته‌ای که وارد بازار شده است این امکان را دارد تا در موارد اضطراری برای صاحب آن محل مورد نظر پیامک ارسال کند. ادغام شدن دو فناوری جدید مثل سیستم ارسال پیامک و دوربین‌های مدار بسته باعث شده است تا امنیت افراد نیز بالاتر رود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی