طبق ‌اصول بازاریابی، یافتن مشتری جدید چندین برابر دشوارتر از حفظ مشتریان قبلی است. با این اوصاف فروشگاه‌های موفق در کنار جذب مشتری جدید، مشتریان فعلی را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کنند. بهترین فروشگاه اسباب بازی کرج نیز به این نکته واقف بوده و برای اجرای آن از شیوه‌ای محبوب بهره می‌گیرد. بله پنل‌های پیامکی به رغم وجود شیوه‌های تبلیغاتی دیگر، همچنان در صدر قرار دارند. این پنل‌ها با امکاناتی که دارند در جذب مشتری، اطلاع‌رسانی، افزایش درآمد، کاهش هزینه‌های تبلیغاتی و بهبود خدمات فروشگاه‌ها تغییر شگرفی ایجاد می‌کنند.

خصوصیات بهترین فروشگاه اسباب بازی

رده بندی فروشگاه‌های اسباب بازی نیازمند بررسی ویژگی‌های مختلف آن‌ها اعم از محل فروشگاه، فضا و دکوراسیون آن، ویژگی‌های فروشنده، تنوع و کیفیت محصولات و … است. در ادامه اهمیت هر یک از این خصوصیات را بررسی می‌کنیم.

ویژگی‌های ظاهری فروشگاه

موقعیت مکانی فروشگاه و دسترسی آسان مشتریان به آن در میزان رفت و آمد مشتری نقش بسزایی دارد و در محبوبیت آن مؤثر است. در وهله دوم فضای مثبت و بچگانه فروشگاه است که نظر مثبت مشتریان را جلب می‌کند.

پرسنل کاربلد و خوش‌برخورد

انتخاب اسباب بازی مناسب اغلب اوقات امری زمان‌بر است که به کمک فروشندگان مجرب آسان می‌شود. از سوی دیگر اطلاعات کافی فروشنده از ویژگی‌ها و کارایی محصولات فروشگاه نکته‌ای بسیار مهم است. البته که تعامل صحیح با مشتری و رعایت ادب و احترام از ویژگی‌های الزامی فروشندگان موفق است.

کندو - بهترین فروشگاه اسباب بازی کرج

بهترین فروشگاه اسباب بازی کرج

اسباب بازی‌های متنوع

ارائه محصولات جدید و متنوع همان چیزی است که از اسباب بازی فروشی‌های برتر انتظار می‌رود. داشتن اسباب‌بازی مناسب تمام سنین کودک، خردسال و بزرگسال نقطه قوت فروشگاه‌‌های اسباب بازی است.

حفظ تعامل با مشتری

حال در عصر ارتباطات هستیم، ایجاد ارتباط مؤثر با مشتری و حفظ آن از طریق ارسال پیامک و وب‌سایت امری هوشمندانه است که بهترین‌ها از آن غافل نمی‌شوند.

۱۰ تا از بهترین فروشگاه اسباب بازی کرج

لیست بهترین اسباب بازی فروشی‌های کرج به شرح ذیل است:

فروشگاه واحد تویز

فروشگاه اسباب بازی واحد تویز جزء بزرگ‌ترین و بهترین اسباب بازی فروشی‌های کرج است که تنوع محصول چشم گیری دارد. این فروشگاه بزرگ محل عرضه انواع عروسک‌های فانتزی داخلی و خارجی است که کیفیت قابل توجهی دارند. فروشگاه واحد تویز علاوه بر عروسک و باربی، انواع بازی‌های فکری، توپ و اسباب‌بازی‌های پرطرفدار را به مشتریان ارائه می‌دهد. چیدمان منظم محصولات این فروشگاه انتخاب را برای کودکان و خریداران میسر کرده است‌. پرسنل مجرب و مهربان واحد تویز، در کنار برخورد مناسب در انتخاب محصول مشاوره مطلوب می‌دهند.

آدرس: کرج،

فروشگاه پانزی تویز

فروشگاه اسباب بازی پانزی تویز کرج، یکی از بزرگ‌ترین مراکز عرضه انواع اسباب بازی کودک، نوجوان و حتی بزرگسال است که امکان خرید آنلاین و حضوری دارد. پانزی تویز امکان خرید برای تمام سنین ۰ الی +۱۴ را فراهم کرده است. انواع عروسک، لگو، بازی‌های فکری، ماشین، توپ، بازی‌های دسته جمعی و تک نفره تنها بخشی از محصولات این فروشگاه هستند. نحوه برخورد پرسنل با مشتریان و رضایت خریداران برای مدیریت این مجموعه اهمیت بسزایی دارد، از‌این‌رو از پرسنل حرفه‌ای بهره گرفته‌اند.

آدرس شعبه ۱: کرج، جهانشهر ابتدای خیابان استانداری

آدرس شعبه ۲: کرج، مهرشهر، حدفاصل خیابان پاکدل و خیابان ۳۰۲

 کندو - فروشگاه پانزی تویز

فروشگاه پانزی تویز

فروشگاه اسباب بازی شهر کودک

فروشگاه شهر کودک یکی از عرضه کنندگان انواع اسباب بازی‌های جدید و پرطرفدار ایرانی و خارجی در کرج است. این مجموعه تنوع و قیمت مناسب کالا را سرلوحه خود قرار داده و بهترین محصولات را به مشتریان ارائه می‌دهد. تنوع کالاهای فروشگاه شهر کودک به‌گونه‌ای است که امکان خرید را برای مشتری با هر سلیقه و بودجه‌ای فراهم می‌کند. کالاهای شهر کودک شامل عروسک‌های بزرگ و کوچک، ماشین شارژی، ماشین‌های فلزی و پلاستیکی و … هستند. در واقع در این فروشگاه اسباب بازی مناسب هر رده سنی به راحتی پیدا می‌شود.

آدرس: کرج، حصارک بالا، شهید بهشتی، مابین خیابان قلم و فرهنگ

فروشگاه پروفسور کوچولو

فروشگاه بزرگ اسباب پروفسور کوچولو همان‌طور که از نامش پیداست مرجع تهیه انواع بازی‌ و سرگرمی فکری برای کودکان و نوجوانان است. بازی‌های فکری، کتاب‌های علمی و مصور، پک‌های مشاغل و … تنها بخشی از محصولات متنوع فروشگاه پروفسور کوچولو هستند. قیمت اسباب‌بازی‌های پروفسور کوچولو مبلغی منصفانه و مطلوب است که امکان خرید با هر بودجه‌ای را فراهم می‌‌کند. مدیریت این فروشگاه به منظور تسهیل انتخاب و خرید محصولات فکری و اسباب بازی، پیج اینستاگرامی برای فروشگاه راه‌اندازی کرده‌اند. بدین ترتیب امکان خرید غیرحضوری و دریافت اسباب بازی‌های مدنظر برای مشتریان از سراسر ایران فراهم است.

آدرس شعبه ۱: کرج، گوهردشت، بلوار انقلاب، حد فاصل خیابان شش و هفت

آدرس شعبه ۲: کرج، گلشهر، خیابان کتویی زاده

فروشگاه اسباب بازی هیولا

تهیه اسباب‌بازی‌های جدید و پرطرفدار اغلب اوقات، امری دشوار است که با وجود فروشگاه بزرگی چون فروشگاه هیولا آسان شده است. فروشگاه اسباب بازی هیولا مرجع تهیه انواع اسباب بازی‌ها و عروسک‌های متفاوت و جدید است که نظر اغلب کودکان را به خود جلب می‌کنند‌. عروسک‌های سخنگو، اسباب بازی‌های شارژی، باربی، بازی‌های فکری، کتاب‌های مصور، پک‌های بازی پرطرفدار و … بخش کوچکی از محصولات این فروشگاه هستند. فروشگاه هیولا به مناسبت‌های مختلفی چون روز کودک، شب یلدا و … تخفیفات قابل توجهی رو محصولات می‌گذارد که نباید از آن غافل شد.

آدرس: کرج، میدان والفجر، جنب داروخانه دکتر همدانی

کندو - فروشگاه اسباب بازی هیولا

فروشگاه اسباب بازی هیولا

سرزمین اسباب بازی و عروسک

فروشگاه سرزمین اسباب بازی و عروسک کرج مرکز عرضه مستقیم انواع عروسک‌های با کیفیت خارجی به همشهریان است. این فروشگاه معتبر، انتخابی مناسب برای تهیه اسباب‌بازی‌های متنوع و باکیفیت برای سنین ۰ الی +۱۵ است. در واقع تنوع محصولات آن به‌گونه‌ای است که متناسب با هر رده سنی، اسباب بازی پیدا می‌شود. چیدمان مرتب قفسه‌ها و جداسازی انواع مختلف اسباب بازی در قفسه‌های جداگانه در این فروشگاه، امکان انتخاب آسان و سریع را برای مشتریان فراهم می‌کند.

آدرس: کرج، اصفهانی‌ها، بلوار امام زاده حسن

اسباب بازی رنگارنگ

فروشگاه رنگارنگ یکی از بهترین فروشگاه های اسباب بازی کرج است که محصولات اورجینال و با کیفیت دخترانه و پسرانه به مشتریان عرضه می‌کند. تنوع محصولات فروشگاه رنگارنگ نیز، امکان تهیه اسباب بازی برای هر سنی را فراهم می‌کند. برخی از  اقلام این فروشگاه شامل؛ سه چرخه، دوچرخه، تاب، عروسک، لگو، پازل، بازی‌های فکری، کتاب داستان و … هستند. مشتریان می‌توانند با مراجعه به پیج اینستاگرامی این فروشگاه، محصولات آن را مشاهده کنند.

آدرس: کرج، عظیمیه، ۴۵ متری بلوار کاج، نرسیده به اولین دوربرگردان

فروشگاه بزرگ آرشام

فروشگاه بزرگ اسباب آرشام یکی از بهترین فروشگاه‌ های اسباب بازی کرج محسوب می‌شود که محل عرضه عمده و تکی اسباب بازی‌های متنوع است. این فروشگاه اسباب بازی‌های باکیفیت و اورجینال را با قیمت‌های مناسب به مشتریان ارائه می‌کند. در فروشگاه آرشام انواع کالاهای سرگرمی و بازی کودک و نوجوان داخلی و خارجی پیدا می‌شود. اسلایم‌های رنگی، پک‌های بازی،  عروسک‌های سخنگو، بالشت‌های عروسکی، ماشین شارژی، کتاب قصه و … بخشی از محصولات آرشام هستند.

آدرس: کرج، گلشهر، بلوار پونه شرقی

کندو - فروشگاه اسباب بازی آرشام

فروشگاه اسباب بازی آرشام

دنیای اسباب بازی شادی

تهیه اسباب بازی‌های جدید به موجب وجود فروشگاه‌های اسباب بازی بزرگ و متنوعی که در جای‌جای کرج قرار دارند، بسیار آسان شده است. فروشگاه دنیای اسباب بازی شادی نیز یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های اسباب بازی کرج است که اسباب بازی باکیفیت و ارزان قیمت به مشتریان ارائه می‌دهد. اسباب بازی‌های جدید و پرطرفدار خارجی، اسباب بازی‌های نوستالژیک، دوچرخه، بازی‌های فکری، بازی‌های گروهی و تک‌نفره و عروسک‌های سخنگو برخی از محصولات این فروشگاه هستند.

آدرس: کرج، شاهین ویلا، خیابان قلم، نبش تختی غربی

فروشگاه اسباب بازی باران

فروشگاه اسباب بازی باران با محیطی آرام و دلنشین یکی از فروشگاه‌های محبوب کرج است که کالاهای متنوع و به‌روز را به مشتریان ارائه می‌دهد. انواع عروسک‌های پولیشی، سخنگو و فانتزی، بازی‌های فکری تک‌نفره و گروهی، آجرهای بازی جدید، کتاب داستان، اسلایم و … برخی از محصولات باران هستند. مدیریت این فروشگاه با آگاهی به اهمیت برقراری ارتباط مناسب با مشتری، از پرسنل مجرب و خوش‌برخورد در محیط فروشگاه بهره گرفته‌اند.

آدرس: کرج، فاز ۴ مهرشهر، بلوار رزه بان، خیابان فاز ۴ مهرشهر

پیامک‌های متداول فروشگاه اسباب بازی

حال که تا حدودی با کارایی پنل‌های پیامکی برای اسباب بازی فروشی‌ها آشنا شده‌ایم، برخی از نمونه پیامک‌های کاربردی برای اسباب بازی فروشی را در ادامه آورده‌ایم.

 

  • دیگر گران نخرید! از این به بعد اسباب بازی‌های کودک و بزرگسال باکیفیت و ارزان را از فروشگاه … تهیه کنید. آدرس:   شماره تماس:

 

  • مهمان ما باشید! فروشگاه … در نظر دارد تا پایان ماه مبارک رمضان، محصولات خود را با ۱۰٪ تخفیف به فروش برساند. آدرس:  شماره تماس:

 

  • آخرین مدل ماشین شارژی کروک شارژ شد! جهت خرید غیرحضوری به وب سایت … و خرید حضوری به آدرس … مراجعه کنید. فروشگاه … شماره تماس:

 

  • مشتری گرامی جناب/ خانم … زمان پرداخت قسط ماهانه شما فرا رسیده است، لطفاً نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. با تشکر فروشگاه …

سخن آخر

اسباب بازی فروشی‌ها نیز همچون سایر مشاغل به دنبال راهکارهای تبلیغاتی کم هزینه و پربازدهی هستند. از این میان پنل‌های پیامکی را می‌توان روشی محبوب و البته به‌صرفه معرفی کرد که علاوه بر فروشنده، برای مشتریان نیز مزایای مطلوبی دارد. با استفاده از پنل‌های پیامکی می‌توان به راحتی مشتریان و مخاطبان را به چندین دسته تقسیم کرده و پیام مرتبط با نیاز آن‌ها را ارسال کرد. برخی دیگر از مزایا و کاربردهای این ابزار پس از استفاده آشکار شده و کاربر را شگفت زده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی