اگر بخواهیم از باشکوه‌ترین مجالس در ایران را نام نام ببریم، مجالس برگزار شده در تبریز در صدر آن هستند. در شهر تبریز باشکوه‌ترین و مجلل‌ترین مراسم عروسی برگزار می‌شود، چرا که بهترین تشریفات مجالس در تبریز سعی می‌کنند مراسمات واگذار شده به آن‌ها در بهترین باغ‌ها و تالارها و بهترین نحو ممکن برگزار کنند. در مطلب قصد داریم بهترین تشریفات مجالس را به شما عزیزان معرفی کنیم تا انتخاب شما را برای تشریفات مجالس خود ساده‌تر کنیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی‌های برجسته بهترین تشریفات مجالس تبریز

برگزاری عروسی و هر مراسم مفصلی که در ذهن داشته باشید، مستلزم به آماده سازی آیتم‌های بسیار زیادی است که هر کدام نیازمند پیگیری‌های جداگانه‌ای هستند تا متوجه ضرورت استفاده از تشریفات مجالس برای مراسمتان بشوید. در ویژگی‌های بهترین تشریفات مجالس تبریز را برای شما عزیزان آورده‌ایم تا با خیالی آسوده برنامه‌ریزی مراسمات خود را به آن‌ها بسپارید.
گل آرایی و شمع آرایی مراسم عروسی
در مراسم‌ و همایش‌های مهم، گل آرایی و شمع آرایی مکانی که مراسم در آن برگزار می‌شود بسیار مهم است و به فضای مراسمتان رنگ و روح می‌بخشد. از آنجایی که این کار علاوه بر وقت گیر بودن ملزم به صرف هزینه‌های زیاد است، گل‌های استفاده شده باید تازه و زیبا بوده و شمع‌ها با فضا هارمونی داشته باشد، تنها یک تیم مجرب تشریفاتی قادر به انجام دادن کاری این‌چنینی است.
همین‌طور گل آرایی و شمع آرایی عروسی و عقد و نامزدی جزوی مهم از دکوراسیون مراسم است که تازگی و زیبایی به مراسمتان می بخشد، بنابراین تشریفات مجالسی که انتخاب می‌کنید باید در این زمینه تجربه کافی را داشته باشد و نمونه کارهای اجرایی را به شما نشان دهد.
منو و تهیه غذا
برای سرو شام و تهیه غذای مهمانان در مراسم یا همایش‌ها دو راه وجود دارد. اول آن که از کیترینگ یا یک تهیه غذا، منو مورد نظر خود را سفارش دهند. راه دوم آن است که از تیم تشریفاتی استفاده کنید که تیمشان توانایی تهیه و سرو شام را داشته باشند و یا دارای آشپزخانه اختصاصی باشند. تشریفاتی که این توانایی را داشته باشد، چند منو متنوع در اختیار شما قرار می‌دهد تا با سلیقه خود منو مهمانان را انتخاب کنید و در کمال نظم شام را سرو می‌کنند. پس ضروری است به هنگام انتخاب تشریفات مورد نظر این نکته را در نظر داشته باشید.

کندو - ویژگی‌های برجسته بهترین تشریفات مجالس تبریز

ویژگی‌های برجسته بهترین تشریفات مجالس تبریز

مدیریت بحران و مشکلات غیر منتظره
در مجالس‌هایی که برگزار می‌شوند در بسیاری از مواقع ممکن است مشکلات غیر منتظره‌ای پیش آیند که تیم تشریفات باید توانایی حل آن مشکل را در لحظه داشته باشند. به طور مثال اگر در جشنی شمعی باعث آتش گرفتن رومیزی یا گل‌های روی میز شود یا کسی دچار مشکلات پزشکی شود، تشریفاتی که انتخاب کرده‌اید باید بتواند به موقع وارد عمل شود و مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن و کم‌ترین خسارت حل کند تا مراسم شما بتواند طبق روال عادی خود ادامه پیدا کند. انتخاب یک تیم با تجربه در این زمینه بسیار کمک می‌کند، زیرا تجربه تنها چیزی است که می‌تواند در یک موقعیت فوری از پس مشکلات برآید.
قیمت‌ های تشریفات مجالس
قیمت تشریفات عروسی در تبریز با توجه به منطقه، زمان مراسم و تعداد مهمانان متفاوت است و قیمت ورودی هر تشریفات برای هر محل با دیگری فرق می‌کند. پیشنهاد می‌شود قبل از بستن قرارداد تمام هزینه‌های تشریفات را با خودشان بصورت کتبی بنویسید تا بعد از مراسم برای پرداخت هزینه و قیمت تشریفات دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. این نکته قابل ذکر است که تفاوت قیمتی منوها و وروردی‌های تشریفات هر کدام دلیلی دارند که توصیه می‌شود به دنبال دلایل منطقی این تفاوت‌ها باشید.

تبلیغات مناسب

تبلیغات مناسب بزرگ‌ترین ویژگی بهترین تشریفات مجالس در تبریز است. چرا که تشریفات مجالس با معرفی خود و خدماتشان به بهترین صورت توانسته‌اند نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازند و در لیست بهترین‌ها قرار بگیرند. یکی از روش‌های مناسب برای تبلیغات تشریفات مجالس استفاده از ارسال پیامک است، چرا که ارسال پیامک مستقیما با گوشی افراد در ارتباط است و آمارها نشان داده‌اند اکثر پیامک‌ها در 15 دقیقه ابتدایی بدون نیاز به شبکه اینترنت باز شده و خوانده می‌شوند.

باغ تالار اختصاصی تشریفات
آخرین نکنه مهمی که در انتخاب تشریفات باید توجه کنید انتخاب تشریفاتی است که دارای باغ تالار اختصاصی باشد، چرا که با این کار، زمان و انرژی زیادی را ذخیره کرده و با قیمت مناسب‌تری می‌توانید قرارداد هزینه‌ مراسم و تشریفات را ببندید. معمولا تشریفاتی‌های که دارای باغ تالارهای اختصاصی هستند، بر اساس تجربه و شناخت محیط، بهتر و حرفه‌ای‌تر عمل می‌کنند.
در ادامه با ما همراه باشید تا با 10 مورد از بهترین تشریفات مجالس تبریز آشنا شوید.

کندو - تبلیغات پیامکی برای تشریفات مجالس

تبلیغات پیامکی برای تشریفات مجالس

معرفی 10 تا از بهترین تشریفات مجالس تبریز

تشریفات درا

تشریفات دُرا در تبریز، بزرگترین و کامل ترین تشریفات شمال غرب ایران است که تمامی نیازی که شما برای برگزاری مجلل مراسم خود دارید تامین می‌کند. تشریفات درا پکیج های ویژه ای برای عروس داماد‌های عزیز، متناسب با سلیقه و بودجه آنان دارند تا بتوانند از خدمات عالی مجموعه بهره مند شوند و شب عروسی را برای خود ماندگار کنند.

میز و صندلی رزگلد با میز آینه، چیدمان رستیک، لوستر آرائی، شمع آرائی، دیزاین ورودی، آتش بازی سرد، پیست رقص، تی‌‍وی وال، عمارت و باغ تالار مجلل، سن و سیستم نور و صدا، دیجی، سفره عقد و میز نامزدی، میز کیک، برگزاری عروسی با تشریفات اختصاصی در نخجوان آذربایجان و …. از امکانات تشریفات درا می‌باشد. یک نمونه از توجه به جزئیات در تشریفات درا، روشن کردن عود دست ساز در سفره عقد است. صفر تا صد برگزاری مراسم های خود را به تشریفات درا بسپارید و لذت ببرید.

آدرس: تبریز، ولیعصر، کریمخان

شماره تماس: 04133332402

تشریفات مجالس پیرا

تشریفات لوکس و مجلل پیرا در تبریز، برگزار کننده باشکوه مجالس و مراسم های شما در بهترین باغ تالار اختصاصی تبریز است.امکان برگزاری مراسم شما در مجلل ترین تالار باکو در آذربایجان نیز فراهم می‌باشد.
گروه رقص،گل‌آرایی، شمع آرایی، دیجی و گروه موسیقی، کیک، کترینگ، گیفت های خاص، میز آرایی شام و … از سری امکانات مجموعه مجلل تشریفات پیرا در تبریز می‌باشد که مجری صفر تا صد مراسمات شما است.

آدرس: تبریز، پوشش سراسری

شماره تماس: ٠٩١۴۴۰۶۳۰۷۶

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

تشریفات شادزی

تشریفات شادزی واقع در مراغه لوکس‌ترین و کامل‌ترین تشریفات در این ناحیه می‌باشد. این مجموعه تمامی کارهای خدماتی لازم و دکوراسیون مراسم از جمله گل‌‍ آرایی و شمع آرایی، دکوراسیون به سبک اروپایی و استفاده از آتش بازی برای بخش کیک و رقص عروس داماد را ارائه می‌دهند.
تشریفات شادزی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مراسمی بی عیب و نقص و باب سلیقه عروس داماد عزیز برگزار کنند. تیم خدمات تشریفات شادزی از تمام مهمانان با عزت و احترام پذیرایی کرده و شبی به یاد ماندنی برای عروس داماد و نزدیکانشان به ارمغان خواهند آورد.

برای تست زنده غذا و مراسم با هماهنگی قبلی همه چیز را از نزدیک مشاهده کنید تا از کیفیت کار مطمئن شوید و با اطمینان کامل تصمیم بگیرید. کافی است آنچه برای مراسم در ذهن دارید را بیان کنید تا باتشریفات شادزی به آن را برای شما برآورده کند. تالارهای خاص تشریفات شادزی دارای لوکیشن‌های زیبا و جذاب برای عکاسی عروس داماد نیز می‌باشند.
این تشریفات به صورت آنلاین سفارش گل را نیز قبول می‌کنند.

تشریفات مجالس فاخر

تشریفات فاخر واقع در مراغه تبریز، تشریفات همواره در تخفیف است تا مراسمات شما را با نازلترین قیمت به بهترین و شیک‌ترین وجه ممکن برگزار کند. تشریفات فاخر با شیک ترین سفره عقد‌ها، زیباترین گل‌آرایی ماشین عروس، چیدمان شب یلدا، باکس و هدایای ولنتاین، باکس گل خواستگاری، باکس میوه، دسته گل عروس، بادکنک آرایی لاکچری، سبد بله برون، باکس حروف، تاج عروس،اجرای زیبای یخ خشک و بسته بندی هدایا به زیبا ترین شکل ممکن و.. از خواستگاری تا عروسی بهترین ها را برایتان در نظر دارد و همراه شماست. تشریفات فاخر در هر زمان و مکانی که بخواهید و با متن دلخواه امکان ارسال گل و باکس گل‌ها را دارد.

آدرس: تبریز، مراغه، شیخ تاج پایین تر از ساختمان مهندسین، نبش کوچه کردعلی

شماره تماس: 04137256117

تشریفات پرنس

تشریفات پرنس طراح و مجری صفر تا صد مراسمات عقد و عروسی شما در تبریز است. به روز‌ترین مدل‎های سفره عقد با قیمت‌های مناسب و اجرا در محل را در تشریفات پرنس پیدا کنید. باغ تالار‌های اختصاصی پرنس با قیمت مناسب همواره پذیرای جشن‌‍ ها و عروسی‌های شما عزیزان می‌باشد. گل آرایی و شمع آرایی، طراحی و اجرای جایگاه عروس و داماد، گل آرایی ماشین و دسته گل عروس را به زیباترین شکل و متفاوت ترین روش اجرا، به تیم جوان و خلاق تشریفات پرنس بسپارید و از شکوه بی نظیر آن لذت ببرید. جهت مشاوره رایگان برای برگزاری هرچه مجلل تر مراسم خود با تشریفات پرنس تماس حاصل فرمایید.

آدرس: تبریز، تربیت، خیابان امام خمینی، خیابان تربیت، پاساژ شیخ صفی، فروشگاه پرنس

شماره تماس: 04135564187

تشریفات نیلای

اگر قصد برگزاری بهترین مراسم عقد و یا میهمانی در منزل را دارید، تشریفات نیلای در تبریز،همراه شماست. طراحی و اجرای سفره عقد، مزون لباس، کترینگ غذا، گل آرایی و شمع آرایی، دیزاین میز نامزدی و بله برون، دیزاین راهرو ورودی عروس و داماد، پذیرایی به بهترین شکل ممکن، همه و همه، به نفیس ترین شیوه خود در تشریفات نیلای برگزاری می‌شوند. برای برگزاری منظم و مجلل مراسم خود از تشریفات نیلای کمک بگیرید و شبی ارزنده را برای خود خلق کنید.

آدرس: ائل گلی، فلکه خیام، ابتدای خیابان سینا، طبقه فوقانی دفتر ثبت اسناد

شماره تماس: 09149167651

کندو - تبلیغات پیامکی تشریفات مجالس

تشریفات مجالس پاپاتیا

صفر تا صد خواستگاری تا عروسی خود را برای برگزاری هرچه مجلل‌تر به تشریفات پاپاتیا بسپارید. باغ تالار بهشت، باغ تالار آرزو‌ها و باغ تالار دلفین، باغ تالار‌های اختصاصی تشریفات پاپاتیا در تبریز هستند که هر کدام گنجایش 300 الی 500 نفر میهمان را در فضای باز و تالار را دارند که بهترین انتخاب برای فصل بهار و تابستان می‌باشند.

همچنین تشریفات پاپاتیا اجرای سفره عقد ومیز‌غذا ومزه و .. را نیز در محل ، برای نامزدی،حنابندان (که رسم ویژه ترک زبان ها است) و بله و برون و… را نیز به شیک‎ترین نحو انجام می‌دهد. تشریفات پاپاتیا دارای آشپزخانه صنعتی و آشپزان ماهر در مجموعه است که آماده ارائه با کیفیت ترین غذاها هستند. سن رقص و مه سرد، گروه موسیقی، گل آرایی و شمع آرایی، خاص‌ترین جایگاه عروس و داماد از امکانات تشریفات پاپاتیا هستند. تشریفات پاپاتیا آماده همکاری به امید خاطره انگیز کردن بهترین شب زندگی شما است.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی، بعد از خیابان بهار، نرسیده به بلوار ولیعصر

شماره تماس: 09143147219

تشریفات مجالس دایمس

تشریفات مجالس دایمس در تبریز هم دارای باغ تالار اختصاصی عروس است و هم لوازم عقد و عروسی، حنابندان و بله برون را در صورت نیازتان اجاره می‌دهد. عمارت دایمس دارای گل آرایی اختصاصی و به روز و بسیار خاص و زیبا می‌باشد که در فضای باز آن امکان فیلم برداری برای مراسمتان نیز وجود دارد. تشریفات دایمس دارای گلکده اختصاصی با خاص ترین دیزاین ها نیز می‌باشد که در تمام مراسم های خود امکان استفاده از گلکده را ، برای برگزاری مجلل تر، دارید. تشریفات دایمس تبریز، خاص ترین و لوکس ترین مراسم را برایتان طراحی و برگزار می‌کند که نظیرش را در تبریز ندیده اید.

آدرس: تبریز، یاغچیان، خیابان شفا، خیابان توحید، نرسیده به پارک ابی

شماره تماس: 04133867169

تشریفات مجالس رویال

در تبریز دارای چندین باغ و فضای اختصاصی برای مجالس شما می‌باشد. اگر قصد برگزاری عروسی و نامزدی و یا مراسم عقد خود به فوق العاده‌ترین شکل ممکن را دارید حتما تشریفات لوکس رویال را در نظر خود داشته باشید که انواع سبک‌های عقد و عروسی از جمله لاکچری، روستیک و بوهو را دارد و نیازتان را به مجلل‌ترین شکل ممکن براورده می‌کند. با انتخاب لوکس رویال، انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.

آدرس: تبریز، فردوس، خیابان پنجم غربی، کوی فردوس غربی

شماره تماس: 09301651007

تشریفات مجالس لاوینا

جزییات کوچک در برگزاری مراسم‌هاست که مراسم شما را تبدیل به مراسمی خاص و چشمگیر می‌کند. تشریفات لاوینا در تبریز با مدیریت خانم نازلی علیو همواره ارائه دهنده بهترین و خلاقانه‌ترین دیزاین‌ها در شهر تبریز بوده است و توانسته کارهای خود را نسبت به سایرین متمایز کند که در نتیجه باعث خاص شدن مراسم شما نیز می‌گردد.
خدمات تشریفات لاوینا دیزاین تبریز

  • برگزاری مراسم سالگرد ازدواج، پاگشا، بله برون، مراسم سورپرایز و…
  • برگزاری مراسم ترحیم
  • میوه آرایی‌های زیبا مخصوص مراسم‌ها، شب یلدا و…
  • دیزاین میز نامزدی و سفره عقد به زیباترین شکل ممکن
  • دیزاین و گل آرایی میز پذیرایی مهمان‌ها، جایگاه عروسو داماد و…
  • انجام انواع گل آرایی، بادکنک آرایی، شمع آرایی و…
  • برگزاری مراسم و تولدها با تم های خاص و انتخابی شما
  • دیزاین خنچه عروس و داماد
  • دیزاین میز دمنوش، شام و فینگرفود و…

آدرس: تبریز، برج بلور، همکف، واحد 28

شماره تماس: 09144079603

کندو - بهترین تشریفات مجالس تبریز

بهترین تشریفات مجالس تبریز

نمونه پیامک تبلیغات تشریفات مجالس تبریز

در این بخش 5 نمونه پیامک که ممکن است از طرف تشریفات مجالس دریافت کرده باشید را برایتان قرار دادیم.

برگزاری مراسمات و مجالس عروسی خود را به بهترین نحو از ما بخواهید.

تالار و باغ مجلل…

.

برگزاری مراسمات خود را با بهترین کیفیت

و کم‌ترین قیمت در باغ تالار… تجربه کنید.

.

در مرتفع‌ترین و دلبازترین نقطه شهر،

مراسم عروسی خود را برگزار کنید.

.

تشریفات مجالس… با بیش از نیم قرن سابقه،

آماده برگزاری مراسمات عقد و عروسی

با ایده‌های جذاب و رؤیای است.

.

باشکوه‌ترین و خاص‌ترین شب رؤیایی خود را از ما بخواهید.

ارائه کلیه خدمات مربوط به جشن عروسی، عقد، تولد و نامزدی. هدیه ویژه ما به شما سفره عقد و آتش بازی

تشریفات مجالس …

سخن آخر

در این مطلب به معرفی 10تا از بهترین تشریفات مجالس در تبریز پرداختیم. شما می‌توانید صفرتاصد خدمات مجالس خود را با خیالی راحت به این تشریفات بسپارید.

معروف‌ترین تشریفات مجالس در تبریز در کنار خدمات عالی که به مشتریان خود ارائه می‌دهند توانسته‌اند با ارسال پیامک تبلیغاتی و معرفی خود و کسب‌وکارشان نام خود را سر زبان‌ها بیاندازند و در لیست بهترین تشریفات مجالس تبریز قرار بگیرند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی