بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی، یکی از بهترین بانک‌های ارائه کننده خدمات متمایز به مشتریان خود است. یکی از این خدمات، امکان فعال سازی پیامک تراکنش‌های دارندگان حساب است. از این رو جهت فعال سازی این خدمات مشتریان در هنگام افتتاح حساب می‌توانند فرم درخواست دریافت پیامک را نیز تکمیل نمایند. همچنین سایر دارندگان حساب جهت فعال سازی، غیرفعال کردن و تغییر شماره تلفن همراه خود، می‌توانند با مدارک شناسایی(شناسنامه، کارت ملی، مشخصات حساب) به یکی از شعب بانک سپه مراجعه کرده و نسبت به تقاضای خود اقدام کنند.

فعال سازی پیامک آنی بانک سپه

یکی دیگر از خدمات پیامکی که بانک سپه خدمات پیامک آنی است که این امر به منظور توسعه ابزارهای امنیتی و همچنین مدیریت بیشتر مشتریان از تراکنش‌ها است. لازم به ذکر است که این خدمات برای مشترکینی که دارنده حساب‌های کارتی عابربانک سپه، فراهم شده است. جهت فعال سازی پیامک آنی دارندگان حساب می‌توانند با ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک سپه به آدرس، www.ebanksepah.ir و درج رمز عبور و شماره حساب، سپس انتخاب گزینه تنظیمات پیامک آنی نسبت به تکمیل فرم مربوط به پیام آنی اقدام کنند.

مزایای پیامک آنی بانک سپه

دریافت پیامک تراکنش‌ها از سوی بانک، برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است، اما در پیامک آنی بانک سپه، مشتریان می‌توانند تراکنش‌های، واریز، برداشت و همچنین ورود به درگاه اینترنتی حساب خود را طبق تاریخ و یا مبلغ مورد نظر خود دریافت کنند.
لازم به ذکر است که خدمات پیامک آنی، برای دارندگان حساب‌های عابربانک که عضو سامانه سپه‌پیام فعلی هستند، به صورت خودکار و با شرایط پیش‌فرض بانک فعال بوده و این مشتریان می‌توانند در صورت تمایل نسبت به تعیین نوع پیامک‌های مورد درخواست خود و ویرایش پروفایل خود با ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک سپه اقدام کرده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنند.

کلام پایانی

ارائه خدمات متمایز در بانک‌ها باعث جذب مشتریان بیشتری می‌شود، از این رو بانک‌های دولتی و خصوصی از هر پلتفرمی جهت رضایت مشتریان خود استفاده می‌کنند. یکی از خدماتی که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه دارندگان حساب قرار گرفته است، دریافت پیامک تراکنش‌ها از سوی بانک است، این امر موجب شده تا بانک‌ها در صدد کاربرد هرچه بیشتر سامانه‌های پیامکی خود اقدام نمایند، یکی از خدمات متمایزی که به مشتریان امکان مدیریت بهتر تراکنش‌ها را می‌دهد سامانه پیامک آنی بانک سپه است که دارندگان حساب‌های کارتی عابربانک می‌توانند آن‌را فعال کرده و تراکنش‌های حساب خود را بهتر مدیریت کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۴۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی