لازمه یک سفر هوایی خوب صرف نظر از بیزینسی یا تفریحی بودن، انتخاب درست هواپیما و در نهایت قیمت مطلوب بلیط سفر است. اینجاست که مشاوره گرفتن از یک آژانس هواپیمایی خوب و تهیه بلیط متناسب با نیاز اهمیت می‌یابد. با این اوصاف شناخت بهترین شرکت های هواپیمایی مشهد که پیشنهادهای مناسب می‌دهند امری هوشمندانه بوده و سفری راحت و رضایت بخش را برای همشهریان فراهم می‌کند. آژانس‌های کاربلد مشهد در کنار فعالیت حضوری و آنلاین گسترده برای اطلاع‌رسانی درمورد پروازهای لحظه آخری و پیشنهادات به‌صرفه از پنل‌های پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه بهره می‌گیرند. در واقع این شرکت‌ها تنها با ارسال یک پیامک در جهت جذب  و حفظ مشتریان تلاش کرده و مخاطبان را هم از خود خشنود می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین شرکت های هواپیمایی

افراد به طور معمول برای کاهش اتلاف وقت و لذت بیشتر از سفر، مسافرت هوایی را انتخاب می‌کنند. پس نظر به اینکه انتخاب آژانس حرفه‌ای و معتبر در تحقق این خواسته بسیار مؤثر است، ویژگی‌های بهترین آژانس‌های مسافرتی را باهم مرور کنیم.

  • امکان رزرو حضوری و آنلاین بلیط

حال که زندگی ما و بسیاری از امور روزانه‌مان در بستر اینترنت انجام می‌شوند، امکان رزرو بلیط، اطلاع از قیمت‌ها و زمان پرواز به طور آنلاین امری کاربر پسند است. پس بهترین‌ها نیز به صورت آنلاین خدمات ارائه می‌دهند.

  • پرسنل توانمند در مشاوره و پشتیبانی

اغلب اوقات انتخاب صحیح بلیط هواپیما مناسب نیازمند مشاوره و راهنمایی پرسنل آژانس هواپیمایی است. با این اوصاف فرقی ندارد خرید حضوری باشد یا آنلاین، این سطح مشاوره و پشتیبانی آژانس از مشتریان است که اهمیت دارد.

  • خدمات متنوع و باکیفیت

ارائه خدمات مطلوب مطابق همان چیزی که به مشتری گفته می‌شود در سطح اعتبار آژانس‌های هواپیمایی بسیار مهم است‌. علاوه بر این تنوع ایرلاین‌های موجود، تدارک تورهای ارزان، همکاری با ایرلاین‌های باکیفیت و … نشان دهنده خدمات مناسب آن هستند‌. البته که اطلاع‌رسانی به مشتری درمورد بلیط‌های لحظه آخری و آفرهای ویژه جزء خدمات خاص آژانس هواپیمایی محسوب می‌شوند.

  • منظم و وقت شناس

نظم و انضباط کاری در آژانس‌های هواپیمایی بیش از سایر مشاغل اهمیت دارد. در واقع رسیدگی به تمام امور آژانس‌های هواپیمایی موفق نیازمند برنامه‌ریزی اصولی و رعایت نظم است.

کندو - ویژگی‌های بهترین شرکت های هواپیمایی

ویژگی‌های بهترین شرکت های هواپیمایی

۱۰ تا از بهترین شرکت های هواپیمایی مشهد

به‌منظور تسهیل انتخاب، لیستی از بهترین آژانس های هواپیمایی مشهد تهیه شده که به شرح ذیل است:

آژانس هواپیمایی همسفر گشت

آژانس هواپیمایی همسفر گشت با بیش از ۲ سال سابقه فعالیت مفید و رضایت بخش در زمینه سفرهای هوایی یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی مشهد محسوب می‌شود. خدمات گسترده این آژانس در زمینه رزرو بلیط‌های خارجی و داخلی، برگزاری تورهای مختلف و مشاوره به مشتریان، سبب محبوبیت روزافزون آن شده است. آژانس همسفر گشت علاوه بر موارد فوق، چارتر کننده مستقیم بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی است که هزینه سفر را برای مشتریان کاهش می‌دهد. مدیریت مسئولیت پذیر و پرسنل مجرب و خوش‌برخورد را می‌توان نقاط قوت این آژانس هواپیمایی معرفی کرد.

آدرس: مشهد، خیابان گوهسنگی، مابین کوهسنگی ۳ و ۵

شماره تماس: ۰۵۱۳۱۸۱۷۰۰۰

آژانس مسافرتی ایمان گشت

پرواز مستقیم از مشهد به کشورهای همسایه ایران از خدمات بی‌نظیر آژانس هواپیمایی ایمان گشت است که در زمینه مسافرت‌های هوایی خدمات ارزنده ارائه می‌دهد. این آژانس علاوه بر امکان رزرو بلیط‌های سیستمی، خرید بلیط‌های چارتری به مقاصد داخلی و خارجی را برای مشتریان مهیا می‌کند. مشاوره حرفه‌ای در زمینه اخذ ویزای توریستی و ویزای شینگن نیز از خدمات دیگر این آژانس هستند. امکان رزرو بلیط به صورت حضوری و آنلاین در ایمان گشت برای مسافران فراهم شده است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا ۳۱

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۵۸۰۴۸۴

کندو - آژانس هواپیمایی همسفر گشت

آژانس مسافرتی ایمان گشت

آژانس هواپیمایی ارمغان مشهد

شرکت مسافرتی ارمغان آفاق ایرانیان مشهد بدون شک یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات مسافرت‌های هوایی داخلی و خارجی به شمار می‌آید. این مجموعه با بهره‌گیری از پرسنلی مجرب و وظیفه‌شناس، مشتریان گرامی را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند. این آژانس با فراهم کردن امکان جابجایی و استرداد برخی از بلیط‌های هوایی، زمینه رفاه و رضایت مشتریان را فراهم کرده است. از خدمات متنوع این مجموعه می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

رزرو و فروش بلیط‌های داخلی و خارجی

برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی به مقاصد مختلف

رزرو هتل و مراکز تفریحی

ارائه گواهینامه‌ بین‌المللی

مشاوره در زمینه اخذ ویزا توریستی

آدرس: مشهد، بلوار سازمان آب، شهید صادقی ۱۳

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۲۳۷۸۰۰

آژانس هواپیمایی همسفران مشهد

آژانس مسافرتی همسفران که در لیست بهترین آژانس های هواپیمایی مشهد قرار دارد خدمات مسافرتی مطلوبی به مشتریان ارائه می‌دهد. تنوع خدمات آژانس همسفران سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتریان و رزرو بلیط‌ ایرلاین‌های محبوب می‌شود. آژانس همسفران در کنار امکان رزرو بلیط‌های سیستمی داخلی و خارجی، بلیط‌های چارتری به مقاصد مسافرتی پرطرفدار داخلی و خارجی را به مشتریان ارائه می‌دهد.   علاوه بر این، پرسنل مجرب آژانس با پاسخگویی مطلوب و سریع به مشتریان، سطح کیفیت خدمات را افزایش داده‌اند.

آدرس: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین ۱۸

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۷۶۴۷۶

کندو - آژانس هواپیمایی همسفران مشهد

آژانس هواپیمایی همسفران مشهد

آژانس هواپیمایی رسپینا

آژانس هواپیمایی رسپینا به‌عنوان یکی از بهترین آژانس‌های مسافرتی مشهد، خدمات خود را به دو صورت حضوری و غیرحضوری به مشتریان عرضه می‌کند. سایت فعال آژانس رسپینا امکان مشاهده قیمت  بلیط‌های سیستمی و چارتری، زمان پرواز، خدمات پرواز و … را در ۲۴ ساعت شبانه‌روز میسر می‌کند. شعبه حضوری رسپینا نیز در تمام ایام سال آماده خدمت‌رسانی به مراجعان است. خدمات این آژانس هواپیمایی شامل موارد ذیل هستند:

خرید و رزرو انواع بلیط مسافرتی اعم از بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار

رزرو هتل و محل اقامت

برگزارکننده تورهای مسافرتی داخلی و خارجی

مشاوره حرفه‌ای در زمینه اخذ ویزا و شرایط سفر به کشورهای خارجی

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، حدفاصل سناباد ۵۲ و ۵۴

شماره تماس: ۰۵۱۹۱۰۱۲۹۰۰

آژانس هواپیمایی راه توس

تهیه بلیط با نرخ پایین از خدمات ارزنده آژانس مسافرتی راه توس به‌عنوان یکی از پیشگامان برگزار کننده پروازهای چارتری به مقاصد داخلی و خارجی محسوب می‌شود. این آژانس با مدیریت مجرب سید محمد حکیمیان در زمینه فروش و رزرو بلیط‌ سفرهای هوایی و گردشگری شهرهای داخلی و خارجی چون اصفهان، کیش، تهران، دبی، استانبول و … سابقه درخشان دارد. کاربران می‌توانند با ورود به وب‌سایت این آژانس، انواع بلیط‌های سیستمی و چارتری با قیمت‌های متفاوت را مشاهده و رزرو کنند.

آدرس: مشهد، راه‌آهن، بلوار شهید کامیاب، حدفاصل شهید کامیاب ۳۰ و ۳۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۲۲۳۳۰۰۰

آژانس هواپیمایی دنیا سیر مشهد

آژانس معتبر دنیا سیر با اخذ مجوزهای مختلف موفق به ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی متنوع به سراسر ایران و اروپا به همشهریان مشهدی شده است. پیشنهادهای هیجان انگیز و به‌صرفه این آژانس از یک سو و برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی از سوی دیگر سبب جلب نظر مشتریان و بهبود خدمات گردشگری شده است. آژانس دنیا سیر ضمن همکاری با ایرلاین‌های موفق داخلی و بین‌المللی، شرایط سفر هوایی مطلوبی برای مسافران داخلی و خارجی فراهم کرده است.

آدرس: مشهد، میدان شریعتی، ابتدای خیابان بهار

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۵۴۸۶۰۰

آژانس هواپیمایی آتی

شرکت آتی به‌عنوان برترین مجموعه ارائه خدمات مسافرت جهانگردی، گردشگری، هوایی و زیارتی مشهد شناخته می‌شود. آژانس آتی با بیش از ۳۰ سال خدمت‌رسانی در زمینه مسافرت‌های هوایی داخلی و بین‌المللی، صنعت توریسم کشور را رونق بخشیده است.  این آژانس در کنار مشاوره و فروش بلیط‌های هواپیمایی به‌صورت حضوری، امکان رزرو و خرید بلیط‌های چارتری و سیستمی به شهرهای داخلی و خارجی را مهیا کرده است.

آدرس: مشهد، احمد آباد، نبش خیابان ابوذر غفاری ۸

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۳۱۹۱۹

کندو - آژانس هواپیمایی آتی

آژانس هواپیمایی آتی

آژانس حقی

شرکت مسافرتی حقی با مدیریت آقای جعفر حقی توانسته طی سال‌های اخیر خدمات مسافرتی ویژه‌ای اعم از مشاوره، رزرو و فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی به همشهریان ارائه داده است. این آژانس با برگزاری تورهای شگفت انگیز به مقاصد داخلی و خارجی چون کیش، قشم، اصفهان، شیراز، استانبول، آنتالیا، دبی و … سبب جلب نظر مشتریان شده است.

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، بلوار دستغیب، حدفاصل دستغیب ۷ و ۹

شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۵۰۸۸۰

آژانس هواپیمایی شیرالدینی

برگزاری و اجرای تورهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب و امکانات مطلوب از خدمات قابل توجه آژانس مسافرتی شیرالدینی مشهد محسوب می‌شود. این مجموعه علاوه بر خدمات فوق به‌عنوان مشاور و فروشنده مجرب بلیط سفرهای بین‌المللی، سفرهای هوایی و سفرهای گردشگری و زیارتی فعالیت می‌کند. زمان‌بندی دقیق و قیمت مناسب از ویژگی‌های بارز این مجموعه محسوب می‌شوند.

آدرس: مشهد، پارک ملت، چهارراه میلاد، حدفاصل استقلال ۷ و ۹

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۹۲۸۸۸

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

نمونه پیامک آژانس های هواپیمایی

باتوجه‌به اینکه پیام‌های تبلیغاتی بخش مهمی از پروسه تبلیغات آژانس‌های هواپیمایی هستند، تعدادی از نمونه پیامک‌های کاربردی را در ادامه آورده‌ایم.

یک فرصت تکرار نشدنی برای شما! تور لحظه آخری استانبول با قیمت استثنایی  جهت رزرو عدد ۱ را به همین شماره ارسال کنید.  آژانس هواپیمایی … شماره تماس:

سه سوت ویزا گردشگری بگیر.  آژانس هواپیمایی … با کادری مجرب، دریافت هر گونه ویزای درخواستی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان میسر می‌کند.  شماره تماس:

الان برو سفر، بعداً پولشو بده!  تور اقساطی سفر به کیش خدمت ویژه آژانس هواپیمایی … شماره تماس:

خانم خسرویان ضمن تشکر از حسن انتخابتان و رزرو بلیط از آژانس هواپیمایی … جهت رزرو آسان‌تر می‌توانید به آدرس الکترونیک … مراجعه کنید. مدیریت آژانس هواپیمایی …

سخن پایانی

تبلیغات نقش بسزایی در دیده شدن مشاغل خدماتی چون آژانس‌های هواپیمایی و البته بهبود چشمگیر خدمات آن‌ها می‌شود. ازاین‌رو انتخاب شیوه تبلیغاتی صحیح و پربازده امری هوشمندانه است که بهترین‌ها به آن توجه ویژه دارند. امکانات پنل‌های پیامکی برخلاف باور عموم بیش از چیزی است که به نظر می‌رسد. در واقع این پنل با کارکردهایی که دارد به یکی از ابزارهای جدایی‌ناپذیر مجموعه‌های خدماتی بدل می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی