استان اصفهان به‌عنوان تولیدکننده مطرح حوزه مبلمان و لوازم چوبی، سهم بسزایی در تأمین نیاز مشتریان دارد. ازاین‌رو سالانه افراد بسیاری از سراسر ایران برای خرید مبلمان و سرویس خواب به اصفهان سفر می‌کنند. البته پیوند بسیاری از فروشگاه‌های مبلمان با تکنولوژی و طراحی سایت و صفحه، امکان خرید غیرحضوری را برای مشتریان فراهم کرده است. جذب و حفظ مشتری نیز دغدغه بهترین فروشگاه‌ های مبلمان اصفهان است که آن‌ها را به لیست بهترین‌ها اضافه می‌کند. این نیاز به کمک خدمات مناسب، قیمت منصفانه، تبلیغات مناسب و البته بهره‌گیری از سامانه‌های پیامکی رفع می‌شود. بدین صورت که فروشگاه‌های کاربلد با دریافت شماره‌تلفن مشتریان، آن‌ها را از تخفیفات و جشنواره‌ها آگاه می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

خرید از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان خواسته هر مشتری است که برای وقت و پول خود ارزش قائل است. ازاین‌رو شناختن بهترین فروشگاه‌ها امری هوشمندانه محسوب می‌شود که امکان خریدی مطلوب در محیطی مناسب را برای مشتریان فراهم می‌کند. یک فروشگاه خوب مبلمان در وهله اول دارای محصولاتی مرغوب، متنوع و کاربردی است‌. باتوجه‌به اهمیت محیط و فضای فروشگاه در جلوه بصری محصولات و جذب نظر مشتری، محیط شیک و مرتب نیز از ویژگی‌های یک فروشگاه خاص است.

از هرچه بگذریم، نمی‌توانیم نقش برخورد فروشنده و پرسنل فروشگاه در میزان رضایت مشتری و رونق فروشگاه را نادیده بگیریم. برقراری ارتباط محترمانه با مشتری با ایجاد حس مثبت، سبب جلب مشتری و محبوبیت فروشگاه می‌شود. در همین راستا یکی از ترفندهای برقراری ارتباط مؤثر با خریداران و مشتریان، استفاده از سیستم‌های پیامکی است. بدین صورت که فروشگاه‌ها با گرفتن شماره مشتری و ارسال پیامک تخفیفاتی و تشکر از فروش از طریق پیامک و غیره محبوبیت خود را افزایش می‌دهند. به‌راستی که برای شما هم فروشگاه‌هایی که تخفیفات و جشنواره‌های مختلف را اعلام می‌کنند جزء بهترین‌ها محسوب می‌شوند.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشندگان مبلمان

10 تا از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

تهیه لیستی از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان از میان آن‌همه فروشگاه مبل، کاری بس دشوار است که به کمک نظر مشتریان آسان‌تر می‌شود. برخی از بهترین‌های بازار مبل اصفهان شامل موارد ذیل هستند

فروشگاه مبل گرند

خرید مبلمان ارزان و باکیفیت، گزینه‌ای وسوسه‌انگیز است که نظر هر مشتری را به خود جلب می‌کند. مبلمان گرند اصفهان نیز با آگاهی به این نکته، در ایام مختلف سال به مناسبت‌های گوناگون، تخفیفات مطلوبی روی اجناس خود می‌گذارد. سپس تخفیفات و طرح‌های جدید مبلمان را به شیوه‌ای مطلوب به اطلاع مشتریان می‌رساند. اطلاع‌رسانی تخفیفات به مشتریان و ارسال پیامک حاوی کد تخفیف برای مشتریان و بن تخفیف برای مشتریان وفادار نیز سبب محبوبیت این مجموعه شده است. مبلمان گرند با عرضه انواع مبلمان مدرن، سلطنتی، راحتی و غیره امکان خریدی مطلوب برای همگان را فراهم  کرده است.

آدرس: اصفهان، هارون، گذر امام خمینی، خیابان شریف شرقی

کندو - بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

مبلمان ابتکار از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

فروشگاه بزرگ مبلمان ابتکار اصفهان را می‌توان عرضه‌کننده متنوع‌ترین و جدیدترین مدل‌های مبل به شمار آورد. پرسنل این مجموعه با معرفی حرفه‌ای مدل‌های مختلف و پیشنهاد مدل‌های متناسب با سلیقه خریدار، خریدی مطلوب را برای مشتریان فراهم می‌کنند. مشتریان با گذاشتن شماره خود نزد مدیریت فروشگاه به‌راحتی از اجناس جدید و یا حراجی‌ها و تخفیفات آگاه می‌شوند. در واقع این مجموعه با ارسال پیامک اطلاع‌رسانی در مواقع مناسب، هم به کسب‌وکار خود رونق داده هم نظر مثبت مشتریان را جلب می‌کند.

آدرس: اصفهان، بازار مبل رهنان، خ شریف شرقی، جنب بانک ملت

مبلمان وزرا اصفهان

مبلمان وزرا اصفهان یکی از بهترین فروشگاه‌‌های بازار مبل اصفهان است که محصولات متنوع خود را به‌صورت نقد و اقساط به مشتریان ارائه می‌دهد. این فروشگاه محبوب، به‌منظور تسهیل دریافت اقساط ماهانه، زمان سررسید اقساط را از طریق پیامک به مشتریان یادآوری می‌کند. از‌این‌رو امکان دیرکرد اقساط و بدقولی مشتریان را به حداقل می‌رساند. مبلمان وزرا همچنین احترام بسزایی برای مشتریان قائل است از‌این‌رو با بهره‌گیری از پرسنلی فهیم و خوش‌برخورد به استقبال مشتریان می‌رود.

آدرس: اصفهان، بلوار امام خمینی، خ شریف شرقی

کندو - مبلمان وزرا اصفهان

مبلمان وزرا اصفهان

فروشگاه مبلمان میکا چوب

تولیدی مبلمان میکا چوب اصفهان به‌موجب استفاده از چوب درجه یک در تولید مبل، میز و ناهارخوری به یکی از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان بدل شده است. این مجموعه با بهره‌گیری از پرسنل آگاه و مسلط به جنس، طرح و قیمت مدل‌های مختلف، رضایت  مشتریان بسیاری را کسب کرده است. مبلمان میکا همچنین با آگاهی از نقش تخفیفات در کسب رضایت مشتری، پیامک‌های حاوی کدهای تخفیفاتی را به مشتریان وفادار ارسال می‌کنند. در واقع شما با خرید از این مجموعه می‌توانید از تخفیفات سالانه مبلمان میکا چوب مطلع شوید.

آدرس:  اصفهان، مارون، کنارگذر امام، خ شریف شرقی

مبل آیسان از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

گالری مبل آیسان اصفهان با ارائه انواع مدل‌های سلطنتی، راحتی، مدرن و اسپرت امکان خرید را برای هر فردی با هر سلیقه‌ای میسر می‌کند. این مجموعه با راه‌اندازی صفحه مجازی و استفاده از سامانه پیامکی برای تسهیل خرید و اطلاع‌رسانی به کاربران و مشتریان جزء بهترین‌های اصفهان محسوب می‌شود. این گالری نیز همچون اغلب فروشگاه‌های مبلمان برتر اصفهان در بازار مبل هنان قرار دارد. از‌این‌رو می‌توان هنگام گشت‌‌وگذار در بازار مبل، از مدل‌های جذاب و همه‌پسند دیدن کرد.

کندو - مبل آیسان از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

مبل آیسان از بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان

آدرس: اصفهان، بازار مبل رهنان، خیابان شریف شرقی

گالری مبل دانژه اصفهان

فروشگاه مبلمان دانژه اصفهان با ارائه مدل‌های شیک و باکیفیت، نظر مثبت بسیاری از مشتریان را جلب کرده است. پیوند این مجموعه با تکنولوژی و راه‌اندازی پیج و فراهم‌کردن امکان خرید آنلاین، سبب محبوبیت روزافزون آن شده است. استفاده از سیستم پیامکی  جهت اطلاع‌رسانی به خریداران آنلاین و حضوری نیز امری هوشمندانه است. در واقع مبلمان دانژه می‌کوشد ارتباط خود با مشتریان را به طور مطلوب حفظ کند.

آدرس: بازار مبل اصفهان، خ شریف شرقی، جنب کوچه ۴۸

فروشگاه مبلمان لیلیوم

گالری مبل لیلیوم اصفهان یکی از بهترین‌های حوزه مبل، سرویس خواب و ناهارخوری است که نزد مشتریان محبوبیت بسزایی دارد. چنانچه قصد خرید از مبل لیلیوم را دارید می‌توانید نمونه کارها را در اینستاگرام مجموعه مشاهده کرده و نسبت به خرید اقدام کنید. مبلمان لیلیوم به‌منظور ایجاد ارتباط با مشتریان، شماره‌تلفن آن‌ها را دریافت کرده و تخفیفات مناسبتی را به اطلاع آن‌ها می‌رساند. در واقع این مجموعه به اهمیت سامانه‌های پیامکی در رونق کسب‌وکار آگاه است.
آدرس: اصفهان، خیابان شریف شرقی، بین تقاطع حسین و عارف

مبل کهن اصفهان

مبل کهن اصفهان از فروشگاه‌های مطرح مبلمان اصفهان است که سعی کرده مدل‌های متنوع روز دنیا را به مشتریان ارائه دهد. محیط شیک و آرام این فروشگاه در کنار پرسنل خوش‌برخورد و خوش‌سلیقه امکان خریدی مطلوب را برای خریداران فراهم می‌کند. مبل کهن میان مشتریان به فروشگاه مشتری‌مدار زبانزد است. این فروشگاه در واقع در کنار راهنمایی و مشاوره رایگان، تخفیفات را هم در برنامه خود گنجانده است.

آدرس: اصفهان، بازار مبل رهنان، خ شریف شرقی، نبش کوچه ۵۹

کندو - مبل کهن اصفهان

مبل کهن اصفهان

مبل صدف ایران

نمایشگاه و فروشگاه مبل صدف ایران یکی از بهترین و برترین ارائه‌دهندگان مبل‌های مدرن و پرطرفدار اصفهان به شمار می‌آید. فروشگاه مبل صدف ایران با تمرکز بر کیفیت و جزئیات محصولات، توانسته نظر مثبت مشتریان را جلب کند. این فروشگاه در کنار تنوع بالای محصولات، خرید اقساطی و نقدی را نیز برای کاربران مهیا کرده است. در واقع این فروشگاه، مقصدی مناسب برای تمام اقشار جامعه برای خرید مبلمان به شمار می‌آید.

آدرس: اصفهان، مارون، خیابان امام، خ شریف شرقی، پس از کوچه ۶۰

مجتمع مبلمان مهستان

مجتمع بزرگ مبل مهستان اصفهان از تولیدکنندگان و فروشندگان مطرح حوزه مبلمان است که محصولاتی شیک و مدرن را به مشتریان ارائه می‌دهد. مبل مهستان  با تولید مدل‌های نوین و همه‌پسند سعی در برآورده‌کردن نیاز خریداران و شیک کردن منازل دارد. دیزاین زیبای محصولات در محیط فروشگاه و فروش صفر تا صد مبلمان منزل یکی از ده‌ها مزایای این مجموعه است.

آدرس: اصفهان، رهنان، فلکه شاهد، خ شهیدان غربی، روبه‌روی کوچه ۵۴

کندو - ارسال پیامک در شهر اصفهان

کندو - مجتمع مبلمان مهستان اصفهان

مجتمع مبلمان مهستان اصفهان

پیامک‌های متداول بهترین فروشگاه های اصفهان

نقش پنل پیامک در رونق کسب‌وکار مبل‌فروشان بر کسی پوشیده نیست. برخی از پیامک‌های رایج این صنف شامل موارد ذیل هستند:

  • پیامک تشکر از خرید

جناب/ خانم فلان فروشگاه مبلمان فلان از خرید شما نهایت تشکر را دارد. به امید دیدار مجدد

  • پیامک موعد سررسید قسط

مشتری گرامی آقا/ خانم فلان با نهایت احترام موعد پرداخت قسط شما فرارسیده، خواهشمند است نسبت به پرداخت آن اقدام فرمایید. مبلمان فلان

  • پیامک تخفیفات دوره‌ای

مبلمان فلان اصفهان در نظر دارد به مناسبت عید نوروز،  به مدت یک هفته محصولات خود را با ۱۵ درصد تخفیف به فروش برساند. مایه افتخار است که شما هم از این فرصت استثنایی برخوردار شوید.

  • پیامک بن خرید برای اطرافیان

تبریک! بدین‌وسیله اعلام می‌کنیم یک بن تخفیف ۱۰ درصدی برای خرید بعدی شما یا اطرافیانتان در فروشگاه مبلمان فلان رزرو شده است.

  • پیامک تبریک مناسبت‌های مختلف

فرخنده سالگرد تولد پیامبر اعظم اسلام را به شما و خانواده گرامی تبریک عرض می‌کنیم. مدیریت مبلمان فلان

نتیجه‌گیری

تبدیل‌شدن به بهترین فروشگاه های مبلمان اصفهان، امری زمان‌بر و دشوار است که با استفاده از تکنیک‌هایی آسان می‌شود. بهره‌گیری از فنونی چون صداقت، ارائه محصولات نوین و مرغوب، پرسنل خوش‌برخورد و غیره نیز جزء ابتدایی‌ترین نکات تبدیل‌شدن به برترین‌هاست. درحالی‌که استفاده از پنل‌های پیام‌رسان و راه‌اندازی صفحه مجازی کسب‌وکارها را به ‌طرز قابل‌توجهی رونق می‌بخشد.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی