اگر جز آن دسته از افرادی هستید که سالانه چندین بار سمینارهای آموزشی، انگیزشی، علمی و سایر موارد دیگر برگزار می‌کنید، باید بدانید که راهکار مناسبی برای جذب مخاطب بیشتر وجود دارد. جالب است بدانید که امکان برگزاری سمینار با تبلیغات پیامکی انبوه وجود داشته و برای این مدل از بازاریابی نه سختی زیادی را متحمل شده و نیاز به هزینه‌های آنچنانی دارید. برای بررسی برگزاری سمینار با پیامک همراه ما باشید.

کندو- برگزاری سمینار با پیامک

برگزاری سمینار با پیامک

8 گام موثر برای برگزاری سمینار با پیامک تبلیغاتی

متاسفانه برخی از افراد بر این تصوراند که با خرید پنل پیامک انبوه بدون هیچ مقدمه‌ای می‌توانند برای تبلیغات پیامکی و sms مارکتینگ اقدام کنند. اگر شما نیز قصد برگزاری سمیناری را داشته و با این روند تصمیم به خرید پنل پیامک انبوه گرفته‌اید، باید بگوییم که دست نگه دارید.

با توجه به راهکارهایی که در این قسمت برایتان ارائه می‌دهیم، شما عزیزان می‌توانید گام‌های موثری در راستای برگزاری سمینار با پیامک‌های انبوه تبلیغاتی بردارید. این راهکارها عبارت‌اند از:

گام اول: خرید پنل پیامک انبوه از مراکز معتبر

در درجه اول شما باید پیش نیازهای واجب برای تبلیغات پیامکی را تهیه کنید. پنل پیامک تبلیغاتی پیشنیاز مهم اس ام اس مارکتینگ است. شما نمی‌توانید با خط تلفن خود برای هزار نفر از مخاطبین پیامک دعوت به سمینار ارسال کنید.

این روش ضمن اینکه دشوار و غیرعقلانی است، منجر به جذب کاربران نشده و بیشتر احساس نا امنی به این افراد می‌دهد. در نتیجه توصیه ما برای شما عزیزان خرید یک پنل پیامک انبوه از مراکز معتبر و شناخته شده است. پیشنهاد ما برای شما پنل‌های تبلیغ پیامک انبوه از فرهنگ و توسعه کندو است. برای اطلاعات بیشتر دربارۀ تعرفۀ پنل‌ها میز می‌توانید با کارشناسان و مشاورین آنلاین کندو در تماس باشید.

گام دوم: برنامه‌ریزی و مشخص کردن استراتژی SMS مارکتینگ

پس از خرید پنل پیامک بهتر است که فوراً برای تبلیغات پیامکی اقدام نکنید. برگزاری سمینار با پیامک انبوه نیازمند استراتژی و برنامه‌ریزی خاصی است. به عنوان مثال باید تشریفات برگزاری سمینار را هماهنگ کرده و برنامه مشخصی داشته باشید تا با توجه به شرایط حاکم برای دعوت از کاربران در سمینار خود تصمیم بگیرید.

در این مرحله بهتر است که تصمیم جدی برای سمینارهای خود بگیرید. برخی از افراد برای جذب مشتریان نسبت به برگزاری سمینارهای رایگان اقدام می‌کنند. در ابتدای امر بهتر است که در این زمینه تصمیم قطعی بگیرید.

کندو - برگزاری سمینارهای آنلاین

برگزاری سمینارهای آنلاین

گام سوم: نظرسنجی از کاربران برای برگزاری سمینار

یک قابلیت منحصربه‌فردی که برگزاری سمینار با پیامک در اختیار شما می‌گذارد، امکان نظرسنجی از مشتریان است. شما می‌توانید دربارۀ شیوۀ برگزاری سمینار از مخاطبین خود سوال کنید و ببینید که آیا تمایل به شرکت در سمینارهای حضوری دارند یا آنلاین؟

دقت داشته باشید که تعیین محدودیت ممکن است افراد مایل به شرکت در سمینارتان را کاهش بدهد. توصیه ما برایتان برگزاری سمیناری است که قابلیت و پشتیبانی از کاربران را به صورت حضوری و حتی آنلاین داشته باشد. به این طریق افراد زیادی قادر به شرکت در وبینار و سمینار شما خواهند بود.

از طرفی نظرسنجی پیامکی برای سمینار گواه بر این مسئله است که شما به چه میزان به مخاطبان خود ارج نهاده و آرامش و رفاه آن‌ها را در نظر می‌گیرید. ممکن است با این ترفند افرادی که نسبت به شرکت در سمینار تردید دارند به یقین قطعی برسند.

گام چهارم: مخاطبان سمینار را بشناسید.

یکی از پرسش‌های مهمی که باید از خود سوال کنید، این است: «چه افرادی در این سمینار شرکت می‌کنند؟» به عنوان مثال اگر سمینار شما شامل یه دورۀ آموزشی پزشکی است، مسلماً افراد علاقه‌مند به برنامه‌نویسی در آن شرکت نمی‌کنند. در نتیجه بهتر است که قبل از اقدام برای ارسال پیامک انبوه برای برگزاری سمینار بدانید برای چه کسانی پیامک ارسال می‌کنید.

دقت داشته باشید که ارسال پیامک به افراد معمولی و بی‌ربط به موضوع تنها اتلاف وقت و هزینه بیهوده بوده و تاثیر چندان مثبتی بر روند تبلیغات پیامکی برای برگزاری همایش و سمینار نخواهد داشت.

گام پنجم: نگارش پیامک تبلیغاتی

شاید فکر کنید این مرجله آسان‌ترین بخش برای پیامک مارکتینگ است! یاید بگوییم این طور نیست. برای نگارش پیامک تبلیغاتی بهتر است که افراد متخصص کمک گرفته و به نکات زیر دقت کنید:

  • داشتن لحن و زبان مناسب؛
  • استفاده از تعداد کلمات متعادل؛
  • شروع و پایان خوب؛
  • درج لینک در پایان پیامک؛
  • توجه به نیاز مخاطب؛
  • استفاده از کلمات تأثیرگذار.

عجله نکنید؛ چندین بار پیامک موردنظر را بنویسید تا با اصلاح آن بهترین و مناسب‌ترین پیامک برای ارسال نبوه به منظور دعوت در سمینار را ارسال کنید.

گام ششم:انتخاب زمان مناسب برای ارسال پیامک

دقت داشته باشید که سمینارها یک جلسه 10 تا 15 دقیقه‌ای نبوده و در اکثر مواقع چندین ساعت طول می‌کشند. با توجه به این نکته برای برگزاری سمینار با پیامک انبوه باید مدتی جلوتر تبلیغات پیامکی را شروع کنید.

به این طریق مخاطبین شما نیز می‌توانند شرایط را بسنجند و برای شرکت در این سمینار برنامه‌ریزی کنند. حتماً برای ثبت‌نام در همایش و سمینار لینک مخصوص قرار داده و تاریخ مهلت ثبت‌نام را مشخص کنید.

کندو- مشارکت در سمینار با پیامک تبلیغاتی

مشارکت در سمینار با پیامک تبلیغاتی

گام هفتم: ارسال پیامک انبوه

حال نوبت آن شده است که پیامک انبوه تبلیغاتی برای برگزاری سمینار را ارسال کنید. در این قسمت باید وارد بخش مدیریت پنل پیامک شده و شماره مخاطبین، متن پیامک و زمان ارسال آن را مشخص کنید. اکثر پنل‌های پیامک انبوه با نرم‌افزارهای تحت وب مدیریت شده و کاربری آسانی دارند.

گام هشتم: تعامل با مشتریان فراموش نشود.

تعامل با مشتریان یکی از راهکارهای موثر برای جذب افراد برای شرکت در سمینار با پیامک است. توصیه ما برایتان خرید پنل پیامک با خط اختصاصی است تا کاربران نیز امکان ارسال پیامک برای شما را داشته و نظرات و انتقادات خود را بیان کنند.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله از وبسایت کندو برایتان گفتیم که به چه صورتی می‌توان برای برگزاری سمینار با پیامک انبوه و تبلیغاتی اقدام کرد. اگر افرادی را می‌شناسید که قصد برگزاری سمینار و وبینارهای مختلف را دارند حتماً این مقاله را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. به نظر شما چه ترفندی در این راستا موفق ظاهر می‌شود؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی