اتاق فرار مشهد توانسته است شکل تازه‌ای از تفریح و ورزش را به ارمغان بیاورد. شاید جالب باشد بدانید فلسفۀ این بازی جدید چیست؟ یا دلیل اهمیت و جذابیت آن چه می‌تواند باشد. در پاسخ به این پرسش‌ باید گفت اتاق فرار شرکت‌کنندگان در بازی را در شرایطی خاص و غیرمتعارف قرار می‌دهد. این شرایط غیر متعارف سبب می‌شود افراد شرکت‌کننده در بازی شرایط خاص و عجیب را تجربه کنند. آن هم به صورتی که هیچ آسیب و خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند. اگر ساکن مشهد هستید یا به این شهر سفر کردید و قصد دارید اتاق فرار را تجربه کنید در این مطلب قصد داریم 10تا از بهترین اتاق فرارهای مشهد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

ویژگی‌های برجسته بهترین اتاق فرارهای مشهد

مشهد اتاق فرارهای متنوع و زیادی دارد، اما آنچه سبب شده فقط برخی از آن‌ها در لیست بهترین‌ها قرار بگیرد را به شما معرفی خواهیم کرد.

داستان مهیج و جذاب

سناریو و ایده‌ی پشت اتاق فرار باید به شکلی باشد که باعث شود اقدامات شما از ابتدای ورود به اتاق به نتیجه‌ی مدنظرتان بینجامد. همه دوست دارند تبدیل به قهرمان اتاق فرار شوند و سخت‌ترین معما‌های آن را حل کنند. یک سناریوی جذاب این امکان را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند.

یک داستان جذاب باید بتواند شخصیت‌ها را به درستی تعریف کرده و سرنوشت نهایی آن‌ها را مشخص کند. در واقع شخصیت‌ها مشخص می‌کنند که به چه مواردی باید بیشتر توجه داشت و از چه مواردی باید عبور کرد.

معماهای سرگرم کننده

معما‌ها که بخش مهمی از اتاق فرار را به خود اختصاص می‌دهند، درباره‌ی پیدا کردن اشیای گمشده و پر کردن جدول کلمات هستند. گاهی اوقات شما باید قطعات مختلف یک شیء را کنار یکدیگر قرار دهید تا پاسخ معما را پیدا کنید. برای حل معما‌های اتاق فرار باید بتواند سریع فکر کرده و از منطقه‌ی امن خود خارج شوید. علاوه بر موارد گفته شده نیاز دارید کمی خلاقانه‌تر از قبل فکر کنید.

کندو - ویژگی‌های برجسته بهترین اتاق فرارهای مشهد

ویژگی‌های برجسته بهترین اتاق فرارهای مشهد

فضای کافی

همه‌ی اتاق‌های بازی معمولا تعداد مشخصی از افراد را به داخل اتاق راه می‌دهند که این تعداد از ۱۰ تا ۱۲ نفر بیشتر نمی‌شود. در واقع شما باید در حین بازی کردن فضای کافی برای خود در اتاق فرار داشته باشید تا بتواند از بازی کردن لذت ببرید. یک اتاق فرار جذاب و خوب باید بتواند فضای مناسب را در کنار استادان بازی حرفه‌ای برای شما فراهم کند.

صحنه‌ی مناسب

بیشتر اتاق‌های فرار ظاهری دارند که آن‌ها را از سایر اتاق‌های فرار متمایز می‌سازند؛ از این رو بهتر است صاحبان اتاق فرار هزینه و انرژی خود را صرف ایجاد فضایی کنند که نور، صدا و دکوراسیون داخلی مناسبی داشته و با زمان و تم بازی همخوانی داشته باشد.

مدیر بازی فعال

یک اتاق فرار جذاب باید مدیران یا اساتید بازی فعال، باتجربه و حرفه‌ای داشته باشد. اگر مدیر بازی به بازی مسلط نیست یا علاقه‌ای به آن ندارد، بهتر است با چنین شخصی به بازی ادامه ندهید. یک مدیر بازی خوب باید بتواند در طی بازی، سرنخ‌های که بازیکنان برای حل کردن معما به آن احتیاج دارند را در اختیارشان قرار دهد.

ایجاد تعامل با مشتری

بسیاری از بهترین اتاق فرارها در مشهد با استفاده از روش‌های مختلف همچون ارسال پیامک در مشهد، ارسال ایمیل و غیره با مشتریان خود ارتباط بر قرار می کنند تا بتوانند آن ها را به مشتری القوه تبدیل کنند. این نکته را در نظر داشته باشید بهترین اتاق فرار ها در اکثر موارد پیامک نظر سنجی ارسال می‌کنند تا از میزان رضایت شما از بازی مطلع شوند و بتوانند نقاط ضعف را پوشش دهند. البته در بسیاری از مواقع برای برای جذب مشتری، تخفیف هم در نظر می گیرند و آن را از طریق پیامک به مشتریان خود اطلاع می‌دهند.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

معرفی 10تا از بهترین اتاق فرارهای مشهد

اتاق فرار یوما مشهد

اتاق فرار یوما مشهد از جمله اتاق فرارهای معروف این شهر است. مدت زمان بازی این اتاق فرار، ۷۰ دقیقه و تیم‌هایی که در هر راند بازی اجازه حضور دارند، ۴ تا ۱۰ نفر باید باشند. قیمت بازی هر نفر نیز ۱۲۰ هزار تومان است. سناریو به این صورت است که ١١۴سال پیش خانواده ای ۴ نفره از جنوب کشور به این شهر آمدند و در خانه‌ای که سال ها کسی حاضر به زندگی در آن نبود ساکن شدند. همه چیز خوب بود تا اینکه هیچ خبری از این خانواده نشد و در پی آن جنازه‌ی پدر و فرزندان در آن خانه کشف شد. از آن موقع به بعد هر کس به این خانه می آمد دیگر باز نمیگشت چون این خانه تسخیر شده است حالا شما و گروهتان باید وارد این خانه شده و طلسم این خانه را باطل کنید. ژانر این بازی، ترسناک و تعاملی است.

بعضی از افرادی که اتاق فرار یوما را تجربه کردند معتقد هستند که نسبت به بقیه اتاق فرارهای ترسناک مشهد یک سروگردن بالاتر است. اکت و سطح ترس خیلی خوب است.

تلفن اتاق بازی یوما مشهد: ۰۹۱۲۱۳۰۷۹۰۰

آدرس اتاق بازی یوما مشهد: مشهد، شهرک غرب، بین چهار راه راه آهن و شاهد شماره ۵۹.

کندو - اتاق فرار یوما مشهد

اتاق فرار یوما مشهد

اتاق فرار باغ متروکه مشهد 

اتاق فرار باغ متروکه مشهد از اتاق فرار مهیج و یکی دیگر از مقصدهای گردشگری و هیجان گردی این شهر مقدس به شمار می‌رود.

این اتاق فرار سانس‌هایش از ساعت ۱۵ آغاز و هر ۹۰ دقیقه تکرار می‌شود. قیمت بلیط اتاق فرار متروکه مشهد، بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزار تومان است. در اتاق فرار باغ متروکه مشهد، سناریو پس از ورود کامل مهمانان به مجموعه باغ و اتاق اول، توسط بلندگو پخش می‌شود و راهنمایی مربوطه ارائه خواهد شد.

دقت کنید که از زمان ورود شما به این اتاق فرار طرقبه مشهد، بازی شروع شده و هماهنگی لازم را با راهنمای بازی انجام دهید تا یک بازی مهیج را تجربه کنید. تایم بازی شما در اتاق فرار باغ متروکه مشهد فقط ۷۰ دقیقه است. امکان تمدید این تایم وجود ندارد چون تداخل سانس با سانس‌های بعدی ایجاد می‌شود. در ساعت مقرر در باغ حضور داشته باشد.

زمان سرویس‌دهی: ۱۵ الی ۲۳:۳۰

روزهای سرویس‌دهی: همه روزه با رزرو قبلی

آدرس اتاق فرار باغ متروکه طرقبه: مشهد، ابتدای جاده طرقبه، ویلاشهر، بین امام رضا دوم و چهارم.

تماس: ۰۹۳۵۸۳۷۲۷۰۷

اتاق فرار گروه ضربت 

اتاق فرار گروه ضربت مشهد از دیگر اتاق فرارهای معروف مشهد است که در این گفتار اقامت ۲۴ معرفی می‌شود. گروه ضربت کاری از مجموعه گیماتور است. در ژانر پلیسی بوده و مدت زمان این بازی حدود ۷۵ دقیقه است. این اتاق فرار در منطقه گردشگری سپاد واقع شده است. حداقل تعداد نفرات هر بازی، ۵ نفر و حداکثر ۱۰ نفر است. شروع سانس راس ساعت فرد می‌باشد. ساعت کاری مجموعه همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۳ و روزهای تعطیل هم ساعت ۱۱ الی ۲۳ ا ست.

گفته شده که یک ربع پیش از بازی در محل حضور داشته باشد. این بازی برای کودکان زیر ۱۲ سال مناسب نیست و اجازه ورود داده نمی شود. اگر بیماری تنفسی دارد حتما به گیم مستر اطلاع دهید. از پوشیدن لباس های گران خودداری کنید. امکان جابجایی بلیط خریداری شده وجود ندارد.

ساعت کاری: ۱۱ الی ۲۳

شماره تماس: ۰۹۳۶۹۴۷۱۴۶۶

آدرس: مشهد، منطقه گردشگری سپاد

کندو - اتاق فرار ریون مشهد

اتاق فرار ریون مشهد

اتاق فرار ریون مشهد

یکی از اسکیپ روم‌های مشهد، اتاق فرار ریون است. فرار نفرین، یکی از سناریوهای اتاق فرار ریون مشهد است. اگر دوست دارید وارد یک خانه متروکه ای شوید که اعضای خانه، مجبور به ترک آن جا شدند، حتما به بلوار معلم مشهد بروید.

سناریوی اتاق فرار نفرین به آلمان عصر پسا نازی باز می گردد.

ساعت کاری مجموعه: از ۱۲ لغایت ۲۲

مدت زمان هر بازی: ۸۰ دقیقه

رده سنی: ۱۸ سال به بالا

تلفن: ۰۹۱۵۵۰۶۴۰۹۳

اینستاگرام:  @ravenroom

آدرس اتاق فرار ریون مشهد: مشهد، بلوار معلم

اتاق فرار حمام شوم

اتاق فرار حمام شوم، ساخته مجموعه اتاق فرار الموت ( Alamoot ) در ژانر ترسناک و در منطقه شهرک غرب شهر مشهد می‌باشد. در ژانر ترسناک و دلهره آور است. تعداد نفرات بازی از ۴ نفر تا ۹ نفر می تواند متغیر باشد. محدودیت سنی این بازی بالای ۱۶ سال است. درجه سختی بازی از ۱۰، ۷ است. مدت زمان بازی نیز ۷۰ دقیقه است.

شماره تلفن: شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰

آدرس اتاق فرار حمام شوم: مشهد، خیابان دکتر حسابی شمالی ۷، نبش چهارراه اول، کنار گیاهان دارویی، درخاکستری

مجموعه اتاق فرار نئو

بازی‌های کوهسر مشهد که در بلوار هاشمیه واقع شده، از جمله سرگرمی های در دسترس برای گروه های مختلف گردشگران در این شهر است و امکانات تفریحی ورزشی متنوعی دارد. اتاق فرار نئو در مجموعه کوهسر مشهد واقع شده است. در این مجموعه اتاق فرار کوهسر مشهد، سه بازی یا سه سناریو ارائه می‌شود که عبارتند از:

 • اتاق فرار فرار از زندان (ژانر هیجانی)
 • اتاق فرار قتل مرموز (ژانر معمایی- هیجانی)
 • اتاق فرار آزمایشگاه زامبی (ژانر ترسناک- هیجانی).

کلوپ کوهسر برای بازی فرار از زندان و همچنین بازی مهیج قتل مرموز ۴۰% تخفیف قائل شده است. به این ترتیب تنها با پرداخت ۲۴ هزار تومان به جای ۴۰ هزار تومان می‌توانید در این دو سناریوی جذاب و پرهیجان در این اتاق فرار مشهد کوهسر شرکت کنید که یکی از بهترین اتاق فرار مشهد است.

زمان سرویس‌دهی: ۱۰ الی ۱۶

روزهای سرویس‌دهی: همه روزه با رزرو قبلی

آدرس مجموعه: بین هاشمیه ۶۰ و ۶۲، مجتمع کوهسر، ورودی B، طبقه سوم (اتاق فرار)

تماس: ۰۹۲۲۵۴۶۰۶۴۲

صفحۀ اینستاگرام : neo_modern_game

کندو - مجموعه اتاق فرار نئو

مجموعه اتاق فرار نئو

مجموعه اتاق فرار کانو

یکی از مجموعه‌های خوب اسکیپ روم در این شهر مقدس، اتاق فرار کانو مشهد نام دارد که از اتاق فرارهای بسیار هیجان انگیز شامل موارد زیر با سناریوهای مختلف و جذاب تشکیل شده است.

 • نجات فرمانده
 • احضار
 • عملیات نرماندی
 • اتاق فرار سرقت پیاچنزا یا سرقت الماس
 • اتاق فرار بازداشتگاه
 • اتاق فرار عملیات سری
 • اسکیپ روم فرار از دست یک آدم خطرناک

آدرس مجموعه اتاق فرار کانو: مشهد ,بلوار سجاد انتهای حامد جنوبی

تماس: ۰۵۱۳۶۰۲۴۰۱۴

مجموعه اتاق فرار پارادوکس

یکی دیگر از انواع اتاق فرار مشهد با نام مجموعۀ اسکیپ روم پارادوکس شناخته می‌شود. بی شک یکی از بهترین اتاق فرار های مشهد به شمار می رود. اسکیپ روم پارادوکس مشهد، تلفیقی از دلهره و هیجان و دقت است.

قیمت اتاق فرار در مشهد در مجموعه پارادوکس بسیار مناسب می باشد و این مجموعه برای حضور در بازی به ازای هر نفر ۳۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته است. در واقع برای حضور در یک بازی مهیج به جای ۵۰ هزار تومان فقط نیاز است ۳۵ هزار تومان پرداخت شود.

فهرست بازی‌ها در مجموعۀ پارادوکس:

 • اتاق فرار نغمه مرگ (ژانر ترسناک و دلهره آور)
 • اتاق فرار سفر در زمان (ژانر معمایی و رمزآلود)

زمان سرویس‌دهی: ۱۰ تا ۲۴

روزهای سرویس‌دهی: با هماهنگی

آدرس مجموعۀ پارادوکس: مشهد، بین وکیل آباد ۴۴ و ۴۶ ، پلاک ۱۰۴۶

شمارۀ تماس: ۰۹۳۳۵۷۴۸۹۸۹

صفحۀ اینستاگرام:  paradox.escaperooms

اتاق فرار کلبه مشهد

اتاق فرار کلبه مشهد

اتاق فرار کلبه مشهد از اتاق فرار های خوب این شهر به شمار می‌رود. در خیابان سجاد مشهد واقع شده و بهاء بلیط آن ۱۶۲ هزار تومان است. مدت زمان بازی های این اتاق فرار، ۷۰ دقیقه بوده و هر روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۳:۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان گرامی است. اگر در مشهد اتاق فرار خوب نیاز داشتید، کلبه مشهد را توصیه می‌کنیم.

گفتنی است که سناریو این اتاق فرار، در حین انجام بازی به فرد اعلام خواهد شد.

ساعت کار مجموعه: ۱۶ تا ۲۳:۳۰

تلفن اتاق فرار کلبه مشهد: ۰۹۳۷۳۶۳۴۰۳۱

آدرس اتاق فرار کلبه مشهد: مجموعه رستوران فکری کاو. شعبه یک. خیابان سجاد. انتهای حامد جنوبی ۱۲، پلاک ۱۵۸

اتاق فرار مشهد زندان گور

اتاق فرار ویلاژ توریست مشهد از دیگر اتاق فرار های خوب مشهد محسوب می شود. مجموعه اتاق فرار ویلاژتوریست اسکیپ (ANP Escaperoom) یکی از مجموعه‌های اتاق فرار در شهر مشهد است. زندان گور از جمله سناریوهای این اتاق فرار مشهد است که در طرقبه اجرا می شود. ژانر اتاق فرار، ترسناک و دلهره آور است. قیمت بلیطش برای هر نفر ۱۲۰ هزار تومان است.

ساعت کاری مجموعه:  ۱۱ تا ۲۳:۳۰ همه روزه

تلفن: ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰

آدرس: مشهد، ابتدای جاده طرقبه نبش امام رضا ۸ مجتمع ویلاژتوریست طبقه اول واحد ۲۲۸

اتاق فرار فرارستان مشهد

عمارت فرارستان اتاق فرار با ژانر ترسناک واقع در شهر مشهد است. از مراجعه کنندگان گرامی فرارستان مشهد درخواست شده که ۱۵دقیقه قبل از شروع زمان بازی جهت توضیحات مدیر بازی داخل مجموعه باشید و اگر تاخیر داشتید ممکنه از زمان بازی شما کم شود. چون اصولا گروه بعدی قرار نیست بابت دیر آمدن شما، تاخیر در شروع بازی داشته باشد.

مدت زمان هر بازی در اتاق فرار فرارستان مشهد، ۷۵ دقیقه و برای ۴ تا ۷ نفر نیز مناسب خواهد بود. به صورت کلی اتاق فرار برای بزرگسالان طراحی شده و چون تم بازی ترسناک هست ورود عزیزان زیر ۱۵سال به بازی ممنوع می باشد. ظرفیت اتاق فرار موجود مجموعه بین ۴-۸نفر است و تعداد بیشتر از آن کیفیت بازی را کاهش میدهد. به طور کلی در اتاق فرار لباس های راحت و اسپرت بهترین انتخاب است چون ممکن است فعالیت بدنی زیادی داشته باشد، یا امکان دارد لباس ها کثیف یا خاکی شوند پس از پوشیدن لباس های مهمونی و گران پرهیز کنید.

آدرس اتاق فرار فرارستان مشهد: مشهد، بلوار وکیل آباد، هاشمیه ۵۱- نبش شهید عبدالهی شماره ۱۲ شماره نود و شش.

شماره تماس اتاق فرار فرارستان مشهد: ۰۹۳۸۱۰۹۶۵۰۸

اینستاگرام اتاق فرار فرارستان مشهد: @fararestan

5 نمونه پیامک تبلیغاتی

5 نمونه پیامک تبلیغاتی برای اتاق‌ فرار

اکثر افرادی که در مشهد زندگی می‌کنند و یا مسافر این شهر هستند اگر یکبار تجربه شرکت در بازی اتاق فرار را داشته باشند، مطمئنا لذت تفریح در اتاق فرار مشهد را هیچ جوری از دست نمی‌دهند، چون این بازی هیجانی دارد که می‌تواند ساعت‌ها شما را مشغول شور و هیجانش کند. بیشتر این افراد از طریق تبلیغات پیامکی که از طرف بهترین اتاق‌های فرار دریافت کرده‌اند با آن‌ها آشنا شده‌اند. در ادامه به نمونه‌های از این تبلیغات پیامکی پرداخته‌ایم.

کندو - نگارش پیامک تبلیغاتی

اگر به دنبال چیزهای بیشتری برای غافل‌گیر شدن هستید، اتاق فرار … بهترین گزینه برای شماست.

آدرس: …

شماره تماس جهت رزرو: …

.

آیا به دنبال تجربه‌ی فوق‌العاده ای در یک بازی جذاب هستید؟

بازی در اتاق فرار …، یکی از بهترین گزینه‌هاست.

تا دیر نشده رزرو کن.

.

از تفریح و بازی‌های تکراری خسته شدی؟

فقط کافیه یه سانس از اتاق فرار ما رو تجربه کنی!

تلفن: …

.

رضای عزیز

آخر هفته رو با دوستات بیا پیش ما

و یک تفریح پر هیجان را با 20 درصد تخفیف پیش ما تجربه کن.

شماره تماس جهت رزرو: …

آدرس: …

سخن پایانی

یکی از جذاب‌ترین تفریخاتی که امروزه می توانید داشته باشید، بدون شک اسکیپ روم یا اتاق فرار است. با مراجعه به یک اتاق فرار خوب یک ساعت هیجان، هوش، استرس و قابلیت حل مسئله شما در موقعیت‌های ترسناک و دلهره آور به چالش کشیده می‌شود و اوقاتی خوش و متفاوت از سایر تفریحات برای شما به همراه خواهد داشت. در این مطلب سعی کردیم 10تا از بهترین اتاق‌های فرار در مشهد را به شما معرفی کینم تا در اوقات فراغت خود یک روز به یادماندنی را برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی