یکی دیگر از مجموعه بانک‌های دولتی کشور که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1375 آغاز کرده، پست بانک است. همچنین این بانک با داشتن شش هزار باجه خدمات روستایی، یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های بانکی است که دسترسی افراد به نقاط دور دست کشور به خدمات بانکی فراهم آورده است. در این مقاله قصد داریم به روش فعال و غیرفعال کردن پیامک‌های تراکنشی پست بانک بپردازیم.

دریافت پیامک‌های تراکنشی خواسته بسیاری از دارندگان حساب در بانک‌های مختلف است. به همین منظور تمامی بانک‌های دولتی و خصوصی امکان ارسال پیامک‌های تراکنشی را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند. از این رودارندگان حساب در پست بانک نیز می‌توانند در هنگام افتتاح حساب نسبت به تکمیل فرم دریافت پیامک‌های تراکنشی نیز اقدام کنند.
لازم به ذکر است که دارندگان حساب در پست بانک نیز می‌توانند جهت، فعال‌سازی، غیرفعال کردن و همچنین تغییر شماره همراه خود، با به همراه داشتن مدارک شناسایی(کارت ملی، شناسنامه و اطلاعات سپرده) به یکی از شعب پست بانک در سراسر کشور مراجعه و با توجه به خواسته خود، اقدام کنند.

کلام پایانی

ارائه خدمات متمایز به مشتریان از ارکان اصلی بانک‌های دولتی و خصوصی است. از این رو بانک‌ها جهت سهولت کار مشتریان خود، اقدام برخی از امور را به صورت پیامکی یا اینترنتی فراهم آورده‌اند، این امر باعث می‌شود که میزان مراجعه حضوری به شعب کمتر و همچنین سرعت انجام برخی از عملیات بانکی زودتر انجام شود. به همین منظور است بانک‌های دولتی و خصوصی امکان ارسال پیامک‌های تراکنشی را برای مشتریان خود راه‌اندازی کرده‌اند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۰ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی