امروزه در هر خانه و یا شرکتی مبلمان جزو وسایل بسیار ضروری محسوب می‌شود. و معمولاً خانواده‌ها یا مدیران شرکت‌ها هنگام خرید آن وسواس خاصی به خرج می‌دهند؛ چرا که مبلمان اولین وسیله‌ای است که در محیط خانه و یا اداره به چشم می‌خورد. این روزها تنوع خاصی در صنعت مبلمان پدید آمده و تعداد تولیدی‌های مبلمان بسیار افزایش یافته است. تولیدی موفق خواهد بود که تبلیغات خوبی جهت جذب مخاطب خود ارائه دهد.

در این مقاله قصد داریم، پیرامون تاثیر تبلیغات پیامکی برای فروشندگان مبلمان و تعمیر کنندگان آن با هم کمی گپ و گفت کنیم. با ما همراه باشید.

تبلیغات خوب فروش خوب

بی شک بارها تبلیغات فروش مبلمان را در تلویزیون، و یا در سطح شهر بیلبورد نصب شده که هر کدام رنگ  لعاب خاصی جهت جذب مشتری دارند را دیده‌اید. اما هر کدام از این موارد میلیون‌ها تومان خرج به همراه دارد. اگر برند معروفی باشید و فروش بالایی کسب کرده باشید، از پس این مخارج بر خواهید آمد. اما اگر یک تولیدی کوچک باشید، باید روش‌های دیگری را جهت تبلیغات انتخاب کنید که یکی از این روش‌های پر سود تبلیغات پیامکی می‌باشد. البته این را هم اضافه کنیم که کمپانی‌های بزرگ هم از تبلیغات پیامکی جهت اطلاع رسانی به مشتریان خود استفاده می‌کنند که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

کندو - تبلیغات خوب فروش خوب

تبلیغات خوب فروش خوب

پیامک کد تخفیف در ایام خاص برای افراد خاص

ارائه تخفیف یا فروش ویژه مبلمان در ایام خاصی مانند قبل از نوروز که همه به فکر خونه تکانی و تعویض لوازم هستند، بسیار رایج است. شما می‌توانید از طریق پیامک برای افراد مختلف کد تحفیف ارسال نمایید و یا اعلام کنید که در اعیاد و روزهای خاص تخفیف ویژه خواهید داشت. در ضمن می‌توانید برای افرادی که قصد خرید جهزیه دارند، تخفیف ویژه در نظر بگیرید و با استفاده از فیلتر سن و جنس، موجود در سامانه‌های تبلیغاتی می‌توانید پیامک را برای افراد مورد نظر ارسال کنید.

ارسال پیامک تخفیف برای مشاغل خاص

شما می‌توانید برای مشاغل خاصی از جامعه تخفیف ویژه بگذارید و از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی کنید. برای مثال تخفیف خرید مبلمان برای فرهنگیان و یا بازنشستگان.

کندو - ارسال کد هدیه در پیامک

خرید اقساطی مبلمان

حتما در جریان هستید که این روزها مردم شرایط اقتصادی خیلی خوبی ندارند. اما خرید مبلمان برای جهیزیه و یا برای یک خانواده‌ی کوچک، امری ضروری است. این رو بسیاری از مغازه‌ داران و تولیدی‌های مبلمان شرایط اقساطی را برای خرید مردم فراهم کرده‌اند. همان طور که گفتیم شما از طریق ارسال پیامک قادر خواهید بود تا اطلاعات مورد نظر را برای مشتریان خود ارسال نمایید، همچنین ارسال شرایط خرید قسطی نیز از جمله مواردی است که از طریق پیامک برای افراد باید ارسال شود. در این صورت کسانی که به دنبال این فرصت هستند با برند و یا تولیدی شما آشنا خواهند شد و جهت خرید مراجعه خواهند کرد.

کندو - خرید اقساطی مبلمان

خرید اقساطی مبلمان

ارسال کاتالوگ مبلمان از طریق پیامک

شما از طریق پیامک قادر خواهید بود کاتالوگ محصولات خود را برای مخاطبان ارسال کنید. این یکی از بهترین نوع تبلیغات خواهد بود. پیامکی به دست مشتری شما می‌رسد که حاوی لینک کاتالوگ است. و مشتری با مراجعه به لینک، تمامی محصولات مبلمان شما را همراه با قیمت می‌بیند. در این روش شما با کمترین زمان و هزینه‌ی ممکن، بزرگترین بازاریابی را انجام خواهید داد که تاثیر آن بسیار زیاد خواهد بود.

تعمیرات مبلمان

در هر خانه و اداره‌ای گاهی به تعمیر یک یا چند مبل نیاز پیدا می‌کنیم. به طور مثال شما چند سالی است که مبلمانی را خریده‌اید، و احساس می‌کنید فنر و یا فوم آنها نیاز به تعمیر دارد. یا پارچه یکی از مبلمانتان پاره شده است. گاهی دیوارها را رنگ آمیزی کرده و درمی‌یابید که دیگر رنگ پارچه مبل‌ها به رنگ جدید فضا نمی‌آید و باید رنگ پارچه‌ها به کل عوض شوند. در این مرحله شما نیاز به تعمیرکار مبل دارید نه خرید یک دست مبلمان جدید. تولیدی‌ها می‌توانند با ارسال پیامک جهت ارائه خدمات و لوازم مبلمان مخاطب جذب نمایند.

ارتباط با مشتریان قدیم

همیشه سعی کنید که ارتباط خود را با مشتریان قدیمی حفظ کنید. در واقع شما باید مشتریان قدیم را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید. اگر شما در تحویل مبلمان خوش قول عمل کرده باشید، اگر جنس خوب به مشتری داده باشید و فروشتان به قیمت منصفانه بوده باشد. شک نکنید که مشتریان تبلیغ شما را برای دوستان و آشنایان خود خواهند کرد.

برای آنکه نزد مشتری فراموش نشوید؛ باید از طریق ارسال پیامک ارتباط خود را با آنها نگه دارید. مثلا می‌توانید اعیاد مذهبی، عید نوروز و یا روز تولد آنها پیام تبریک ارسال کنید و یا از طریق نظرسنجی و یا مسابقات طراحی شده آنها را درگیر کنید.

کندو - ارتباط با مشتریان قدیم

ارتباط با مشتریان قدیم

ارسال پیامک اطلاع رسانی برای مصرف کنندگان

پس از فروش مبلمان خود می‌توانید اطلاعات مفیدی از نحوه‌ی تمیز کردن پارچه مبل، روغن کاری چوب مبل، تمیز کردن استیل مبل و … را برای مشتری ارسال کنید. در این صورت شما برای همیشه در ذهن مخاطب خود ثبت می‌شوید؛ چرا که با هر باز تمیز کردن مبلمان یاد دستورالعمل شما خواهند افتاد. در واقع این پیامک‌ها یک کار جدید و خاص است که نظر مشتری را به شدت به خود جلب می‌کند.

سخن آخر

صنف مبلمان و تعمیرات آن نیز مانند سایر اصناف دیگر، نیازمند به تبلیغات می‌باشد. فقط کافیست روشی را انتخاب کنید که هم از نظر مالی و هم تاثیر گذاری روی مخاطب برای شما به صرفه باشد. تبلیغات پیامکی یکی از روش‌هایی است که در تمامی رده‌های شغلی تاثیر گذار بوده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی