یکی از مهمترین اقدامات برای پیروزی در یک پرونده قضایی، انتخاب وکیل خوب است زیرا تنها یک وکیل زبده می‌ تواند با اتکا به علم خود از حقوق شما به بهترین نحو ممکن دفاع کند. لازم به ذکر است بدانید معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل وجود دارد که باید حتما از آنها آگاه شوید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم در کلانشهرهای ایران پرنده های قضایی بسیار زیاد است و کمتر دیده می‌شود فردی دارای پرونده قضایی نباشد. مطمئنا یکی از شهر هایی که با این مشکل دست و پنجه نرم میکند تهران می باشد. شایان ذکر است بدانید پیدا کردن بهترین وکیل تهران کار بسیار سختی است به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با ۱۰ تا از بهترین وکلای دادگستری تهران آشنا کنیم.

از سوی دیگر در این مقاله تصمیم بر این است ویژگی های بهترین وکلای دادگستری تهران را مورد بررسی قرار دهیم و شما را نسبت به این ویژگی های برجسته آگاه کنیم. در انتها اگر دوست دارید اطلاعات کاملی نسبت به موارد ذکر شده به دست بیاورید پیشنهاد می کنم تا پایان این محتوا با ما در مجله کندو همراه باشید.

ویژگی های برجسته بهترین وکلای دادگستری تهران

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به ویژگی های برجسته بهترین وکلای دادگستری تهران اشاره کنیم. لازم به ذکر است بدانید بهترین وکلای دادگستری تهران باید فن بیان قوی داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن از موکل خود دفاع کنند. داشتن اطلاعات و معلومات بالا جزو مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب محسوب می شود. در ادامه بهتر است به امین بودن و امانت دار بودن وکیل اشاره کنیم زیرا موارد بسیار مهمی توسط موکل به وکیل گفته می شود به همین دلیل یک وکیل باید محرم اسرار باشد.

چهارمین ویژگی باید یک وکیل خوب داشته باشد مسلط بودن بر تمام قوانین است.سابقه کاری بالا هم جزو ویژگی های مهم محسوب می شود که یک وکیل باید داشته باشد زیرا تجربیات یک وکیل از پرونده های قبلی می تواند تاثیر مستقیم بر روی پیروزی پرونده شما بگذرد. در نهایت بهتر است به این نکته اشاره کنیم که یک وکیل باید به صورت دائم شما را از روند پرونده مطلع کند این ارتباط می تواند حتی از طریق پیامک باشد. در بسیاری از مواقع وکلای برجسته و خبره به علت بالا بودن حجم کار و کمبود زمان سعی می کنند از طریق ارسال پیامک با موکلین خود در ارتباط باشند.

بهترین وکیل تهران کیست

حال که تا این بخش از مقاله را مطالعه کرده اید مطمئنا قصد دارید با بهترین وکلای دادگستری تهران آشنا شوید. شایان ذکر است بدانید در این بخش از مقاله تصمیم داریم شما را با ۱۰ وکیل برتر دادگستری تهران آشنا کنیم و آدرس دفتر وکالت آنها را در اختیار شما قرار دهیم. در این صورت شما به ساده ترین شکل ممکن می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و پیروزی در پرونده خود را تضمین نمایید.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که نام این 10 وکیل چیست؟  در پاسخ به این سوال بهتر از ذکر کنیم (آقای دکتر امین گلریز، آقای مسعود اسلامی مهر، آقای محمد حاجیلو، خانم مونا ترابی، آقای دکتر محسن محبی، آقای حامد نجفی، آقای مهرداد نادعلی، آقای فرهاد فرزادی، آقای سید محمد علیزاده طباطبایی و آقای گودرز افتخار جهرمی) جزو بهترین وکلای تهران هستند که اطلاعات کاملی در مورد هر کدام از این وکلا در پاراگراف های مجزا در اختیار شما قرار داده می شود.

کندو - بهترین وکیل تهران کیست؟

بهترین وکیل تهران کیست؟

آقای دکتر امین گلریز

اولین وکیلی که قصد داریم به شما معرفی کنیم آقای دکتر امین گلریز است که یکی از بهترین وکلای دادگستری تهران محسوب می‌شود. این نکته را در نظر داشته باشید این وکیل دارای رتبه یک دکتری بوده و سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه را هم در پرونده خود دارد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که وی کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی را در ۴ جلد نگارش نموده است. در نهایت بهتر است ذکر کنید اگر قصد دارید به دفتر وکالت آقای دکتر امین گلریز مراجعه کنید باید به آدرس  تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲ بروید.

آقای مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر دومین وکیلی است که قصد داریم به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است بدانید این وکیل دارای مجوز وکالت پایه یک دادگستری در تهران می باشد و از ۲۲ سال سابقه کار وکالت برخوردار است. در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که آقای مسعود اسلامی مهر در حوزه های مختلف همچون (وکالت در کلیه دعاوی ملکی، وکالت در کلیه دعاوی شرکت‌های تجاری داخلی و خارجی، وکالت در کلیه دعاوی کیفری، وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری و حتی وکالت در دعاوی خانواده همچون طلاق، مطالبه مهریه و غیر فعالیت می کند. اگر قصد دارید پرونده خود را به این وکیل بسپارید باید به آدرس تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2 مراجعه نمایید.

وکلای دادگستری و بازاریابی و اطلاع رسانی پیامکی

آقای محمد حاجیلو

یکی دیگر از بهترین وکلای دادگستری تهران آقای محمد حاجیلو است که مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. این وکیل از سابقه کافی و درخشان برخوردار بوده و در حوزه هایی همچون حقوقی و کیفری می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که این وکیل به طور تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی فعالیت می کند. در نهایت بهتر است بدانید که آدرس دفتر وکالت آقای محمد حاجیلو در تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2 واقع شده است.

سرکار خانم مونا ترابی

زمانی که به دنبال بهترین وکلای دادگستری تهران هستید نام یک وکیل خانم برجسته و حرفه‌ای هم به گوش می خورد. لازم به ذکر است بدانید سرکار خانم مونا ترابی یکی از بهترین وکلای تهران محسوب می‌شود که دارای ۱۰ سال سابقه کار است و پرونده های متعددی در حوزه کیفری، ملکی و غیره داشته و در اکثر آنها پیروز شده است. این نکته مهم را در نظر داشته باشید این وکیل در کلیه دعاوی همچون  (پرونده های ملکی، پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری اختلاس و غیره، وکالت در دیوان عالی کشور، پرونده های مربوط به شرکت ها و بسیاری از زمینه های دیگر فعالیت می کند.

در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که خانم مونا ترابی دارای دو دفتر در دو منطقه مختلف تهران می باشد و شما به راحتی می توانید برای ارتباط برقرار کردن با این وکیل زبردست به آدرس های تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پ١٢٩، ط۵، واحد ۵٠۵ و  تهران ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خیابان دامغانی(١١)، پ٣٨، واحد٢ مراجعه کنید.

آقای دکتر محسن محبی

یکی از با سابقه ترین وکلای که در تهران فعالیت می‌کند آقای دکتر محسن محبی است. لازم به ذکر است بدانید وی دکترای رشته حقوق بین الملل از دانشگاه  لوآن بلژیک را دارد و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات می باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم رزومه بسیار موفق و روشنی که این وکیل دارد به شما کمک می کند تا بدون استرس پرونده خود را به وی بسپارید. آدرس دفتر دکتر محبی در تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان ملک الشعرای بهار، پلاک 12، ساختمان تارا، طبقه 7 واقع شده است.

آقای حامد نجفی

آقای دکتر حامد نجفی جزوه های وکلای پایه یک دادگستری تهران می باشد که فارغ التحصیل شده از دانشگاه علامه طباطبایی است و یکی از از پژوهشگران برتر به شمار می رود. این وکیل معتبر تاییدیه پژوهشی خود را از استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه آکسفورد یعنی پروفسور مارک لملی دریافت کرده است که این مسئله جزو افتخارات وی محسوب می شود. شاید بهتر باشد به این نکته هم اشاره کنیم که آقای دکتر محمد نجفی پرونده‌های متعددی در زمینه‌های کیفری، ملکی، خانواده و غیره داشته و در بسیاری از آنها هم پیروز شده است. در ادامه بهتر از ذکر کنیم که آدرس دفتر وکالت دکتر نجفی در تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 493، طبقه 3 می باشد.

آقای مهرداد نادعلی

اگر به دنبال یک وکیل دادگستری هستید که تخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، دادگاه انقلاب دیوان عالی، دیوان عدالت اداری و شهرداری داشته باشد. مطمئناً بهترین گزینه برای شما سپردن پرونده به آقای مهرداد نادعلی است. وی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تهران می باشد. دارای هشت سال سابقه وکالت و چهار سال سابقه مدیریت حقوقی است و در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت چشمگیری دارد. در انتها بهتر است ذکر کنیم که آدرس دفتر آقای نادعلی در تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2 واقع شده است.

 آقای فرهاد فرزادی

آقای فرزادی هم جز وکلای پایه یک دادگستری تهران محسوب می‌شود و در زمینه های دعاوی، حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره تخصص دارد. لازم به ذکر است بدانید که این وکیل برجسته در حوزه پرونده های مربوط به طلاق، نفقه، کلاهبرداری، قتل، آدم‌ ربایی و غیره هم فعالیت می کند. این نکته را در نظر داشته باشید آقای فرزادی یکی از وکلای شناخته شده در تهران به شمار می رود و دفتر او هم در تهران، شریعتی، خواجه عبدالله انصاری، پلاک 107، طبقه 9a می باشد.

کندو - بهترین وکلای دادگستری تهران

بهترین وکلای دادگستری تهران

آقای سید محمود علیزاده طباطبایی

آقای سید محمود علیزاده طباطبایی وکالت را از سال ۱۳۵۶ آغاز کرده است. لازم به ذکر است بدانید که او پرونده های بسیار معروفی در زمینه سیاسی و اقتصادی در اختیار داشت که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید وی فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد و جزو وکلای رزومه دار در کل کشور محسوب می شود. برای مثال وکیل سید محمد خاتمی رئیس جمهور پنجمین دوره ایران بوده است. از سوی دیگر وکیل خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده و در حال حاضر ۲۸ سال سابقه وکالت در دادگستری را دارد. در نهایت اگر تصمیم دارید پرونده خود را به این وکیل بسپارید باید به آدرس تهران، خیابان اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک 131 مراجعه کنید.

آقای گودرز افتخار جهرمی

آخرین  وکیلی که قصد داریم به شما معرفی کنیم آقای گودرز افتخار جهرمی است که سابقه درخشان دارد. برای مثال رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی بوده است، عضویت در شورای نگهبان را در پرونده خود دارد و بسیاری از سوابق درخشان دیگر را میتوان در رزومه این وکیل مشاهده کرد. در مجموع یک وکیل قابل اعتماد و خبره محسوب می شود.

5 نمونه از پیامک انبوه که وکلا ارسال می کنند

پیامک تبلیغاتی که وکلا برای دریافت پرونده های اقساطی ارسال می کنند

بهترین وکیل پایه یک دادگستری با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در تهران با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی.

پیامک تبلیغاتی برای افرادی که مشکل خانوادگی دارند

اگر مشکل حقوقی خانواده همچون مشکلات حقوقی گرفتن مهریه از مرد یا دفاع از مهریه مرد گرفتن حق حضانت فرزند مطالبه نفقه و غیره هستید ما می توانیم کلیه خدمات حقوقی خانواده را به صورت تخصصی با قبول پرداخت حق الوکاله اقساط و آخر کار برای شما از صفر تا صد انجام دهیم. وکیل متخصص خانم …

کندو - ارسال پیامک در تهران

پیامک تبلیغاتی دفتر وکالت برای تمام اقشار

اگر به دنبال وکیل خوب جهت دادگاه هستید ما می توانیم همه خدمات حقوقی شما را از صفر تا صد پرونده ها را پیگیری کنیم وکیل خانم …

پیامک تبلیغاتی دفتر وکالت برای حوزه دعاوی ملکی

اگر در پرونده های حقوقی زمین و املاک و مستغلات مشکل داریم حتماً با وکیل متخصص ملکی مشاوره کنید وکیل متخصص امور املاک آقای…

پیامک تبلیغاتی جهت دریافت پرونده های اقتصادی

وکیل در استان تهران شهر … با چندین سال سابقه وکالت موسسات و اشخاص بانک ها و غیره

کندو - 5 نمونه از پیامک انبوه که وکلا ارسال می کنند

5 نمونه از پیامک انبوه که وکلا ارسال می کنند

سخن آخر

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به بهترین وکلای دادگستری تهران در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر در مورد ویژگی های 10 نمونه از بهترین وکلای دادگستری تهران مطلع هستید و با بهترین وکلایی که در استان تهران فعالیت می کنند آشنا شده اید. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد به سوالات شما به طور کامل پاسخ دهد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی