در چندسال اخیر، استفاده از پنل‌های ارسال پیامک‌های انبوه کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده است و دلیل آن امکانات بسیار زیادی‌ست که این پنل‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهند. یکی از مهم‌ترین امکانات آن، بانک شماره تلفن است که کاربرد بسیار زیادی در امر تبلیغات دارد. همچنین امکان ایجاد دفترچه تلفن را برای کاربران فراهم می‌کند. به طور مثال هنگامی که دانشگاهی از چنین پنل‌هایی استفاده می‌کند، می‌تواند برای تبلیغات پذیرش دانشجو با بانک شماره تلفن مراجعه کرده و برای مخاطبان هدف پیامک ارسال کنند. همچنین دانشگاه می‌تواند شماره دانشجویان را بر اساس، سال ورودی، جنسیت، رشته تحصیلی و … ذخیره و در صورت لزوم تنها برای دسته مورد نظر پیامک ارسال کند. از طرف دیگر استفاده از پنل ارسال پیامک بسیار مقرون به صرفه بوده و برای استفاده از آن نیاز به استخدام نیر.ی متخصص نیست، به همین دلیل است که بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی در چندسال اخیر از پنل‌های ارسال پیامک بیشتر استفاده می‌کنند.
در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین دانشگاه‌های شهر زیبای تبریز بپردازیم.

کندو - ارسال اس ام اس در تبریز

بهترین دانشگاه‌های شهر تبریز

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز یکی از دانشگاه‌های شهر تبریز در رتبه‌بندی‌های انجام گرفته توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، در سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ رتبه نخست را در بین تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کسب کرده ‌است. این مجموعه دارای دانشکده مهندسی مکانیک، دانشکده فنی و مهندسی، دانشکده علوم پایه، دانشکده معماری و هنر، دانشکده علوم انسانی می‌باشد.
آدرس: تبریز، ضلع شرقی اتوبان پاسداران، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز
شماره تماس: 04133317146

دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز، که نام آن آذرآبادگان بوده‌ که یکی از دانشگاه‌های دولتی این شهر است که با داشتن 22 دانشکده در سال1326 تاسیس شده است. در واقع می‌توان گفت که پس از دانشگاه تهران، دانشگاه تبریز یکی از قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های کشور است.
آدرس: تبریز، بلوار 29 بهمن، خیابان امام خمینی
شماره تماس: 04133393648
وب‌سایت: https://tabrizu.ac.ir/fa

کندو - دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز

 دانشگاه صنعتی سهند

یکی دیگر از بهترین دانشگاه‌های دولتی در شهر تبریز دانشگاه صنعتی سهند بوده که در سال 1369 تاسیس شده است.این دانشگاه در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری پذیرای دانشجویان عزیز در رشته‌های مهندسی برق، مواد، شیمی، معدن، مکانیک، پلیمر، عمران، مهندسی پزشکی و نفت است.
آدرس: تبریز، شهر جدید سهند، دانشگاه صنعتی سهند
شماره تماس: 04133443801
وب‌سایت: https://www.sut.ac.ir/main/index.aspx

 دانشگاه آذربایجان (شهید مدنی تبریز)

از دیگر دانشگاه‌های دولتی شهر تبریز می‌توان به دانشگاه آذربایجان یا همان شهید مدنی اشاره کرد. این دانشگاه بزرگ‌ترین دانشگاه از نظر مساحت در خاورمیانه است. این دانشگاه در رشته‌های پزشکی، در سایر رشته‌های علوم پایه، علوم انسانی و فنی پذیرای دانشجویان عزیز است.
آدرس: تبریز، 35کیلومتری جاده تبریز-مراغه
شماره تماس: 04134327500
وب‌سایت: www.azaruniv.ac.ir

دانشگاه پیام نور تبریز

یکی دیگر از بهترین مراکز دانشگاهی در شهر تبریز که در مقاطع، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد، دانشگاه پیام نور تبریز است. که فعالیت خود را از سال 1366 در این شهر آغاز کرده است.
آدرس: تبریز، خیابان حکیم نظامی، نبش سه راهی شهید بهشتی
شماره تماس: 04135412117
وب‌سایت: http://pnutabriz.ac.ir

کندو - دانشگاه پیام نور تبریز

دانشگاه پیام نور تبریز

 دانشگاه نبی اکرم

یکی از بهترین دانشگاه‌های غیرانتفاعی شهر تبریز، دانشگاه نبی اکرم بوده که این مجموعه دارای سه دانشکده فنی مهندسی، علوم انسانی و هنر است.
آدرس: تبریز، خطیب، خیابان امام خمینی، بلوار بیست دو بهمن
شماره تماس: 04134429990

دانشگاه سراج

یکی دیگر از مراکز آموزشگاهی غیرانتفاعی در شهر تبریز که فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است، دانشگاه سراج است. این مجموعه در مقاطع، کاردانی، کارشانس و کارشناسی ارشد و مجموعه در 28 رشته تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.
آدرس: تبریز، شریعتی جنوبی، کوچه ارک، دانشگاه غیرانتفاعی سراج
شماره تماس: 04135572830
وب‌سایت: https://seraj.ac.ir/

دانشگاه اسوه

یکی از دانشگاه‌های تازه تاسیس شده در شهر تبریز که در رشته‌های حسابداری، مدیریت، هنر، کامپیوتر، معماری، تربیت بدنی، روانشناسی، عمران و برق دانشجو می‌پذیرد دانشگاه اسوه است.
آدرس: تبریز، شهرک باغمیشه، کوی الهیه، جنب اداره گاز منطقه 2 تبریز، خیابان سبلان
شماره تماس: 04136665602
وب‌سایت: http://osve.ac.ir/

دانشگاه ربع رشیدی

یکی دیگر از بهترین موسسات آموزشی و دانشگاهی شهر تبریز که در سال 1381 فعالیت خود را با هدف تربیت نیروی متخصص آغاز کرده، دانشگاه ربع رشیدی است.
آدرس: تبریز، میدان شهید فهمیده، باغمیشه، بالاتر از پمپ بنزین، خیابان سبلان
شماره تماس: 04136697943
وب‌سایت: https://raberashidi.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با نام کامل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی-درمانی تبریز، یکی از بهترین دانشگاه‌های علوم پزشکی در شهر تبریز که این مجموعه دارای ۱۱ دانشکده پزشکی است.
آدرس: تبریز، خیابان آزادی، خیابان گلگشت، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی
شماره تماس: 041۳۳۳۵۵۹۲۱
وب‌سایت: https://www.tbzmed.ac.ir/

کندو - دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین دانشگاه‌ها در شهر تبریز

• قابل توجه دانشجویان ورودی سال 1400 رشته هنر
دانشجویان عزیز می‌توانند تا پایان هفته جاری نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند.

• پذیرش دانشجو بدون کنکور
قابل توجه متقاضیان ورود به دانشگاه، دانشگاه علمی کاربردی دررشته‌های هنر بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دانشگاه مراجعه فرمایید.

• قابل توجه فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی سال ورودی 1397
دانشجویان عزیزی که ورودی سال 1397 هستند می‌توانند نسبت به دریافت مدرک خود به ساختمان مرکزی مجموعه دانشگاهی مراجعه کنند.

• قابل توجه دانشجویان فنی ‌و مهندسی
کلیه کارگاه‌ها در هفته جاری به دلیل انجام برخی امور کنسل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش آموزش مراجعه فرمایید.

• قابل توجه دانشجویان رشته ریاضی
برای حذف و اضافه واحدهای درسی خود می‌توانید به سایت مراجعه کنید.

کلام پایانی

در چندسال اخیر، استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه، تنها جنبه تبلیغاتی ندارد و بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی با استفاده از چنین پنل‌های برخی از اطلاع‌رسانی‌های مهم را برای مخاطبان خود ارسال می‌کنند. یکی از مراکزی که به صورت هدفمند از این پنل‌ها استفاده می‌کند، مراکز دانشگاهی در شهرهای بزرگی مثل تبریز است که با استقبال بسیار زیاد دانشجوها نیز مواجه شده است، چراکه دیگر نیازی به برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری نیست و دانشگاه‌ها اطلاعیه‌های مهم مثل زمان انتخاب واحد، حذف و اضافه و یا امور مربوط به فارغ‌التحصیلی را برای آنان ارسال می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی