ارائه خدمات متمایز به نوعی روش رقابتی بین بانک‌ها شده است و هر چه میزان خدمات‌دهی به مشتریان بهترین باشد، باعث تمایز آنان نسبت به سایر بانک‌ها می‌شود. بانک صادرات نیز با توجه به استقبال مشتریان، سامانه ارسال پیامک، اطلاع‌رسانی‌های مهم، واریزها، برداشت‌ها و … را برای دارندگان حساب امکان‌پذیر کرده است.

جهت فعال‌سازی اس ام اس بانک صادرات، مثل سایر بانک‌ها، مشترکین می‌توانند در زمان افتتاح حساب فرم مربوط به دریافت پیامک را نیز تکمیل کنند. اما از خدمات متمایز بانک صادرات، می‌توان به امکان فعال‌سازی غیر حضوری پیامک برای مشترکین اشاره کرد. به منظور فعال‌سازی پیامک دارندگان حساب بانک صادرات می‌توانند با مراجعه به سامانه شمس بانک صادرات به نشانی shams.bsi.ir نسبت به فعال‌سازی اس ام اس تراکنش‌های خود اقدام کنند.

دریافت پیامک‌های اطلاع‌رسانی، تراکنش‌ها و حتی تبلیغات و تخفیفات ویژه یکی از محبوب‌ترین روش‌هایی است که مشترکین تلفن‌های همراه از آن استقبال می‌کنند. به همین دلیل بسیاری سازمان‌ها، مراکز دولتی و خصوصی و مخصوصا بانک‌ها جهت ارائه خدمات متمایز از سامانه‌های ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند. بانک صادرات نیز جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان علاوه‌بر مراجعه حضوری، امکان فعال‌سازی پیامک را به صورت غیرحضوری نیز برای مشترکین خود امکان‌پذیر کرده است. از این رو دارندگان حساب با فعال‌سازی اس ام اس حساب خود می‌توانند پیامک انواع تراکنش‌های خود را در یافت کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۸۷ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی