• آیا برای آجیل فروشی‌ها باید تبلیغ کرد؟
 • از چه ترفندهایی برای ارسال پیامک تبلیغاتی آجیل فروشی‌ها می‌توان استفاده کرد؟
 • چه زمانی برای ارسال پیامک تبلیغاتی مناسب است؟

اهمیت تبلیغات به قدری است که تمامی کسب‌وکارها متوجه این مسئله بوده در این زمینه تلاش می‌کنند. اگر در صنف تنقلات فروشی و آجیل فروشی‌ها فعالیت دارید، باید بگوییم تبلیغ برای شما نیز باید حائز اهمیت باشد.

مطالعه این مطلب از وب‌سایت کندو را از دست نداده و همراه ما باشید. در این مطلب برایتان خواهیم گفت که از چه ایده‌های تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها استفاده کنید.

کندو- پیامک مارکتینگ و افزایش فروش

ایجاد تفاوت‌های جذاب

یکی از ایده‌های تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها خلق ایده‌های متفاوت و منحصر‌به‌فرد است. برای بروز خلاقیت در تبلیغ پیامکی راه‌ و روش‌های متعددی وجود دارد. یکی از این روش‌ها آنالیز رفتار رقباء شما است.

پیشنهاد ما برایتان بررسی پیامک‌های تبلیغاتی رقبای کسب‌وکارتان است. اشتباه نکنید، ما شما را تشویق به تقلید از سایر آجیل فروشی‌ها نمی‌کنیم. هدف ما بررسی نقاط قوت و الهام گرفتن از رقباتان است. بهتر است که ایده‌های نوین و درجه‌یکی را پرورش داده و در تبلیغات پیامکی خود مورد استفاده قرار دهید.

با معرفی نام تجاری و برند در قالب پیامک همیشه در ذهن مشتریان باشید.

اگر نام تجاری و برند شما همواره در خاطر مشتریان باشد، برای خرید مجدد به شما عزیزان مراجعه می‌کنند. یک ایده متفاوت و گیرا برای تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها استفاده از نام تجاری و برند فروشگاه در تبلیغات پیامکی است.

علاوه‌بر ذکر نام تجاری، بهتر است که اسم مناسبی برای فروشگاهتان انتخاب کنید. موارد زیر از جمله ویژگی‌های مناسب یک نام تجاری است:

 • نام تجاری باید کیفیت محصولات شما را بیان کند؛
 • تلفظ آن آسان باشد؛
 • حتماً اسم برند خود را به صورت قانونی ثبت کرده باشید؛
 • نام تجاری با موضوع شغلتان هماهنگی و ارتباط داشته باشد؛
 • اسم منتخب نباید گمراه‌کننده باشد؛
 • از انتخاب اسامی تکراری پرهیز کنید.
کندو- ترفند تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی

ترفند تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی

فروش اینترنتی و تبلیغ وب‌سایت در پیامک

با وجود آنلاین‌شاپ‌ها اکثر افراد خریدهای روزانه خود را نیز به صورت اینترنتی انجام می‌دهند. در نتیجه پیشنهاد ما برای آجیل فروشی‌ها راه‌اندازی وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی است. دقت داشته باشید که در این روش میزان فروش شما چندین برایر می‌شود.

از طرفی می‌توانید برای تبلیغ و معرفی فروشگاه اینترنتی خود از تبلیغات پیامکی نیز استفاده کرده و لینک سایت خود را در انتهای پیامک تبلیغاتی درج کنید.

با تخفیف مشتریان خود را غافلگیر کنید.

با توجه به افزایش روز افزون مواد غذایی تنها یک تخفیف خوب و مناسب است که مشتریان را نسبت به خرید ترغیب می‌کند. یکی از ایده‌های تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها تیرهای پیامکی با عناوین تخفیف است. برای اینکه تخفیفات به میزان فروش شما صدمه نزند، می‌توانید برای میزان خریدهای مختلف سقف تخفیف درصدی در نظر بگیرید.

از تبلیغ و بیان ویژگی‌های محصولات خود نترسید.

اگر محصولات و تنقلاتی که در آجیل فروشی خود به فروش می‌رسانید، کیفیت و مرغوبیت ویژه‌ای دارد، از بیان این مسئله در پیامک تبلیغاتی برای آجیل فروشی‌ها نهراسید.

توجه به شروع و پایان تبلیغات پیامکی

اول و آخر یک محتوای پیامکی مهمترین بخش‌های آن بوده و سرنوشت فروشگاه شما را به سمت‌وسوی مناسب سوق می‌دهند. اگر شروع پیامک تبلیغاتی به اندازه کافی جذاب نباشد، مشتریان به هیچ عنوان آن را مطالعه نمی‌کنند.

از طرفی اگر پایان تبلیغات پیامکی با دقت نگارش نشده و فاقد جذابیت باشد، مشتریان نسبت به خرید ترغیب نشده و نام برند شما با یک وجه و امتیاز منفی در خاطرشان خواهد بود. در نتیجه نگارش پیامک تبلیغاتی مرز باریکی دارد و باید به حساسیت‌های آن توجه داشت.

جادوی ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان مناسب

اگر برای ارسال تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها زمان مناسبی را انتخاب کنید، شاهد افزایش فروش خواهید بود. به نظر شما افراد در چه زمانی بیشتر آجیل می‌خرند؟

همۀ ما به خوبی میدانیم که فروش آجیل در شب عید، شب یلدا و پیشواز نوروز بیشتر از سایر زمان‌ها است. در نتیجه بهتر است که از ایده تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی‌ها قبل از فرارسیدن این تاریخ‌ها اقدام کنید.

کندو- تبلیغ پیامکی برای تنقلات فروشی

تبلیغ پیامکی برای تنقلات فروشی

برای مشتریان رسید خرید پیامکی ارسال کنید.

رسید خرید و تشکر بابت خرید از فروشگاه آجیل فروشی، مشتریان را نسبت به اینکه خرید بعدی خود را نیز از فروشگاه شما داشته باشند، ترغیب می‌کند. یک ایده مناسب برای تبلیغ آجیل فروشی استفاده از پیامک رسید خرید و تشکر بابت خرید است.

7 نکته مهم برای تبیلغات پیامکی برای آجیل فروشی

موارد زیر از جمله نکاتی هستند که صاحبان آجیل فروشی‌ها برای تبلیغات پیامکی باید به آن‌ها دقت داشته باشند. این موارد عبارت‌اند از:

 1. پنل ارسال پیامک انبوه معتبر بخرید.
 2. از واژگان صمیمی و بار معنایی مثبت استفاده کنید.
 3. از بداهه گویی و کلی گویی بپرهیزید.
 4. در ساعت مناسب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
 5. از ارسال پیامک طولانی و کلیشه‌ای پرهیز کنید.
 6. با توجه به محدوه جغرافیایی فروشگاه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
 7. ارسال پیامک به صورت یک‌طرفه نبوده و از مشتریان بخواهید که در نظرسنجی‌ها شرکت کنند.

جمع‌بندی و سخن پایانی

حتماً شما نیز با مطالعه این مطلب به اهمیت تبلیغات پیامکی برای صنف آجیل و تنقلات فروشی‌ها پی برده‌اید. در این مطلب برایتان درباره ایده‌‌های تبلیغات پیامکی برای آجیل فروشی گفتیم. اگر دوستانی دارید که در این زمینه فعالیت می‌کنند، حتماً این مطلب را با آن‌ها به اشتراک گذاشته و برایمان بگویید که چه راهکار خاصی برای تبلیغ فروشندگان آجیل فروشی سراغ دارید؟

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی