یکی از لازمه‌های، کمپین‌های بازاریابی پیامکی، داشتن خط اختصاصی، ویژه‌ی محصولات و خدمات شماست. داشتن این خط اختصاصی به شما کمک می‌کند تا در استراتژی بازاریابی خود موفق‌تر عمل کرده و بتوانید محصولات، برند و یا خدمات خود را در بهترین سطح کیفیت به مشتریان معرفی کنید. داشتن خطوط خدماتی منحصربه فرد، در تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل، تاثیر زیادی دارد. لازمه‌ی ایجاد بازاریابی پیامکی، خرید پنل‌های پیامکی و بعد از آن، خط اختصاصی و سپس انتخاب یک سرشماره‌ منحصربه فرد است.
 

چگونه می‌توان از سرشماره‌ها استعلام گرفت؟

استعلام سرشماره‌های پیامکی از دو طریق امکان پذیر است. استعلام از سایت و همچنین گرفتن استعلام از سایتی که خدمات پیامکی خود را از آن خریداری‌کرده‌اید.
برای استعلام از طریق سایت، ابتدا وارد http://crm.rahyab.ir/Persian/Website/NumberInquiry.aspx شده، سپس روی منو سمت راست کلیک کرده و به راحتی استعلام سرشماره مورد نظر خود را گرفته و در صورت آزاد بودن آن، به شرکتی که خدمات پیامکی خود را از آن‌ها خریداری کرده‌اید اعلام و از آن سرشماره استفاده کنید.

سرشماره‌ها چه اهمیتی دارند؟

وقتی برای اولین بار اپراتورهای تلفن همراه در داخل کشور فعالیت خود را آغاز کردند، اپراتورهای خطوط تلفن همراه دائمی از اعتبار خاصی برخوردار بودند، همچنین اگر فردی خط تلفن همراهش، دائمی و شماره‌ی آن رند بود که به راحتی در ذهن افراد می‌نشست نشان از اعتبار آن فرد بود. البته برای پیامک‌های تبلیغاتی که در سه دقیقه‌ی اول توسط مخاطبان باز و خوانده می‌شوند، شاید این امر خیلی مهم نباشد؛ زیرا مسئله‌ی مهم‌تر در خصوص پیامک‌های تبلیغاتی این است که شما بتوانید به مشترکانی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، اطلاع‌رسانی‌هایی داشته باشید. برای این منظور بهتر است از سرویس ارسال پیامک انبوه استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که در ارسال پیامک‌های انبوه نباید خدمات یا محصولات خود را تبلیغ کنید زیرا خارج از قوانین و مقررات است، شما فقط می‌توانید از این اعلانات و اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای آن‌ها ارسال کنید.

کندو-سرشماره‌ها

اهمیت سرشماره‌ها

تفاوت سرشماره‌ها؟

سرشماره‌هایی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید شامل: 1000، 2000،3000، 5000، 021و026 هستند. که فرق آن‌ها در سرعت ارسال و تعرفه‌ی آن‌هاست.
کارکرد سرشماره‌های 1000،2000،3000 و5000 تقریبا شبیه به یکدیگر هستند، در استفاده از هر سه پیش شماره شما نمی‌توانید برای مشترکانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند اس‌ام‌اس ارسال کنید و هزینه‌ی ارسال آن به حساب کاربری شما باز می‌گردد.
سرشماره 021 و 026، نیز شامل مشترکانی می‌شود که کسب و کار آن‌ها در تهران یا کرج بوده و قصد دارند از طریق خطوط ثابت با مشتریان خود در ارتباط باشند. برای استفاده از خدمات این سرشماره‌ها باید خط تلفن به نام صاحب آن خدمات و کسب‌وکار باشد.

 مزایای سرشماره‌ها چیست؟

امکان دریافت گزارش، از پیامک‌های ارسال شده و نشده
سرعت بالا در ارسال پیامک
هزینه بازگشت پیامک‌های دلیور نشده
تعرفه‌های مناسب و مقرون‌به‌صرفه

کندو-سرشماره‌ها

مزایای سرشماره‌ها

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۴ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی