هر کاری آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد که باید به دست کاربلد آن انجام شود. همان‌طور که وقتی می‌خواهید یک مهمانی خانوادگی آبرومند برگزار کنید از مادر خود در مورد ریزه کاری‌ها و نکات مهم مهمان‌داری سوال می‌کنید، برای برگزاری یک مراسم خوب هم باید به سراغ متخصصین این کار یعنی شرکت‌های تشریفات بروید.

حوزه کاری شرکت‌های تشریفات مجالس بسیار گسترده است. از مراسم‌های کوچک مانند مراسم تولد یا سالگرد ازدواج گرفته تا مجالس سنگین‌تر مثل عروسی یا ختم همگی با کمک شرکت‌های تشریفات زیباتر و باشکوه‌تر برگزار می‌شوند.

به‌عنوان صاحب یک شرکت تشریفات موفق، باید بدانید که چگونه روز به روز تعداد مشتریان خود را بیشتر کنید و مشتریان ثابت خود را حفظ کنید. از آن جایی که تبلیغات در این مورد نقش بسیار پررنگی دارد، بنابراین تلاش کردیم که در این مقاله به شما کمک کنیم تا با استفاده از تبلیغات کسب و کار خود را گسترش دهید و به مشتریان بیشتری دست پیدا کنید.

کندو- خدمات بازاریابی در راستای نیاز مشتری

جای شما در فضای مجازی خالی است.

اگر بخواهید در مورد کسی تحقیق کنید و از خدمات و محصولات او مطلع شوید اولین کاری که انجام می‌دهید چیست؟ دقیقاً! نام او را در فضای مجازی جستجو می‌کنید.

فضای مجازی دقیقاً مانند ویترین مغازه شما است. حتی شاید بتوان گفت که اهمیت آن از ویترین مغازه هم بیشتر است چون می‌توانید تمامی جزئیات و نکات ویژه محصول خود را با مخاطب در میان بگذارید.

یک برند حرفه‌ای یک پروفایل مجازی حرفه‌ای هم دارد؛ بنابراین تا زمانی که صفحه خود را سر و سامان نداده‌اید، توقع نداشته باشید که جهشی در تعداد مشتریان شما اتفاق بیفتد. چون رقبای شما به‌سرعت مخاطبان هدف را به مشتری ثابت خود تبدیل می‌کنند.

بعد از اینکه صفحه خود را تکمیل کردید، به طور منظم در آن فعالیت داشته باشید. می‌توانید از خدمات خود عکس و ویدئو های باکیفیت منتشر کنید و یا نظرات مشتریان قبلی خود را به اشتراک بگذارید. صفحه مجازی خود را در حکم رزومه کاری‌تان بدانید.

از اهمیت پیامک غافل نشوید

پیامک‌های تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین روش‌های مارکتینگ در دنیای امروز هستند. ویژگی‌های منحصر به فرد پیامک‌های تبلیغاتی باعث شده تا هر برند موفقی یک خط پیامکی اختصاصی برای خود خریداری کند و از طریق آن با مخاطبانش ارتباط برقرار کند.

می‌پرسید چرا پیامک‌ها آن‌قدر مهم هستند؟ بگذارید دقیق‌تر توضیح بدهم. فرض کنید مخاطب به‌تازگی در سایت شما ثبت‌نام کرده است. می‌توانید با یک پیامک به او خوش آمد بگویید و با ارسال یک کد همراه آن پیامک از او بخواهید تا شماره تلفن همراهش را تایید کنید. به این ترتیب شما مطمئن هستید که شماره تلفن یکی از مخاطبان هدفتان را به دست آورده‌اید که می‌توانید آن را برای کمپین‌های تبلیغاتی آینده هدف قرار دهید.

اما فقط این نیست، ارسال تخفیفات دوره ای، تایید سفارش‌ها، یادآوری تاریخ‌های مهم، تبریک تولد و… همه و همه با استفاده از اس ام اس مارکتینگ امکان پذیر می‌شود.

با استفاده از پیامک ناشناخته‌ها را کشف کنید.

فکر نکنید که می‌توانید از پیامک‌ها فقط برای تعامل با مخاطبان و مشتریان فعلی خود استفاده کنید. پیامک‌های یکی از راه‌های عالی برای پیدا کردن مشتری‌های جدید است.

با استفاده از قابلیت بازاریابی اختصاصی سامانه پیامکی کندو می‌توانید گروه خاصی از افراد را هدف قرار دهید و پیامک‌هایی را که دقیقاً برای آنها طراحی شده‌اند ارسال کنید. با این کار احتمال موفقیت استراتژی بازاریابی شما چند برابر خواهد شد.

با استفاده از پنل پیگیری پیامک‌های خود در سایت کندو می‌توانید نرخ تحویل و میزان موفقیت بازاریابی پیامکی خود را بررسی کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید تا به بهینه‌ترین سطح ممکن برسید.

ایمیل مارکتنیگ، کارآمد و موثر

درست است که ایمیل مارکتینگ به‌اندازه اس ام اس مارکتینگ بازده ندارد و نرخ تحویل آن نیز پایین‌تر است، اما نباید از ارزش آن غافل شد. تمامی روش‌های مارکتینگ با بازده کم یا زیاد در موفقیت شما موثر هستند. یادتان باشد که روش‌های مختلف بازاریابی درست مانند ابزارهای مختلف هستند و تنها زمانی موفق می‌شوید که از تمام ابزارهای خود در جای درست استفاده کنید.

می‌توانید یک خبرنامه ایجاد کنید و آن را به ایمیل مخاطبان خود بفرستید و در خلال تحویل اطلاعات کارآمد به مخاطب، برند و خدمات خود را نیز تبلیغ کنید.

نتیجه گیری

اگر می‌خواهید در دنیای دیجیتال از رقبای خود عقب نباشید و حلقه مشتریان خود را از همیشه بزرگ‌تر کنید، باید در دنیای مجازی فعال باشید و از روش‌های مدرن بازاریابی استفاده کنید.

بازاریابی پیامکی، سوشال مارکتینگ و سایر روش‌های بازاریابی می‌توانند به شما کمک کنند تا به هدفتان برسید.

به کمک یک تیم بازاریابی کاربلد، تبلیغات خود را شروع کنید و جایگاه خود را در بازار تثبیت کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی