ارسال پیامک‌های تراکنشی دارندگان حساب بانک‌های مختلف به یکی از اصلی‌ترین خدمات بانک‌های خصوصی و دولتی تبدیل شده است و هنگامی مشتریان جهت افتتاح حساب به شعب بانک‌های مختلف مراجعه می‌کنند، یکی از فرم‌ها به خدمات پیامکی تعلق دارد. اما در چند سال اخیر بانک‌ها جهت ارائه خدمات متمایز سعی دارند برخی از خدمات بانکی را به صورت غیرحضوری ارائه دهند که این امر باعث رضایت مشتریان می‌شود. به همین دلیل بانک تجارت روش‌های مختلفی را جهت فعال سازی و غیر فعال کردن پیامک‌های تراکنشی برای دارندگان حساب خود راه‌اندازی کرده است که در این مقاله قصد داریم به آن‌ها بپردازیم.

مشترکین در هنگام افتتاج حساب در بانک تجارت می‌توانند فرم دریافت پیامک‌های تراکنشی را نیز فعال کنند. اما برخی از مشترکین پس از افتتاح حساب تصمیم دارند این سرویس را فعال کنند که می‌توانند یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایند:
• مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک تجارت
• در صورت داشتن رمز تلفن‌بانک می‌توانند با شماره 02181277 تماس گرفته و شماره حساب و رمز را وارد کنند و از طریق شماره‌گیری عدد 4 از منو، سرویس پیامک لحظه‌ای حساب خود را فعال کنند.
• مشتریان حساب کارتی می‌توانند به سایت بانک تجارت مراجعه کرده و با داشتن رمز دوم اینترنتی و همچنین CVV2 در قسمت درگاه خدمات اینترنتی کارت و سپس انتخاب منوی مدیریت ارسال پیامک لحظه‌ای، سرویس اس ام اس خود را فعال کنند.
لازم به ذکر است که جهت مراجعه حضوری بجهت فعال سازی و یا غیر فعال کردن سرویس پیامکی، به همراه داشتن مدارک شناسایی دارنده حساب مث، کارت ملی، شناسنامه و اطلاعات حساب الزامی است.

کلام پایانی

ارائه خدمات متمایز باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شود و این امر موجب شده است که بانک‌های دولتی و خصوصی برخی از امکانات را به صورت غیر حضوری در اختیار مشتریان قرار دهند، چراکه برای انجام برخی کارهای ساده مثل فعال کردن پیامک نیازی به مراجعه حضوری به بانک نباشد، چنین اموری وقتی به صورت غیر حضوری انجام می‌شود هم باعث رضایت مشتریان شده و همچنین سرعت انجام سایر امور بانکی توسط کارمندان بیشتر می‌شود. به همین دلیل بانک تجارت روش‌های مختلف فعال سازی پیامک را به روش‌های غیر حضوری امکان‌پذیر کرده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۴ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی