اصفهان یکی از بزرگ‌ترین شهرهای ایران و پایتخت فرهنگی آن است است، در این شهر صنایع فعال زیادی وجود دارد و گل‌فروشی در اصفهان یکی از حوزه‌های گسترده‌ای است که افراد زیادی هر روز می‌توانند با آن سر و کار داشته باشند و نیاز به خرید گل برای خود یا عزیزانشان دارند.

گل فروشی یک تجارت است که انواع گل‌ها را در رنگ‌های مختلف می‌فروشد و آن‌ها را در طرح‌های مختلف مانند سبد گل، دسته گل، تاج گل، جعبه گل و… می‌چیند.
مردم اغلب احساسات خود را با سفارش گل برای عزیزانشان در مراسم مختلف مانند عروسی، سالگرد ازدواج، تولد، تبریک روز مادر و غیره ابراز می‌کنند.

علاوه بر این، از گل‌ها برای تزئین محوطه در مکان‌های مختلف مانند هتل ها، سالن ها، فروشگاه‌های بزرگ استفاده می‌شود.

گل فروشی‌های اصفهان علاوه بر مستقل بودن می‌توانند بصورت آنلاین نیز فعالیت کنند تا افراد بتوانند سبد گل، دسته گل، گلدان و… را سفارش دهند. در ادامه این مقاله به ویژگی‌های بهترین گل فروشی‌های اصفهان و معرفی ده مورد از آن‌ها می‌پردازیم و همچنین درباره نحوه ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای این صنعت صحبت می‌کنیم. با کندو اس‌ام اس همراه باشید.

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

گل فروشی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

گل فروشی‌ها دنیا را زیباتر می‌کنند و مردم را خوشحال می‌کنند. از نظر عملی مسئولیت آن‌ها فراتر از چیدمان و فروش گل است.
گل‌هایی را به صورت گل، تاج گل، سبد گل و… طراحی می‌کنند و گل‌های طبیعی یا مصنوعی را با توجه به طرح و یا به عنوان طرح اصلی با مواد مختلف تزئین می‌کنند.

نگهداری گل یکی دیگر از مواردی است که گلفروشان باید اطلاعاتی در مورد آن بدانند و بتوانند آن را به مشتریان خود منتقل کنند تا مشتریان بدانند چگونه عمر گل‌های خود را افزایش دهند.
با این حال، کار با گل تنها بخشی از کار است. فروش گل یک تجارت است و هر روز گل فروشان باید قیمت‌ها را تنظیم کنند و با مشتریان تعامل داشته باشند. بهترین گل فروشی‌های اصفهان می‌دانند که چگونه می‌توان وفاداری مشتری را افزایش داد و از روش‌های تبلیغاتی مناسب مانند ارسال پیامک کوتاه استفاده می‌کنند.

ویژگی بهترین گل فروشی های اصفهان

برای بهترین گل فروشی‌های اصفهان، فروش به گل محدود نمی‌شود، بلکه اقلام مکمل دیگری مانند سبد هدیه، عروسک‌های براق، کارت‌ها و خوراکی‌هایی مانند شکلات را نیز به فروش می‌رسانند. علاوه بر تمام این‌ها بهترین گل فروشی‌های اصفهان دارای ویژگی‌های زیر هستند:

کندو - بهترین گل فروشی های اصفهان

بهترین گل فروشی های اصفهان

تحویل به موقع گل

یک گل فروشی حرفه‌ای اهمیت زمان و ارزش آن را برای مشتریان خود درک می‌کند.
برای آماده شدن برای یک رویداد خاص، مانند مراسم عروسی، چندین کار وجود دارد که باید در زمان تعیین شده انجام شود. این کارها مانند تزیین اتاق، تهیه غذا، میوه و شیرینی، تهیه مراسم مختلف و… است. از آنجایی که نمی‌توان همه کارها را در یک روز انجام داد، باید وظایف مختلفی به وظایف مختلف واگذار شود تا بتوانند کار مورد نظر خود را به موقع تحویل دهند. یک گل فروشی حرفه‌ای به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که در چیدمان گل‌ها و تزیین ماشین عروس یا دسته گل عروس هیچ تاخیری وجود نخواهد داشت.

فروش گل با کیفیت بالا

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که یک گل فروشی خوب باید نشان دهد، ارائه گل‌های با کیفیت است. گل‌های فروخته شده باید کاملا سالم باشند و پژمرده نباشند. تازگی گل‌ها باعث می‌شود که گل‌ها سالم بمانند و در طول مراسم پژمرده نشوند. یک گل فروشی حرفه‌ای زیباترین و با طراوت‌ترین گل‌ها را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

خلاقیت بالا در گل آرایی

داشتن خلاقیت بالا برای طراحی منحصر به فرد گل‌ها عنصری کلیدی در کار یک گلفروش است. بهترین گل فروشی‌های اصفهان گل‌ها را به گونه‌ای تزیین می‌کنند که توجه مشتری را به خود جلب می‌کند و همچنین توانایی هنری بالایی دارند تا دسته گل، تاج گل، سبد گل و… را در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف به تناسب و مناسب هر فرد بسازند. به طور کلی گل آرایی و گل آرایی نیاز به احساس زیادی دارد. پرورش دهندگان گل باید بتوانند هماهنگی و وحدت بین گل‌ها برقرار کنند و در تزئینات خود ریتم و تعادل پیدا کنند. آن‌ها باید دانش لازم را برای انتخاب رنگ مناسب گل و تزئین آن‌ها به روش‌های مختلف داشته باشند.

توانایی گلفروش در ایجاد رابطه با مشتری

یک گلفروش حرفه‌ای و موفق روابط پایداری با مشتریان خود برقرار می‌کند و به نظر و سلیقه آن‌ها در گل آرایی اهمیت زیادی می‌دهد. آن‌ها باید شخصیتی دلپذیر و گرم داشته باشند و بتوانند به راحتی با همه مشتریان و مردم ارتباط برقرار کنند. زیرا این مسائل در پیشرفت کار آن‌ها تاثیر بسزایی دارد و یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یک گل فروشی خوب است.

بازاریابی درست پیامکی راز بهترین گل فروشی‌های اصفهان

بهترین گل فروشی‌های اصفهان می‌دانند که ارتباط گرفتن با مشتریان یکی از راه‌های افزایش فروش و افزایش وفاداری مشتریان است. به همین دلیل به طور مناسبی از پیامک‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. به طور مثال مشتریان را از تخفیف‌ها آگاه می‌کنند و یا از خرید آن‌ها تشکر می‌کنند. بهترین گل فروشی‌های اصفهان مشتریان خود را بر اساس بانک اطلاعاتی که از آن‌ها به دست اورده‌اند می‌شناسند و با استفاده از پیامک تبلیغاتی تولد و یا مناسبت‌های خاص را به آن‌ها تبریک می‌گویند.

کندو - بازاریابی درست پیامکی

بازاریابی درست پیامکی

معرفی ده تا از بهترین گل فروشی‌های اصفهان

در ادامه ده مورد از بهترین گل فروشی‌های اصفهان را به شما معرفی می‌کنیم.

بازار گل و گیاه همدانیان

در این بازار گل می‌توانید طبیعت زیبا را مشاهده کنید و از خرید خود لذت ببرید. این بازار در واقع اصلی‌ترین بازار گل و گیاه در اصفهان محسوب می‌شود. بر اساس نظر مشتریان این بازار گل، تنوع بسیار بالایی از محصولات را با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

آدرس: اصفهان جی، خیابان جی، بازار همدانیان
تلفن:
۰۳۱۳۲۷۵۷۰۴۴

 

خانه گل ناردین
این گل فروشی فضای بسیار دلباز و جذابی دارد و برای عاشقان گل و طبیعت بسیار مناسب است.
آدرس: اصفهان، آتشگاه، کنارگذر خرازی، بلوار آتشگاه
تلفن:
۰۳۱۳۷۷۱۸۹۴۹

 

گل فروشی گل فرشته
با توجه به رضایت مشتریان و احساس خوبی که از تجربه خرید از این گل فروشی داشته اند، این فروشگاه به یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان تبدیل شده است.
آدرس: اصفهان، جاده ذوب آهن، بلوار کشاورز، خیابان زینلیان
تلفن
۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۳

کندو - گل فروشی گل فرشته

گل فروشی گل فرشته

گل فروشی موژان
این فروشگاه که یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان است که تنوع گل و کوزه معروف است و قیمت‌های منصفانه‌ای دارد و با وجود این که به بازار گل همدانیان نزدیک است معروف شده است.
آدرس: اصفهان جی، خیابان جی
تلفن:
۰۹۱۳۲۱۸۳۲۹۰

کندو - تبلیغات پیامکی برای گل فروشی

گلخانه آبشار
این فروشگاه به قیمت‌های منصفانه و تخفیفات قابل قبول معروف است. اگر می‌خواهید خوشحال و خندان از خرید گل و گیاه بازگردید به این فروشگاه هم سری بزنید.
آدرس:
اصفهان، کوله پارچه، خیابان آبشار سوم
تلفن:
۰۳۱۳۲۶۰۱۷۰۱

کندو - گلخانه آبشار

گلخانه آبشار

گل فروشی آذر گل
این فروشگاه غیر از اینکه انواع گل و گیاه را می‌فروشد، به عنوان یکی از مراکز فروش نهال و آموزش کاشت گل و گیاه هم شناخته می‌شود.
آدرس: اصفهان، عباس آباد، خیابان مطهری، خیابان آذر، کنارگذر آذر
تلفن:
۰۳۱۳۲۳۵۸۰۲۵

 

گل فروشی میخک سفید
این فروشگاه هم یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان است.
آدرس: اصفهان، شیخ طوسی، خیابان دسترسی محلی سروش، خیابان عسگریه
تلفن:
۰۹۱۳۶۰۰۲۶۴۶

گل فروشی گل روز یا همان نوژانو سابق
این گل فروشی در واقع یک فروشگاه اینترنتی است که به عنوان مرجعی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان برای خرید گیاهان آپارتمانی محسوب می‌شود.
تلفن:

۰۹۱۳۱۶۷۱۰۱۲آدرس: اصفهان. خیابان سجاد. جنب پمپ بنزین. گل فروشی گل یاس (گل روز)

 

گل فروشی آووکادو
این فروشگاه درست کنار بازار گل و گیاه همدانیان قرار گرفته است و یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان به خصوص برای برگزاری مراسم عروسی و جشن است.
آدرس: اصفهان، خیابان جی، خیابان همدانیان، جنب بازار گل و گیاه
تلفن:
۰۳۱۳۲۷۵۷۰۶۹

کندو - گل فروشی آووکادو

گل فروشی آووکادو

گل فروشی دوستان اصفهان
این فروشگاه چندین دهه سابقه دارد و یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان است. اگر از طریق وبسایت این فروشگاع خرید کنید از ده درصد تخفیف و ارسال رایگان بهره‌مند می‌شوید.
تلفن:
۰۹۳۶۸۰۴۸۵۰۵
آدرس: اصفهان، خیابان مدرس قدیم، بعد از چهارراه بابلدشت، مقابل ایستگاه اتوبوس، گلفروشی دوستان

چند نمونه پیامک متنی برای بازاریابی پیامکی مناسب گل فروشی

اگر متن‌های بدی را به بسیاری از مشتریان بالقوه خود بفرستید، ، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. بنابراین، اهمیت متن آگهی را نادیده نگیرید. به طور کلی وقتی متنی برای بازاریابی گل و گیاه می‌نویسید. بهتر است در مورد خدمات خود بگویید و مزایایی را که مخاطبان از خرید از شما به دست خواهند آورد را ذکر کنید. این نمونه‌ها را در نظر بگیرید:
خرید اینترنتی فلاور باکس با تحویل ۲ ساعته؛
فروش انواع گل با ارسال رایگان؛
فروش جدیدترین انواع گل طبیعی با قیمت عالی؛
مشاوره و آموزش رایگان در مورد مراقبت از گیاهان؛
خرید گل و گیاه با آموزش رایگان نگهداری.

سخن آخر

گل‌ها دائماً برای جلب توجه زنبورها در حال رقابت هستند. آن‌ها با استفاده از رنگ یا رایحه‌ای جذاب سیگنال‌هایی را برای مشاهده آسان در مجموعه‌ای از گیاهان به محیط خود می‌فرستند و این حشرات را به سمت خود هدایت می‌کنند. گاهی اوقات آن‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند و با هم کار می‌کنند تا گرده افشان‌ها را جذب کنند. این رویکرد در تبلیغات فروش گل و گیاه نیز مورد نیاز است. شما باید از تکنیک‌هایی استفاده کنید تا خود را بهتر جلوه دهید و مردم را به خود از خود تشویق کنید، در این مطلب بهترین گل فروشی‌های اصفهان را به شما معرفی کردیم و ویژگی‌های بازاریابی پیامکی آن‌ها را به شما گفتیم. با استفاده از استراتژی‌های مناسب شما هم می‌توانید به یکی از بهترین گل فروشی‌های اصفهان تبدیل شوید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی