گرگان که تا سال 1316 «استرآباد» نامیده می‌شد مرکز استان گلستان است که درواقع یکی از شهرهای شمال شرقی کشور است که دارای بناهای تاریخی همچون، بافت قدیمی گرگان که ثبت ملی شده است، بازار نعلبندان و مسجد جامع گرگان بوده، همچنین دارای مناطق بکر و جنگل‌های بسیار زیبایی مثل: جنگل ناهارخوران، پارک جنگلی النگدره، تپه هزارپیچ، تپه قلعه خندان است.
اما یکی از نقاط اشتراک گرگان با شهرهای دیگر مثل تهران، داشتن ترافیک مخصوصا در منطقه ناهارخوران است. چنین شلوغی‌هایی برای مسافران خیلی آزار دهنده نیست اما برای ساکنان شهر می‌تواند مشکلاتی را به وجود آورد. به همین دلیل است که استفاده از پنل‌های ارسال پیامک با استقبال خوبی در شهرگرگان مواجه شده است. از طرفی بازاریابان محصولات و خدمات خود را تبلیغ و از طرفی دیگر سازمان‌ها و مراکز دولتی برای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر به شهروندان گرگانی از آن استفاده می‌کنند. البته لازم است گفته شود که مشترکین نیز به دریافت چنین پیامک‌هایی روی خوش نشان داده و آن‌ها نیز ترجیح می‌دهند به جای مراجعه‌های حضوری به مراکز دولتی و یا حتی منتظر ماندن پشت خط برای صحبت با کارشناسان، خدمات خود را تنها با ارسال چند پیام کوتاه دریافت کنند.
اما چرا از پنل‌های ارسال اس ام اس انبوه هم بازاریابان و هم سازمان‌ها و مراکز دولتی می‌توانند استفاده کنند؟ در پاسخ باید گفت که بازاریابی پیامکی روشی بسیار منعطف است که هر کسب‌وکاری می‌تواند با توجه به محصولات و خدمات خود از آن استفاده کند. راه‌اندازی و استفاده از آن آسان بوده و کاربران به راحتی هم به بانک شماره تلفن مشترکین درسترسی دارند و هم می‌توانند دفترچه تلفن‌های مخصوص مشتریان خود را ایجاد کنند. به همین دلیل است که استفاده از پنل‌های پیامکی و ارسال اس ام اس های انبوه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی