برخی از مشاغل و کسب‌وکارها خدمات و کالاهایی را ارائه می‌دهند که مشتریان نمی‌توانند با خود فکر کنند که تجربه بدشان باعث می‌شود تا دیگر از ان فروشگاه خرید نکنند. چنین مشاغلی با سلامتی افراد جامعه در ارتباط هستند، درست مثل فروشگاه‌های لوازم و تجهیزات پزشکی که البته مشتریان آن‌ها نیز به صورت معدود مخاطبان عام هستند. در چنین شرایطی، روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی نیز متفاوت خواهد بود. با این‌حال روش‌های از تبلیغات وجود دارند که به راحتی قابلیت ادغام با سایر روش‌های مارکتینگ را دارند و چنین مشاغل حساسی به راحتی می‌توانند از ان جهت گسترش و توسعه کسب‌وکار خود از آن‌ها استفاده کنند. روش‌های مثل بازاریابی پیامکی که این امکان را می‌دهد که دقیقا برای مخاطبان و جامعه هدف خود پیامک ارسال کرده و محصولات و خدمات خود را برای آنان معرفی کنند. در غیر این صورت ارسال انبوه برای مخاطبان غیر هدف تنها از دست دادن بودجه تبلیغاتی را به همراه خواهد داشت.

بهترین‌های تجهیزات و لوازم پزشکی در تهران

حساسیت برخی از کسب‌وکارها باعث می‌شود که نوع تبلیغات آنان با سایر مشاغل تفاوت‌های بسیار زیادی داشته باشد. در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین فروشندگان لوازم و تجهیزات پزشکی در تهران خواهیم پرداخت:


• شرکت افرا طب گلسار
خدماتی که شرکت تجهیزات و لوازم پزشکی افرا طب گلسار ارائه می‌دهد شامل، کلیه تجهیزات پزشکی، محصولات تجهیزات مرکز درمانی، تجهیزات هتلینگ خانگی و بیمارستانی، تجهیزات معاینه، تجهیزات بیمار در منزل، ساکشن الکتروشوک، الکتروکوتر، پمپ تزریق، سرنگ، مانیتور علائم حیاتی اسپیرومتر، دستگاه نوار قلب، سونوگرافی، اکو قلب، آندوسکوپی سرنگ، زیراندازهای بیمارستانی، آنژیوکت، ملحفه‌های بیمارستانی، دستکش لاتکس، جراحی، نایلونی، باندکشی، بتادین، تست سرم گاز طبی، انواع کالای ارتوپدی، دندانپزشکی و رادیولوژی.
آدرس دفتر مرکزی :سهروردی شمالی، خیابان سرمد، پلاک ۲، واحد ۱۲
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۵۱۶۱۰

• تجهیزات پزشکی آسام طب
شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی آسام طب ارائه دهنده خدماتی شامل: اجاره، تعمیرات و فروش انواع لوازم و تجهیزات پزشکی و فروش کالاهایی مثل: اکسیژن ساز، پالس اکسیمتر، بای پپ، مانیتور پزشکی، فشارسنج، سی پپ، ونتیلاتور و ساکشن.
آدرس: بزرگراه نواب جنوب به شمال، قبل از پل کمیل، مجتمع کالای پزشکی ایران واحد 128
شماره تماس: 55435624– 09127958179021
آدرس وب‌سایت: asamteb.ir


• فروشگاه سدان
شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی سدان  ارائه دهنده خدماتی مانند: انواع دستگاه‌های سنجش پزشکی، ترازو، ضربان سنجش، فشار سنجش، اکسیژن ساز، الکتروشوک، تجهیزات دسترسی عروقی، دستگاه بخور، کیت نمونه برداری، دستگاه نوار قلب، تخت بیمار، پایه سرم، صندلی، لوازم استیل، ویلچر، ضد عفونی کننده ها، لوازم مصرفی جراحی، البسه پزشکی، انواع استند، سوندهای پزشکی، تجهیزات بیهوشی و تجهیزات زیبایی.
آدرس :بزرگراه نواب شمال، نرسیده به پل کمیل، خیابان محبوب مجاز، خیابان خوشیاران جنوبی، بالاتر از بانک پاسارگاد، تجهیزات پزشکی سدان.
شماره تماس: 02191012637

• شرکت تجهیزات پزشکی و دارویی دوستکام
شرکت تجهیزات پزشکی و دارویی دوستکام، فروش انوع محصولات مانند: ایمپلنت‌های دندانی، تجهیزات تومورهای جراحی، انواع فایل و فرز، چراغ های یونیت، خمیرهای قالبگیری، لیزر، دایود دندانپزشکی و مواد مصرفی ترمیمی و اندو.
آدرس: خیابان بهارجنوبی، بالاتر از چهارراه سمیه، کوچه حمید صدیق، شماره ۳۱
شماره تماس: 02177530362

• شرکت تجهیزات پزشکی رادین
شرکت تجهیزات پزشکی رادین فروشنده انواع محصولاتی مانند: انواع محصولات پزشکی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی و دانشگاهی.
آدرس: خیابان ولیعصر، پلاک،۵۶ طبقه سوم، واحد ۵
شماره تماس: 02166666655

•فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد فروش محصولات اینترنتی شامل: تجهیزات اورژانسی، ارتوپدی، تجهیزات تخصصی، تجهیزات مغز و اعصاب، دستگاه اکسیژن تراپی، تجهیزات چشم پزشکی، تجهیزات اتاق عمل، الکتروسرجری تخت، ساکشن، رادیوگرافی، سونوگرافی، لوازم شستشو بیمار، سینک پزشکی، تجهیزات کنترل عفونت، محلول ضدعفونی کننده بیمارستانی، لوازم پزشکی یکبار مصرف قلب و عروق اطفال و نوزادان و دستگاه نوار قلب زنان و زایمان.
آدرس: خیابان ولیعصر، نرسیده به سه راه جمهوری، کوچه رجب بیگی
ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر، پنجشنبه‌ها ۸ صبح الی ۱۲ ظهر
شماره تماس: 02191014919
وب‌سایت: https://www.meymed.com/

• شرکت تجهیزات پزشکی پارس
شرکت تجهیزات پزشکی پارس فروشنده انواع محصولات مانند: سیتی اسکن، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، آنژیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، فناوری بهداشت و درمان، ارتوپدی، روماتولوژی، تصویربرداری پیشرفته پزشکی ورزشی گوارش، رادیولوژی، آنکولوژی اورژانس و مراقبت‌های ویژه آنژیوگرافی و خدمات مشترک زنان و زایمان کاردیولوژی.
آدرس: خیابان گاندی جنوبی، خیابان خالد استانبولی، خیابان وزرا، ساختمان ۳۳، پلاک ۲۳
شماره تماس: 02143086

• شرکت تجهیزات پزشکی نی پاک
شرکت تجهیزات پزشکی نی پاک فروشنده انواع محصولات مانند: ارولوژی، مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، کونولوژی، بیهوشی و مراقبت‌های ویژه، لاپاراسکوپی و تجهیزات مصرفی.
آدرس: خیابان شهر آباد، خیابان محمدی، پلاک ۱، طبقه ۳
شماره تماس: 02166554700

• شرکت طب تولید
شرکت طب تولید ارائه دهنده محصولاتی مانند: انواع بالشت و تشک طبی، تشک برقی، دستگاه قند خون، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه محرک الکتریکی، اعصاب طب سنجش اتواسکوپ، تجهیزات اورژانس، چراغ پزشکی و وسایل معاینه گوش و حلق و بینی، کاور و روتختی پزشکی، روپوش پزشکی، وسایل تزریقات و انواع ماسک پزشکی.
آدرس: زیر پل سیدخندان، خیابان میرمطهری، پلاک ۸۸، طبقه ۳
شماره تماس: 02191303236

• شرکت تجهیزات پزشکی تعلیم
شرکت تجهیزات پزشکی تعلیم فروش انواع محصولات شامل: انواع تشک‌های طبی و برقی، دستگاه قند خون، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، دستگاه کمک تنفسی و اکسیژن‌ساز، وسایل تناسب اندام، تب سنج، ترازوی وزن کشی، دستگاه تصفیه هوا، اتوسکوپ، تجهیزات اورژانس، گوشی‌پزشکی، تجهیزات حجامت، لباس یکبار مصرف بیمارستانی، سوند، دستکش یکبار مصرف پزشکی، روپوش پزشکی، وسایل تزریقات و اصول مراقبت از زخم و انواع تجهیزات ارتوپدی، توانبخشی و کمک حرکتی.
آدرس: زیر پل سید خندان، خیابان میرمطهری، پلاک ۸۸، طبقه ۳
شماره تماس: 02191303236

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین فروشندگان لوازم و تجهیزات پزشکی در تهران

• فروش ویژه لوازم و تجهیزات پزشکی
قابل توجه پزشکان و کلینیک‌ها، فروش ویژه لوازم و تجهیزات پزشکی به صورت اقساطی تا پایان ماه جاری

• فروش انواع ماسک، ملحفه و لوازم بهداشتی بیمارستانی
تخفیف 50 درصدی ویژه محصولات یکبار مصرف پزشکی

• فروش و تعمیر تجهیزات پزشکی
فروش و تعمیر انواع دستگاه‌ها و لوازم تجهیزات پزشکی

• فروش انواع دستگاه‌های زیبایی
فروش‌ ویژه جدید‌ترین دستگاه‌های لیزر و زیبایی پوست و مو

• تمیزی هوای خانه با دستگاه تصفیه هوا
فروش ویژه دستگاه‌های تصفیه هوای خانگی به مدت محدود

کلام پایانی

خرید و فروش برخی از محصولات نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد و در واقع خرید چنین محصولاتی ویژه عموم نیست. درست مثل لوازم و تجهیزات پزشکی که مشتریان خاص خود را دارند. به همین دلیل فروشندگان لوازم و تجهیزات پزشکی باید از روش‌های تبلیغاتی متفاوتی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنند و در برخی موارد نیاز است که روش‌های مارکتینگ را با هم ادغام کنند با بازدهی مطلوب‌تری را به همراه داشته باشد. یکی از روش‌های تبلیغاتی که در بیشتر استراتژی‌های مارکتینگ استفاده می‌شود و روشی منعطف است که قابلیت ادغام شدن با سایر روش‌های تبلیغاتی را دارد، استفاده از بازاریابی پیامکی است. در این روش فروشندگان لوازن و تجهیزات پزشکی می‌توانند برای مخاطبان خاص خود پیامک تبلیغاتی ارسال کرده و سپس از با استفاده از بازاریابان و کارشناسان فروش مجرب ویژه این محصولات با مشتریان در ارتباط باشند و تجهیزات جدید خود را به فروش برسانند.


نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی