در روزهایی که اکثریت افراد از گرانی و افزایش قیمت‌ها گلایه می‌کنند، فروشنده موفقی بودن بسیار دشوار است. یکی از راهکارهای موثر برای افزایش فروش محصولات، بدون شک تبلیغات است. ما در این مقاله برایتان درباره تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی خواهیم گفت.

اگر فروشنده لوازم برقی هستید و فروشگاه‌تان فروش چندان مطلوبی ندارد، نوبت آن رسیده که تبلیغات پیامکی را امتحان کنید. اگر برایتان دور از ذهن است که تبلیغات پیامکی می‌تواند منجر به فروش بیشتر و افزایش مشتری شود، با ما همراه باشید.

کندو - تبلیغات پیامک برای فروشگاه لوازم برقی

تبلیغات پیامک برای فروشگاه لوازم برقی

آیا تا به حال به تبلیغات محصولات صنایع دستی فکر کردید؟ با مطالعه شیوه هایی برای تبلیغ محصولات صنایع دستی از راه های افزایش فروش مطلع شوید.

7 گام موثر برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی

فروشندگان لوازم برقی با اجرایی کردن گام‌های زیر می‌توانند در راستای موفقیت در کسب‌وکارشان قدم بردارند. این موارد عبارت‌اند از:

گام اول: کدام فروشگاه لوازم برقی؟

چند درصد از افراد منطقه و یا شهرتان از وجود فروشگاه لوازم برقی شما آگاه هستند؟ اگر افراد فروشگاه شما را نشناسند چگونه می‌توانید در تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی آن‌هارا تشویق به خرید کنید؟

با توجه به سوالات عنوان شده به اهمیت مسئله برند و شخصی‌سازی برند پی می‌بریم. قبل از اقدام برای تبلیغات پیامکی انبوه بهتر است که نام تجاری مناسبی برای فروشگاه خود انتخاب کنید. اسم فروشگاه باید به گونه‌ای باشد که ضمن تحریک اعتماد مشتریان، همواره در خاطرشان بماند.

گام دوم: فعالیت در دنیای مجازی

حتماً بارها جمله معروف «یک دست صدا ندارد» را شنیده‌اید. در زمینه تبلیغ مشاغل باید بگوییم که: «یک روش بازاریابی و تبلیغات به تنهایی کافی نیست.»

خوشبختانه شبکه‌ها و رسانه‌های مجازی بستر امنی را برای تبلیغات فراهم کرده‌اند. از طرفی تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی به تنهایی جوابگو نیست. به این منظور توصیه ما برایتان تبلیغ در بستر شبکه‌های مجازی مشابه اینستاگرام و سایر موارد است.

کندو - فعالیت در دنیای مجازی برای تبلیغات فروشگاه لوازم برقی

فعالیت در دنیای مجازی برای تبلیغات فروشگاه لوازم برقی

گام سوم: اپلیکیشن فروشگاهی را جدی بگیرید.

حتماً بارها از فروشگاه‌های مجازی که دارای اپلیکیشن هستند، خرید کرده‌اید. اگر توانایی مالی آن را دارید برای فروشگاه لوازم برقی یک اپلیکیشن فروش محصول طراحی کنید. در راستای تبلیغات نیز می‌توانید از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی استفاده کرده و برای مشتریان بالقوه خود پیامک انبوه ارسال کنید.

گام چهارم: شناخت مشتریان فروشگاه لوازم برقی

یکی از گام‌های موثر برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی تفکیک مشتریان است. برخی از افراد مشتریان دائم و همیشگی شما هستند. تفکیک مشتریان با توجه به شناخت و قدرت خرید آ‌ن‌ها می‌تواند میزان فروش شما را تا درصد بالایی افزلیش دهد.

به عنوان مثال ارسال پیامک اطلاع رسانی از موجودی لوازم برقی یا خبر رسیدن جنس و کالاهای جدید، برای مشتریان بالقوه وسوسه‌انگیز بوده و آن‌ها را نسبت به خرید تحریک می‌کند.

گام پنجم: انتخاب زمان مناسب ارسال پیامک انبوه

قبل از ارسال تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی بهتر است که زمان و تاریخ مناسبی را انتخاب کنید. مثلاً یکی از لوازم برقی پرفروش انواع کولر برقی و گازی است. این قبیل از وسایل معمولاً در آغاز فصل تابستان مورد استقبال قرار می‌گیرند.

در نتیجه توصیه ما برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در نظر گذفتن نیاز مشتریان با توجه به فصل و شرایط ویژه است. بنابراین در انتخاب زمان مناسب تبلیغات پیامکی هوشمندانه عمل کنید.

گام ششم: قدرت کلمات را دست‌وکم نگیرید!

کلمات دارای بار معنایی خاصی هستند و برخی حس مثبتی را در افراد ایجاد می‌کنند. یکی از راهکارهای تاثیرگذار در راستای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی، انتخاب درست کلمات است.

استفاه از واژه‌هایی مانند «تخفیفات ویژه»، «ارزانترین لوازم برقی»، «بهترین فروشگاه لوازم برقی» و … می‌تواند منجر به جذب اعتماد و اطمینان مشتریان شده و موثر واقع شود.

گام هفتم: شماره اختصاصی و پنل پیامک انبوه

برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی شما نیازمند پنل ارسال پیامک انبوه هستید. دقت داشته باشید که شماره اختصاصی با قابلیت دریافت پیامک یعنی داشتن تعامل با مشتریان.

توصیه ما برای فروشندگان لوازم برقی خرید پنل و شماره اختصاصی ارسال پیامک انبوه از مراکز معتبر و شناخته شده است. قبل از خرید پنل پیامکی به اندازه کافی تحقیق و بررسی کنید.

کندو - پنل پیامک انبوه برای فروشگاه لوازم برقی

پنل پیامک انبوه برای فروشگاه لوازم برقی

سوژه‌های حرفه‌ای برای تبلیغات پیامکی فروشندگان لوازم برقی

برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی ارسال پیامک در زمینه موضوعات زیر کاملاً مناسب است. این موارد عبارت‌اند از:

  • تشکر و قدردانی از مشتریان بابت خرید از فروشگاه؛
  • نظرسنجی درباره محصول خریداری شده؛
  • معرفی محصولات جدید؛
  • اعلام آگاهی دربارۀ ساعات باز و بسته شدن فروشگاه؛
  • برگزاری مسابقات پیامکی؛
  • ارسال پیامک تبریک مناسبتی و تشویق به خرید.

جمع بندی و سخن پایانی

از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم. در این مقاله درباره 7 گام موثر برای تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم برقی گفتیم. اگر دوستان و آشنایان شما در صنف لوازم برقی فغالیت دارند، این مطلب را با آن‌ها به اشتراک بگذارید تا همۀ افراد نحوه صحیح تبلیغات پیامکی را آموخته و از این طریق تبلیغات خود را وسعت ببخشند. به نظر شما هشتمین گام برای تبلیغات پیامکی فروشگاه لوازم برقی چیست؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی