بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارهای برای جذب مشتریان بیشتر از روش‌های تبلیغاتی متفاوتی استفاده می‌کنند. چاپ تراکت، آگهی‌های رادیویی و تلویزیونی، بیلبوردهای سطح شهر و… اما بسیاری از مشاغلی که سعی دارند همگام با تکنولوژی روز باشند از روش‌های دیگر مثل ایمیل مارکتینگ و پیامک مارکتینگ استفاده می‌کنند. برخی دیگر هم مجموع روش‌های تبلیغاتی را برای اهداف خاص در کمپین‌های 360 برگزار می‌کنند. اما در تمامی این روش‌های تبلیغاتی باید دید مخاطبان مشتاق کدام‌دسته از تبلیغات هستند؟ میزان بازگشت نرخ سرمایه در کدام روش تبلیغاتی بیشتر بوده است. پاسخ تمام این سوال‌ها را می‌توان با توجه به نتایج به دست آمده در چند سال اخیر مشاهده کرد. پیامک مارکتینگ یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغاتی است چراکه پیام‌ها در سه دقیقه ابتدایی ارسال توسط مشترکین باز و خوانده می‌شوند و بیش از 80درصد از مخاطبان همان لحظه واکنش نشان می‌دهند. از این رو در مشاغل خدماتی مثل بهترین قالیشویی‌ها مخصوصا در شهرهای بزرگی مثل تبریز پیامک مارکتینگ می‌تواند باعث جذب مشتریان بیشتر و بازگشت نرخ سرمایه مطلوب‌تری شود. در این مقاله قصد داریم به ویژگی‌های یک قالیشویی خوب و همچنین معرفی 10 تا از بهترین قالیشویی‌های شهر تبریز بپردازیم.

ویژگی‌های یک قالیشویی خوب

بهترین زمان برای شست‌وشو فرش‌ها از فروردین تا شهریور ماه است اما به دلیل تقاضای برخی از مشتریان در آخر اسفندماه، امکان دارد فرش‌ها نیمه خشک به دست مشتریان برسد، از ویژگی‌های یک قالیشوی خوب، می‌توان به تحویل کاملا خشک و کاور شده فرش‌ها اشاره کرد. همچنین قالیشویی‌های معتبر باید در شست‌وشوی اتوماتیک باید از مواد شوینده استاندارد برای آسب کمتر به فرش‌ها استفاده کنند و لازم به ذکر است که سیستم شست‌وشوی ماشین‌های دستباف و ماشینی باید کاملا جداگانه باشد. از مهم‌ترین وظایف قالیشویی‌های معتبر نیز این است که در صورت پارگی یا پوسیدگی فرش باید پیش از اقدام هر کاری این نکته را با مشتریان خود مطرح کنند. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین قالیشویی‌های شهر تبریز خواهیم پرداخت.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

معرفی 10 تا از بهترین قالیشویی‌ها در شهر تبریز

• قالیشویی کارگر
یکی از بهترین قالیشویی‌ها در شهر تبریز، کارگر است که با داشتن نیم‌قرن تجربه و داشتن کادری مجرب، خدمات زیر را ارائه می‌کند: مجهزترین دستگاه‌ها، استفاده از بهترین مواد شوینده، شست‌وشوی تخصصی انواع فرشهای نفیس و اعلا، دستباف، ماشینی، ابریشم و گل ابریشم، رفو و ترمیم انواع فرش و شست‌وشوی کاملا اسلامی.
آدرس: بلوار منجم، جنب تجهیزات آشپزخانه فدائی، پلاک 4
شماره تماس: ۰۴۱-۳۲۸۲۴۷۲۹- ۰۴۱-۳۲۸۰۶۵۰۹

• قالیشویی ولیعصر
یکی دیگر از بهترین قالیشویی‌ها در شهر تبریز ولیعصر است که در این مجموعه شست‌وشوی انواع فرش‌های ماشین، دستباف و اعلا با بهترین مواد و تجهیزات انجام می‌شود. همچنین این مجموعه ارائه کننده خدماتی مثل شست‌وشوی انواع مبل و تشک در منزل با بهترین کیفیت است.
آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان آذری
شماره تماس: ۰۴۱۳۲۸۶۰۸۱۷- ۰۴۱۳۲۸۹۳۷۴۱ – ۰۴۱۳۳۳۲۳۲۲۲ – ۰۴۱۳۵۲۵۰۴۵۷

کندو- قالیشویی ولیعصر تبریز

قالیشویی ولیعصر تبریز

• قالیشویی سبلان
از بهترین قالیشویی‌های شهر تبریز می‌توان به سبلان اشاره کرد که شعار این مجموعه نیز انجام کلیه امور با بهترین کیفیت است. در قالیشویی سبلان خدماتی مثل: رفوگری، رفع سوختگی، چرم زنی، ریشه زنی و رنگ برداری، خشکشویی انواع مبلمان راحتی و استیل کمتر از یک ساعت در محل، متخصص در شستشوی قالی های ابریشم، دستباف و ماشینی ارائه می‌گردد.
آدرس: سه راهی فرودگاه، کوی اطلس، کوچه هشت متری شهریار
شماره تماس: ۰۹۱۴۴۰۸۲۰۳۷- ۰۹۱۴۵۰۴۲۰۳۷ – ۰۹۱۴۵۸۴۱۴۱۶ – ۰۹۱۴۵۲۶۷۵۰۵- ۰۹۱۴۷۷۸۸۷۳۸

کندو- قالیشویی سبلان تبریز

قالیشویی سبلان تبریز

• قالیشویی خادم وطن
یکی دیگر از بهترین قالیشویی‌ها در شهر تبریز، خادم وطن بوده که خدماتی شامل: دستگاه‌های مجهز مخصوص شست‌وشوی فرش‌های نفیس، موکت، انواع پتو و مبل، تحویل کاملا خشک درب منزل را ارائه می‌کند.
آدرس: سه راه فرودگاه، کیلومتر اول جاده مرند،کوی سولماز، روبروی موزاییک سازی تبریز، پلاک 42
شماره تماس: 041۳۲۸۲۸۱۰۰- ۳۲۸۴۹۴۷۷ 041

• قالیشویی ادیب
از دیگر مجموعه‌های قالیشویی که بسیار درکار خود مهارت دارند، قالیشویی ادیب بوده که با داشتن کادری مجرب ارائه دهنده خدماتی مثل، شست‌وشوی انواع فرش ماشینی و دستباف با بهترین کیفیت است.
آدرس: تبریز، میدان شهید بهشتی
شماره تماس: ۰۴۱-۰۴۱۸۸

کندو- قالیشویی ادیب تبریز

قالیشویی ادیب تبریز

• قالیشویی و‌ مبل‌شویی معراج
قالیشویی و مبل‌شویی معراج یکی دیگر از بهترین مجموعه‌های شست‌وشوی فرش و مبل است که دارایی مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان شهر تبریز است. در این مجموعه شستشوی تضمینی انواع مبل، صندلی ناهار خوری تشک و پشتب در محل انجام می‌شود. همچنین شستشوی موکت‌های ثابت نیز در منزل با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌گردد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات شست‌وشو با بهترین مواد‌ انجام می‌شود.
آدرس کارخانه: سه راهی فروگاه، کوچه نیکنام، پلاک ۹۹
آدرس دفتر: باغمیشه، خیابان شهریار، جنب فروشگاه رفاه
شماره تماس: 041۳۶۶۹۱۶۴۴- 041۳۲۸۱۹۰۷۹- ۰۹۱۴۹۰۶۲۷۲۰-۰۹۹۰۳۸۰۸۹۰۰

کندو- قالیشویی معراج تبریز

قالیشویی معراج تبریز

• قالیشویی تبریز نو
قالیشویی تبریز نو یکی دیگز از مجموعه‌های تخصصی شست‌وشو و رفوی انواع فرش‌های نفیس ایرانی، ماشینی و درستباف است.
آدرس کارخانه: سه راهی فرودگاه، کوی صنعتی رود، پلاک 18
آدرس دفتر: شهرک اندیشه، خیابان نیروی هوایی، نیروی هوایی هفتم
شماره تماس: ۳۴۲۵۱۲۲۲ 041 – 041۳۴۲۴۳۰۰۳- 041۳۴۲۷۶۸۷۲

کندو- قالیشویی تبریز نو

قالیشویی تبریز نو

• قالیشویی و مبل‌شویی باران
یکی دیگر از بهترین مجموعه‌های قالیشویی و مبل‌شویی در شهر تبریز باران بوده که دارای سابقه درخشان در زمینه، شست‌وشوی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، اعلا، موکت و پتو، با استفاده از مجهزترین ماشیت‌آلات، همچنین ارائه کلیه خدمات خشکشویی انواع مبل، موکت و تشک در محل با بهترین کیفیت است.
آدرس: کوی صنعتی اطلس،کوچه نور
شماره تماس: 04133858515- 04133334390- 04134786460 -09143121786

کندو - تبلیغات پیامکی برای قالیشویی

• قالیشویی اطلس
یکی دیگر از قالیشویی‌های معروف در شهر تبریز، اطلس است که کلیه امور مربوط به شست‌وشوی انواع فرش، موکت پتو و همچنین رنگ‌برداری با دستگاه‌های مدرن را به بهترین کیفیت انجام می‌دهد.
آدرس: چهارراه لاله، جلالیه، روبروی مهد کودک مهر
شماره تماس: 0414439080 – 09141168078

کندو- قالیشویی اطلس تبریز

قالیشویی اطلس تبریز

• قالیشویی گل ابریشم
یکی دیگر از مراکز تخصصی شست‌وشو فرش‌های دستباف، ماشینی و اعلا در شهر تبریز گل ابریشم است که با داشتن کادری مجرب و تجهیزات روز، اماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز با بهترین کیفیت است.
آدرس: ورجی باشی، خیابان سعدی، خیابان استاد جعفری، خیابان ظهیری
شماره تماس: 041 3282 7441

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین قالیشویی‌ها در شهر تبریز

• جشنواره شست‌وشوی انواع فرش
قالیشویی یاس، تا پایان ماه جاری تخفیفات ویژه‌ای را برای همشهریان تبریزی در نظر گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر ارسال عدد 1
لغو عدد 2


• خانه‌تکانی امسال با ما
قالیشویی و مبل‌شویی یاس، ارائه دهنده کلیه خدمات در منزل در کمترین زمان ممکن


• با خیالی راحت فرش‌های نفیس خود را به ما بسپارید
مرکز تخصصی شست‌و‌شوی انواع فرش‌ها ماشینی، دستباف، ابریشم و گل ابریشم با ضمانت‌نامه کتبی


• کیفیت را ببینید بعد پرداخت کنید
قالیشویی یاس مرکز تخصصی شست‌وشوی انواع فرش، موکت، تشک با قیمیت و کیفیت عالی آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز است.


• مراقب فرش‌های خود باشید
آیا می‌دانستید سیستم شست‌وشوی فرش‌های ماشینی و دستباف متفاوت از هم هستند؟ برای دریافت مشاوره در طمینه شست‌وشوی فرش‌های اعلا با کارشناسان ما تماس بگیرید. قالیشویی یاس.


کلام پایانی

استفاده از روش‌های نوین تبلیغات و مارکتینگ به مشاغل و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. موضوع معرفی مسئله بسیار مهمی‌ست مخصوصا برای مشاغل خدماتی مثل قالیشویی‌ها در شهرهای بزرگی مثل تبریز. مشاغل خدماتی باید بتوانند راهی پیدا کنند که بتوانند با مخاطبان تعامل ایجاد کنند و چه روشی بهتری از بازاریابی پیامکی، چراکه طبق اطلاعات و اارهای به دست آمده پیام‌های تبلیغاتی در سه دقیقه ابتدایی ارسال توسط مخاطبان باز و خوانده می‌شوند. پس استفاده از پنل‌های ارسال انبوه پیامک جهت معرفی خدمات می‌تواند باعث جذب مخاطبان بیشتر شود. از طرف دیگر استفاده از چنین پنل‌هایی بسیار آسان بوده و نیازی به استخدام نیروی متخصص وجود ندارد، همچنین تعرفه‌های پنل‌های ارسال پیامک انبوه بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و مشاغل می‌توانند با توجه به بودجه خود آن‌را شارژ کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی