تکنولوژی باعث شده است که مشتریان از کسب‌وکارها و مشاغل توقع بیشتری داشته باشند. مثل هنگامی که اشترایک سایتی را خریداری می‌کنند و این انتظار را دارند تا پیش از سر رسیدن موعد، به آنان جهت تمدید یادآوری شود در غیر این صورت باعث عدم رضایت آنان شده و احتمال آن را دارد که دیگر نخواهند اشتراک خود را تمدید کنند. برای آنکه مشاغل و کسب‌وکارها بتوانند به این نیاز مشتریان پاسخ دهند می‌توانند از افزونه پیامکی Restrict Content Pro استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم در خصوص این افزونه کاربردی صحبت کنیم.

افزونه پیامکی Restrict Content Pro چیست

با ورود وردپرس تحول بزرگی در ساخت و استفاده از امکانات وب‌سایت به وجود آمد. کاربران بدون هیچ آشنایی با کدنویسی می‌توانند از قالب‌های آماده آن استفاده کرده و با نصب افزونه‌های کاربردی امکانات وب‌سایت خود را بیشتر کنند. یکی از آن‌ها افزونه پیامکی Restrict Content Pro است. نا نصب این افزونه می‌توان پیش از اتمام اشتراک مشتریان، برای آنان پیامک اطلاع‌رسانی و تمدید مجدد ارسال کرد. لازم به ذکر است که تعداد زیادی افزونه می‌توان روی وردپرس نصب کرد اما نوع افزونه، نصب درست و همچنین معتبر بودن افزونه بسیار حائز اهمیت است، چراکه برخی از سایت‌های نامعتبر برخی از نسخه‌های رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود.

نصب افزونه پیامکی Restrict Content Pro امکان مدیریت وب‌سایت خود را برای کاربران فراهم می‌سازد، از قابلیت‌های این افزونه کاربردی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
ارسال پیامک خرید اشتراک برای مدیر سایت

ارسال پیامک قبل از اتمام اشتراک و پس از تمدید به کاربران سایت

امکان ذخیره شماره موبایل کاربران سایت در دفترچه تلفن پنل پیامکی

کندو - آشنایی با افزونه پیامکی Restrict Content Pro

آشنایی با افزونه پیامکی Restrict Content Pro

مزایای استفاده از افزونه پیامکی Restrict Content Pro

• امکان اتصال افزونه پیامکی Restrict Content Pro به پنل پیامکی سایت امکان پذیر است، از این رو مدیر وب‌سایت می‌تواند شماره مشترکین خود را در دفترچه تلفن پنل ذخیره کرده و در صورت لزوم برای آنان پیامک تبلیغاتی ارسال کند.
• ساختار کدنویسی افزونه پیامکی Restrict Content Pro بسیار جدید بوده و باعث می‌شود پیامک‌های اطلاع‌رسانی به صورت نامحدود در هر ساعت از شبانه‌روز و تنها در عرض چند ثانیه برای کاربان ارسال شود.
• درست است که این افزونه رایگان نیست مزیت آن این است که جهت نصب آن می‌توانید بعد از خریداری پنل درخواست خرید آن‌را ارسال کرده و نسخه درست آن‌را دریافت کنید. اما نکته بسیار مهم آنکه حتما باید افزونه پیامکی Restrict Content Pro در سایت فعال باشد تا بتوانید آن را نصب کنید.
• استفاده از افزونه پیامکی Restrict Content Pro بسیار آسان است و تنها کافی است اطلاعات پنل پیامکی را در فیلدهای آن قرار داده تا در زمان اتمام اشتراک برای مشترکین پیامک ارسال شود.
• برخی از مشترکین امکان دریافت پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند اما برخی از ارائه دهندگان خدمات و سرویس‌های پیامکی و افزونه‌ها این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که برای چنین مشترکینی بتوانند پیامک اتمام اشتراک ارسال کنند.

کندو - Restrict Content Pro

Restrict Content Pro

کلام پایانی

انسان‌ها توسط تکنولوژی که در اطراف خود دارند احاطه شده‌اند و دیگر لحظه‌ای بدون آن برای افراد قابل تصور نیست. از این رو توقع آن‌ها هم روز به روز بیشتر می‌شود و از هر مجموعه و هر کسب‌وکاری که به دنیای تکنولوژی ورود می‌مکند،توقع دارند که خدمات بهتر و به‌روزتری را ارائه دهند. یکی از خدماتی که بسیار مورد توجه مشترکین است و عدم توجه کسب‌وکارها به آن موجب عدم رضایت مشتریان می‌شود. اطلاع رسانی نکردن از اتمام اشتراک آنان در وب‌سایت‌ها است. مشترکین توقع دارند اگر اشتراک وب‌سایتی را خریداری کرده‌اند پیش از اتمام، با خبر شده و بتوانند اشتراک خود را تمدید کنند. از این رو مشاغل و کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از افزونه پیامکی Restrict Content Pro به این نیاز مشترکین خود پاسخ داده و پیش از اتمام اشتراک برای آنان پیامک ارسال کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی