یاسوج یا به زبان لری «یاسیج» به معنای محلی که در آن گل‌های یاس به صورت فراوان می‌رویند، مرکز استان کهکیلویه و بویراحمد بوده و در داکنه زاگرس و قله دنا واقع شده است. یاسوج دارای آب‌وهوای مدیترانه‌ای بوده و بعد از شهر رشت بیشترین میزان بارش برف و باران را در سال دارد. همچنین دارای رودخانه بشار و مهریان، آبشار یاسوج، دریاچه سد شاه قاسم و چشمه‌های متعدد و جنگل‌های زیبای بلوط است که داشتن چنین اقلیمی باعث شده به آن عنوان پایتخت طبیعت ایران داده شود.
تولیدات این شهر زیبا شامل: خوراک دام، قالی، سبدبافی، موزائیک و آجر است. همچنین این شهر دارای واحد تصفیه و تولید شکر، نیروگاه تولید برق با سوخت زغال‌سنگ است که برق مورد نیاز این منطقه را تأمین می‌کند. همچنین در سال 1393 واحد پتروشیمی توسط بخش خصوصی در این شهر راه‌اندازی شد که تولیدات آن شامل: بنزین، گازوئیل، گوگرد، آسفالت و همچنین گاز مایع است.
با توجه به آنچه در مورد در شهر یاسوج گفته شد، این شهر دارای کسب‌وکارها و مشاغل متعددی است که با به کارگیری روش‌های روز تبلیغاتی دنیا مثل بازاریابی پیامکی می‌توانند به بهترین شکل ممکن برای مخاطبان هدف خود پیامک تبلیغاتی ارسال کرده و محصولات و خدمات خود را به آنان معرفی کنند. این امر می‌تواند باعث نرخ بازگشت سرمایه بیشتر شود چرا که بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌های موفق دنیا بر این باور هستند که هرچه میزان تبلیغات بیشتر باشد، نرخ بازگشت سرمایه بیشتری را به همراه دارد. از این رو هر شغلی با داشتن هر میزان بودجه‌ای می‌تواند به راحتی اقدام به خرید و راه‌اندازی پنل‌های ارسال پیامک انبوه کرده و به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی باعث سودآوری بیشتر در کسب‌وکار خود شود.


نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی