بعد از به سرپرستی گرفتن و یا خریدن حیوانات باید بدانید که مسئولیت آن‌ها برعهده شما می‎باشد و حیوانات بیان گر درد و مشکلات خود نیستند، و باید آن ها را زیر نظر دامپزشکان خوب و معتبر شهر خود قرار دهید. شهر مشهد تعداد بسیار زیادی کلینیک دامپزشکی دارد، و در این کلینیک‌ها دکترهای حرفه‌ای و با سابقه‌ای در حال فعالیت هستند. در حال حاضر 300 کلینیک دامپزشکی، 150 پت شاپ و 50 مرکز مستقل مایه کوبی دام، در مشهد فعالیت دارد. از نظر اخلاقی دامپزشکان معمولا موظف به نگهداری از امور بهداشتی حیوانات هستند، و بسیاری از آن ها خوش اخلاق و مهربان هستند. در کل، کار دامپزشکی طوری است که باید علاقه به حیوانات داشته باشید تا بتوانید رابطه ای خوب و دوستانه با آن‌ها برقرار کنید. در این مطلب ما را همراهی کنید تا با 10تا از بهترین دامپزشکان مشهد آشنا شوید.

ویژگی‌های برجسته بهترین دامپزشکی‌های مشهد

طبیعتاً هر حیوان خانگی باید به صورت ماهانه تحت کنترل و چک آپ کامل قرار بگیرد. به همین دلیل نیز مراجعه به بهترین کلینیک دامپزشکی  صرفاً در ابتلا به بیماری حیوانات خاصی محدود نمی‌شود. به همین دلیل هم شناخت و انتخاب یک بیمارستان دامپزشکی خوب مسئله مهمی است که نباید به همین سادگی‌ها از کنار آن گذشت. طبیعی است که حتی سالم‌ترین حیوانات خانگی نیز باید مدام مورد بررسی و کنترل قرار بگیرند تا بتوانید از بابت سلامت و تندرستی آن‌ها اطمینان خاطر حاصل کنید.

در نتیجه بهتر است که در وهله اول با بررسی و تحقیقی همه‌جانبه و کامل به انتخاب  بهترین بیمارستان دامپزشکی بپردازید. توصیه‌ای که برایتان داریم آن است که در این کار از تجربیات سایر افراد نیز استفاده کنید. طبیعی است که تجربیات افراد مختلف می‌تواند برای شما متفاوت‌تر باشد، اما بهره‌گیری از آن‌ها می‌تواند در انتخاب هوشمندانه‌تر و درست‌تر بهترین دامپزشکی مشهد  به کمک شما بیاید. در کنار آن نیز توجه به برخی از موارد و در نظر گرفتن فاکتور‌هایی مشخص در رابطه با انتخاب کلینیک دامپزشکی در مشهد نیز می‌تواند انتخاب شما را درست‌تر و کامل‌تر نماید. به همین دلیل نیز در ادامه شما را با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و معیار‌های بهترین درمانگاه دامپزشکی خوب آشنا می‌کنیم.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

 رعایت نکات بهداشتی در فضای بیمارستان دامپزشکی 

یکی از مواردی که کلینیک دامپزشکی خوب را از دیگر کلینیک‌ها جدا میکند تمیز بودن محیط و رعایت بهداشتی بودن آن است، مطمئنا کلینیکی که ظوابط بهداشتی را رعایت نمی‌کند سلامت حیوانات داخل بیمارستان را به خطر انداخته و می تواند عامل سرایت بسیاری از بیماری‌ها باشد.

 داشتن دامپزشک متخصص برای هر گروه از حیوانات  

از مواردی که می‌توان برای یک بیمارستان دامپزشکی خوب اشاره کرد، داشتن متخصص مجرب برای هر گروه از حیوانات است. برای مثال، دامپزشک سگ و گربه به طور تخصصی مهارت داشته و شناخت کمتری نسبت به پرندگان و دیگر حیوانات دارد، پس به این نکته توجه داشته باشید.

کندو - بهترین دامپزشکی‌های مشهد

بهترین دامپزشکی‌های مشهد

 

داشتن کادری دلسوز و صبور​

از آن‌جایی که حیوانات خانگی مظلومیت بسیاری دارند و بدون آنکه کلامی بگویند به بیان احساساتشان می‌پردازند کادر بهترین دامپزشکی مشهد نیز باید با تمام دلسوزی و صبر خود به درمان، نگهداری و رسیدگی به حیوانات خانگی بپردازند. به همین دلیل نیز لازم است که علاوه بر بررسی شخصیت پزشک معالج یا همان دامپزشک، سایر کادر درمانی را نیز بررسی کنید و مطمئن شوید که با دلسوزی و صبر تمام به خدمت‌رسانی به حیوان خانگی شما می‌پردازند.

علاقه به حیوانات در کلینیک دامپزشکی

اولین مسئله‌ای که باید به عنوان ویژگی خوب بیمارستان دامپزشکی در مشهد مدنظر داشته باشید علاقه به حیوانات است. طبیعی است که بدون علاقه قلبی به حیوانات نمی‌توان به آن‌ها محبت کرده و به درمانشان پرداخت. به خاطر داشته باشید که علاقه به حیوانات باعث می‌شود که پزشک با وجدان و هدف قوی‌تری به پیشرفت خود فکر کند و در نتیجه درست‌تر و بهتر به درمان حیوانات خانگی بپردازد.

معمولاً استرس و نگرانی حیوانات خانگی در کلینیک دامپزشکی موجب آزار آن‌ها می‌شود. به همین دلیل هم علاقه و ابراز محبت دامپزشک و کادر درمانی موجب می‌شود که حیوان خانگی شما احساس آرامش بیشتری داشته باشد و بتواند در محیط استرس کمتری را تجربه کند. این موضوع می‌تواند تأثیر بسیار زیادی نیز در روند درمانی و تشخیصی و همین‌طور ویزیت حیوان خانگی شما داشته باشد.

داشتن مدرک نظام پزشکی معتبر

لازم است که به سراغ کلینیک دامپزشکی در مشهد بروید که مدرک معتبر نظام پزشکی خود را از انجمن سلامت حیوانات دریافت کرده باشد. به همین دلیل نیز لازم است که قبل از انتخاب قطعی دامپزشک، در رابطه با تحصیلات و تجربیات او به خوبی تحقیق کنید و مطمئن شوید که او مورد تائید انجمن سلامت حیوانات قرار گرفته و می‌تواند با اعتبار کاری خود به درمان حیوانات خانگی بپردازد.

به خاطر داشته باشید که لزوماً کار کردن در درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های حیوانات خانگی به منزله اعتبار و تائید کار پزشک نیست، چراکه امروزه بسیاری از کلینیک‌های مشغول فعالیت، از اعضای انجمن سلامت حیوانات نیستند و در نتیجه مورد تائید آن‌ها نیز نخواهند بود.

کندو - معرفی برترین دامپزشکی های مشهد

معرفی برترین دامپزشکی های مشهد

داشتن تجهیزات درمانی کامل و به روز

به خاطر داشته باشید که بهترین کلینیک حیوانات  که به عنوان گزینه‌ای ایده آل شناخته می‌شود باید از تجهیزات و خدمات دامپزشکی بسیار خوبی برخوردار باشد. به همین دلیل نیز برخورداری از خدمات عکس‌برداری، سونوگرافی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاه داخلی، پمپ تزریق وریدی، دستگاه فشارخون، کنترل فشار چشمی، توانایی ارسال نمونه به سایر متخصصین و… همه و همه مواردی هستند که باید در زمان انتخاب دامپزشکی در مشهد مدنظر قرار دهید.

بهترین کلینیک دامپزشکی  باید از مهارت‌ها و دانش روز علم پزشکی و دامپزشکی مطلع باشد و بتواند با بهره‌گیری از جدیدترین امکانات به ویزیت، تشخیص و همین‌طور درمان بیماری‌های مختلف در حیوانات خانگی بپردازد. طبیعتاً انتظار می‌رود که بهترین درمانگاه دامپزشکی خیال شما را از بابت چنین موضوعاتی راحت کند.

داشتن فضای آزاد برای تحرک حیوانات

از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توانید در زمان انتخاب کلینیک دامپزشکی در مشهد مدنظر داشته باشید برخورداری از فضای آزاد است. طبیعی است که حیوانات خانگی نیاز دارند که تحرک داشته باشند و مقداری قدم بزنند. به همین دلیل نیز برخورداری از فضای آزاد برای تحرک موقت سگ و گربه مسئله بسیار مهمی خواهد بود.

وجود پت شاپ در کلینیک دامپزشکی

معمولاً کلینیک‌ها و مطب‌های دامپزشکی از پت شاپ و یا فروشگاهی نیز برای خرید وسایل مربوط به حیوانات خانگی دارند. به همین دلیل هم هست که شما می‌توانید با مراجعه به آن دامپزشکی با یک تیز چند نشان بزنید و وسایل موردنیاز حیوان خانگی‌تان را خریداری کنید. به همین دلیل هم بهتر است که به سراغ دامپزشکی‌هایی بروید که فروشگاه حیوانات خانگی هر چند کوچکی داشته باشند.

در دسترس بودن کلینیک دامپزشکی از مناطق مختلف مشهد

از دیگر ویژگی‌های خوب و مهم دامپزشکی در مشهد برخورداری از دسترسی آزاد به همه نواحی است. نکته‌ای که وجود دارد آن است که در بسیاری از شرایط دامپزشکی‌ها تنها در حریم خصوصی خود فعالیت می‌کنند و در نتیجه نیز دسترسی خوبی به سایر نواحی ندارد. به همین دلیل نیز بهتر است که به کلی از خیر چنین دامپزشکی‌هایی بگذرید.

تعامل با دامداران و صاحبان حیوانات

بهترین دامپزشکی‌ها باید توانایی تعامل و ارتباط موثر با دامداران را داشته باشند تا بتوانند نیازهای آن‌ها را بهتر درک کنند و خدمات بهتری ارائه دهند. برای مثال با استفاده از روش ارسال پیامک در مشهد باید صاحبان حیوانات و دامپروران را از تاریخ واکسیناسیون حیوانات مطلع کنند. از سوی دیگر می‌توانند در برخی از روز ها برای ارائه خدمات شرایط ویژه ارائه کنند و آن را از طریق ارسال پیامک انبوه اطلاع رسانی نمایند.

کندو - بهترین دامپزشکی‌های مشهد

بهترین دامپزشکی‌های مشهد

معرفی 10تا از بهترین دامپزشکی‌های مشهد

امروزه نگهداری و علاقه به حیوانات خانگی بسیار زیاد شده است. برای نگهداری از این حیوانات باید نکاتی را رعایت کنید و باید آن ها را در آرامش و رفاه کامل نگهداری کنید. در این قسمت 10تا از بهترین دامپزشکی‌های شما را به شما معرفی خواهیم کرد که با مراجعه دوره‌ای به ایشان از سلامت حیوانات خود مطمئن شوید.

کلینیک دامپزشکی نیلا

کلینیک دامپزشکی نیلا یکی از بهترین دامپزشکی های مشهد است که در خیابان صارمی، بین صارمی 34 و 36 پلاک 232 واقع شده است. این کلینیک کادری حرفه ای و خوش برخورد دارد و دکتر عماد مرادیان بسیار حرفه ای هستند. در این کلینیک دامپزشکی می توانید کار های پیرایش و خرید از پت شاپ هم به راحتی انجام دهید و بهترین اجناس را با قیمتی پایین تهیه کنید.

کلینیک دامپزشکی امید

کلینیک دامپزشکی امید جزء برترین دامپزشکی های مشهد است که با تیمی قوی و با سابقه در حال فعالیت می باشند. در این کلینیک تعدادی دکتر به صورت شیفتی در حال فعالیت هستند و دکتر محسن جعفری جراح بسیار با سابقه ای می باشند. این کلینیک در خیابان وکیل آباد، بین وکیل آباد 8 و 10 می باشد.

کلینیک دامپزشکی آفتاب

یکی دیگر از کلینیک های معتبر و خوب مشهد آفتاب نام دارد. این کلینیک دامپزشکی پرسنلی خوش برخورد دارد و دکتر تورج وکیلی در این دامپزشکی فعالیت می کنند. آدرس این دامپزشکی، بلوار وکیل آباد، بین دانش آموز و وکیل آباد 29 است.

کندو - کلینیک دامپزشکی آفتاب

کلینیک دامپزشکی آفتاب

 

کلینیک دامپزشکی مهر

امروزه با نگهداری از حیوانات خانگی تعداد دامپزشکی ها بسیار زیاد شده است. بیمارستان دامپزشکی مهر یکی از مجهز ترین بیمارستان ها است که تعداد زیادی دکتر و جراح در آن فعالیت می کنند و یکی از بهترین و دلسوز ترین دکتر های دامپزشک آن دکتر حسین امینی است. آدرس این بیمارستان بلوار وکیل آباد، نبش بلوار هاشمیه، پلاک 190 است و شماره تماس بیمارستان 38810000 می باشد. هم چنین کلینیک دامپزشکی مهر به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

کلینیک دامپزشکی بهار

این کلینیک 10 سال در مشهد فعالیت دارد و یکی از با سابقه ترین دکتر ها در آن فعالیت می کنند. در این کلینیک خدماتی، جراحی و دندانپزشکی، خدمات گسترده، شامل توانبخشی، سونوگرافی، رادیوگرافی دندانپزشکی دیجیتال را نیز به مردم شهر خودش ارائه می دهد. کلینیک دامپزشکی بهار دارای دکتر های دلسوز است که می توانید با خیال راحت حیوانات خانگی خود را به آن ها بسپارید.

کلینیک دامپزشکی پرشین

هدف این کلینیک این است که به حیوانات خانگی شما رسیدگی کنند و با پرسنلی خوش برخوردی که این کلینیک دارد حیوانات دوست داشتنی شما در آرامش کامل ویزیت می شوند و کار های درمانی آن ها انجام می شود. در این کلینیک دامپزشکی، دکتر های بسیار خوبی فعال هستند و تجهیزات این کلینیک کامل می باشد.

کندو - کلینیک دامپزشکی پرشین

کلینیک دامپزشکی پرشین

کلینیک دامپزشکی کاسپین

در این مرکز کلیه خدمات درمانی عمومی و داخلی شامل: ویزیت، واکسیناسیون (۳ گانه، ۵ گانه، ۷ گانه، ۸ گانه و هاری)، معاینات قلب و چشم، کاشت میکروچیپ، سرم تراپی، انگل تراپی ، درمان و تشخیص انواع بیماری های انگلی (خونی، گوارشی، داخل گوش، انگل های زیر جلدی)، صدور گواهی‌های بهداشتی (سلامت)، شناسنامه بین المللی، گواهی خروج از کشور، اصلاح و پیرایش موهای زائد و نمدی، کوتاه کردن ناخن و شستشو، معاینات عمومی (ریه ها، اندام ها حرکتی و پنجه ها، شکم، اندام های تناسلی)، تست قند خون، تشخیص و درمان انواع بیماری های گوارشی و کلیه و مجاری اداری، تشخیص و درمان بیماری های پوست، عفونی، قلبی -عروقی و غیره برای تمامی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی انجام می‌شود.

آدرس: مشهد، بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 14و 16، پلاک 140

کلینیک دامپزشکی دکتر مهرداد کریمی

  •  چک آپ و واکسیناسیون
  •  کاشت میکروچیپ
  •  جراحی حیوانات
  •  خدمات دندانپزشکی حیوانات
  •  سونوگرافی و رادیولوژی حیوانات
  •  آزمایشگاه تشخیصی
  •  اصلاح و شستشو
  •  پت شاپ

کلینیک حیوانات خانگی پارس

کلینیک دامپزشکی پارس با داشتن تیمی از دامپزشکان مجرب و متخصص در حوزه پزشکی حیوانات، به مراقبت و درمان حیوانات خانگی می‌پردازد. این کلینیک در ارائه خدمات به حیوانات خانگی، از آخرین تکنولوژی ها و دستگاه‌های پزشکی استفاده می‌کند. این کلینیک انواع خدماتی از جمله واکسن‌گذاری، عقیم‌سازی، انگل‌تراپی، سرم‌تراپی، نصب میکروچیپ، ویزیت و درمان و همچنین صدور شناسنامه و گواهی خروج از کشور را ارائه می‌دهد. با داشتن بخش پت‌شاپ، کلینیک پارس همچنین برای مشتریان خود انواع محصولات مورد نیاز حیوانات خانگی را در اختیار قرار می‌دهد. از جمله ویژگی‌های این کلینیک می‌توان به صداقت، حرفه‌ای بودن، و بالاترین استانداردهای ارائه خدمات اشاره کرد.

آدرس: مشهد، حاشیه بلوار وکیل آباد، بعد از خیابان صدف،
نبش وکیل آباد 45

کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی آرامیس

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ آرامیس با فضایی زیبا و دلنشین، با مجهز بودن به مدرن ترین تجهیزات در بخش های داخلی، جراحی، آزمایشگاه، تصویربرداری تشخیصی، دندانپزشکی، پانسیون و بستری، پت شاپ، آرایش و شست و شو و … امکانات بیشماری را به مشتریان خود ارائه می دهد. این کلینیک دارای کادری مجرب و متخصص با بهره مندی از اساتید ممتاز دانشگاهی، با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت حیوانات خانگی، آماده ارائه بهترین خدمات به مراجعین عزیز می باشد. همچنین این کلینیک با ارائه خدماتی نظیر چکاپ، واکسیناسیون، انگل تراپی، کاشت میکروچیپ، صدور شناسنامه، گواهی سلامت پرواز، گواهی سلامت خروج از کشور، چکاپ خرید کیس و … به مشتریان خود خدمات بیشتری ارائه می دهد.

آدرس: مشهد – میدان تختی، اسدالله زاده 11

کندو - کلینیک حیوانات خانگی پارس

کلینیک حیوانات خانگی پارس

نمونه پیامک تبلیغاتی برای دامپزشکی‌های مشهد

پنل پیامک برای دامپزشکی‌ها نه تنها موثر است، بلکه به بودجه تبلیغاتی شما نیز کمک می‌کند. می‌توانید با افرادی که در خانه خود حیوانات خانگی می‌خواهند ارتباط برقرار کنید و روابط خود را با مشتریان فعلی تقویت کنید. بزرگترین مزیت بازاریابی پیامکی این است که مردم پیام‌های شما را در کم‌تر از 15 دقیقه باز کرده و مطالعه می‌کنند. در ادامه نمونه پیامک‌هایی را که ممکن است از طرف دامپزشکی‌ها دریافت کنید را ذکر کرده‌ایم.

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

 

خدمات دامپزشکی تخصصی با استفاده از تجهیزات پیشرفته

و بهره‌گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای را

در کلینیک …. تجربه کنید.

آدرس: …

.

گربه خونگیت رو چکاپ بردی؟

همین الان یه نوبت رزرو کن.

کلینیک دامپزشکی …

بهترین گزینه‌ برای چکاپ حیوانات خانگی شما.

.

کلینیک دامپزشکی …

با کادری مجرب، بهترین خدمات را برای حیوانات خانگی شما ارائه می‌دهد.

آدرس: …

.

در کلینیک … ، بهترین خدمات درمانی برای حیوانات خانگی شما ارائه می‌شود.

اولیم مراجعه شما شامل 20 درصد تخفیف می‌باشد.

آدرس: …

.

آقای …، زمان واکسیناسیون مرغ مینای شما فرا رسیده است لطفا برای تزریق واکسن اقدام فرمایید.

کلینیک دامپزشکی …

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم با معرفی 10تا از بهترین دامپزشکی‌ها در مشهد قسمتی از نگرانی شما را در مورد حیوان خانگی شما برطرف کنیم. همانطور که اشاره کردیم بهترین دامپزشکی‌ها برای اطلاع رسانی از چکاپ حیوانات، تزریق واکسن، معرفی خدمات و … از پنل‌های پیامکی استفاده می‌کنند و به این صورت شما را از خدمات خود مطلع می‌کنند و به شما یادآور می‌شوند تا از حیوانات خود غافل نشوید.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی