موسیقی یکی از بخش های جدایی ناپذیر از زندگی انسان است و بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا یک ساز را خریداری کرده و نحوه استفاده از آن را آموزش ببینند. همانطور که میدانید ساز های زیادی در دنیا وجود دارند که نمیتوان آن ها را در برخی فروشگاه ها پیدا کرد. به همین دلیل ما تصمیم داریم برای آن دسته از افرادی که علاقمند به خرید ساز هستند، 10 نمونه فروشگاه های بهترین لوازم موسیقی تهران را به شما معرفی کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید هر کدام از فروشگاه ها را به صورت مجزا مورد بررسی قرار خواهیم داد و در نهایت هم آدرس دقیق فروشگاه ها را در مقاله درج خواهیم کرد. در این صورت شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن برای خرید ساز مورد علاقه خود اقدام نمایید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم در این مقاله با ویژگی‌های برجسته بهترین فروشگاه لوازم موسیقی تهران آشنا خواهید شد که این مسئله می تواند به شما کمک کند تا با دید باز و آگاهی کامل یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات نسبت به موارد ذکر شده پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله با ما در مجله کندو همراه باشید.

ویژگی های برجسته فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران

در این مقاله تصمیم داریم ویژگی های برتر و برجسته بهترین فروشگاه لوازم موسیقی تهران را مورد بررسی قرار دهیم تا شما مطلع شوید که از کدام فروشگاه ها باید ساز مورد نظر خود را خریداری کنید. در گام اول بهتر است بدانید که فروشگاه های زیادی وجود دارند که انواع ساز ها را برای فروش به مشتری ارائه می کنند. اما پارامترهایی وجود دارد که باعث می شود یک فروشگاه در لیست بهترین فروشگاه های لوازم موسیقی در تهران قرار بگیرد . چند نمونه از این پارامترها میتواند پشتیبانی قوی، پیامک نظر سنجی، پیامک تخفیف و غیره باشد.

همانطور که می دانید در کسب و کارها، کم و کاستی هایی وجود دارد که باید پوشش داده شود. یکی از روش هایی که بهترین فروشگاه های لوازم موسیقی تهران از آن استفاده می کنند ارسال پیامک به مشتری بعد از خرید ساز مورد نظرش می باشد. برای مثال زمانی که شما وارد یک فروشگاه می شوید و برای خرید یک ساز اقدام می کنید بعد از خرید یک پیامک نظر سنجی برای شما ارسال می شود. البته این نوع پیامک در کنار این که مدیریت فروشگاه را نسبت به نظر مشتریان آگاه می‌کند، می تواند باعث حفظ تعامل با مشتری گردد و یک مشتری معمولی را به مشتری بالقوه تبدیل کند.

در ادامه بهتر از ذکر کنیم این روزها فروشگاه های بهترین لوازم موسیقی تهران به مناسبت های مختلف برای مشتریان خود پیامک ارسال میکنند و با ارائه کد تخفیف آنها را ترغیب می نمایند تا برای خرید ساز جدید یا لوازم جانبی اقدام کنند. در نهایت بهتر است ذکر کنیم تنها فروشگاه هایی در لیست فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران قرار داده می شوند که بهترین ساز ها را با قیمت مناسب به مشتری ارائه کنند و در تبلیغات مشتریان هدف خود را  به صورت کامل پوشش دهند.

ویژگی های برجسته فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران

ویژگی های برجسته فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران

10 تا از فروشگاه های بهترین لوازم موسیقی تهران

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم در این پست ما تصمیم داریم ۱۰ نمونه از بهترین فروشگاه هایی که در حوزه فروش ساز و آلات موسیقی فعالیت می کنند را به شما معرفی کنیم. این نکته را در نظر داشته ما تنها به معرفی این فروشگاه ها اکتفا نمی کنیم و هر کدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم. در انتها هم آدرس دقیق آنها را در اختیار شما می گذاریم تا شما بتوانید در صورت نیاز به صورت برای خرید ساز مورد نظر خود به یکی از فروشگاه ها مراجعه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید فروشگاه هایی که در این مقاله ذکر می شوند معتبر هستند و تا به امروز افراد زیادی آلات موسیقی مورد نظر خود را از این فروشگاه تهیه نموده اند به همین دلیل آشنایی با آن ها خالی از لطف نیست.

گالری موسیقی سازینه شرق

اولین فروشگاه آلات موسیقی که قصد داریم به شما معرفی کنیم  گالری موسیقی سازینه شرق می باشد. توجه داشته باشید این فروشگاه در حوزه فروش انواع لوازم موسیقی با برندهای مختلف دنیا(اعم از داخلی و خارجی) فعالیت می کند. لازم به ذکر است بدانید چند دلیل وجود دارد که این فروشگاه در لیست تاپ تن قرار گرفته است. اولین دلیل وجود این فروشگاه در این لیست تنوع بالا آلات موسیقی است، دومین دلیل تبلیغات حرفه ای از طریق ارسال پیامک در تهران می باشد و در نهایت هم باید به برخورد صمیمانه پرسنل این فروشگاه با مشتری اشاره کنیم که باعث جذب بیشتر آن ها می شود. با وجود این موارد احتمال دارد شما دوست داشته باشید این فروشگاه آلات موسیقی را از نزدیک ببینید در نتیجه بهتر است بدانید گالری موسیقی ساز شرق در تهران، محله هفت حوض، دکتر آیت مرکز خرید نبوت واحد یک واقع شده است.

کندو - ارسال پیامک در تهران

فروشگاه الات موسیقی همایون

یکی دیگر از بهترین فروشگاه های آلات موسیقی در تهران فروشگاه الات موسیقی همایون است. این نکته را در نظر داشته باشید فروشگاه همایون در کنار فروش آلات موسیقی خدمات دیگری همچون تعمیرات لوازم و آلات موسیقی ایرانی و کلاسیک را هم به مشتریان خود ارائه می دهد. در ادامه باید ذکر کنیم دریافت خدمات به صورت حضوری و آنلاین از این فروشگاه برای مشتریان امکانپذیر می باشد. در نتیجه بهتر است ذکر کنیم برای دریافت خدمات به صورت حضوری باید به آدرس شهرک غرب، خیابان گل افشان، پاساژ گل افشان، طبقه اول، پلاک ۲۳۲ مراجعه کنید. اگر تصمیم دارید از خدمات آنلاین این فروشگاه استفاده کنید می توانید وارد وبسایت این فروشگاه شوید.

گالری صوتی خاتمی

این فروشگاه در کنار خدماتی که در حوزه فروش آلات موسیقی در اختیار ارائه می کند خدماتی همچون خرید فروش کوک و بازسازی پیانو کلاسیک انجام میدهد، از سوی دیگر یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی که این فروشگاه آلات موسیقی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد اجازه مراجع هر شاگرد به همراه استاد خود و حتی تست ساز میباشد برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. در نهایت اگر تصمیم دارید از خدمات این فروشگاه آلات موسیقی استفاده کنید باید به آدرس فلکه دوم صادقیه، کوچه طاهریان صفویان، دوازده متری دوم شرقی مراجعه نمایید.

گالری صوتی خاتمی

گالری صوتی خاتمی

آموزشگاه موسیقی و فروشگاه آلات موسیقی ندای پارس

آموزشگاه موسیقی و فروشگاه آلات موسیقی ندای پارس یکی از بهترین فروشگاه های آلات موسیقی در تهران است که در کنار فروش انواع ساز به آموزش موسیقی ویژه کودکان میپردازد و در حوزه آموزش سازهایی همچون (هنگ درام، پیانو، ویولن، کیبورد، سنتور، دف، تنبک، کاخن، تار و سه تار) فعالیت گسترده ای دارد. این نکته را در نظر داشته باشید ندای پارس برگزار کننده دوره های تخصصی موسیقی است و مدرک بین المللی به شرکت کنندگان اهدا می کند. در نهایت باید ذکر کنیم این فروشگاه و آموزشگاه موسیقی در میدان رسالت، ضلع جنوب شرقی، جنب فروشگاه کوروش، پلاک 180، طبقه دوم واقع شده است و شما هم میتوانید برای دریافت خدمات ارزشمند از این مجموعه به آدرس ذکر شده مراجعه کنید.

فروشگاه لوازم موسیقی و آموزشگاه موسیقی شَه تار

اگر به دنبال یک فروشگاه آلات موسیقی هستید که بعد از خرید ساز، سریعاً برای آموزش اقدام کنید. بهترین گزینه برای شما آموزشگاه موسیقی شه تار به شمار می رود . لازم به ذکر است بدانید این مجموعه به طور حرفه ای در حوزه آموزش پیانو، گیتار،گیتار الکتریک، دف، تمبک، کاخن، تار، سه تار، تنبور، عود، سنتور، دیوان، باغلاما، ویولن، ویولنسل یا چللو، کنترباس، ویولن آلتو، نی، فلوت کلیددار، فلوت ریکوردر، کلارینت یا قره نی، هنگ درام، کالیمبا، آواز سنتی، آواز پاپ، تصنیف خوانی، صدا سازی، تئوری موسیقی، هارمونی، سلفژ، اصول آهنگسازی، پیانوی کودک، ارف و بلز فعالیت می کند و تا به امروز توانسته خدمات بسیار ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه کند. برای اینکه بتوانید از خدمات منحصر به فرد این مجموعه استفاده کنید باید به آدرس خیابان دولت، چهارراه قنات مراجعه نمایید.

فروشگاه موسیقی هارپ

تصویری که درقسمت زیر مشاهده می کنید مربوط به فروشگاه موسیقی هارپ می باشد. این فروشگاه بهترین تجهیزات موسیقی را به مشتریان خود ارائه می دهد. در واقع یک مرکز پخش ساز، لوازم موسیقی، کتاب و غیره در تهران محسوب می‌شود که بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم برای استفاده از خدمات این فروشگاه می توانید از دو طریق (مراجعه حضوری و به صورت آنلاین) اقدام کنید. توجه داشته باشید برای مراجعه حضوری به این فروشگاه باید به آدرس تهران – شهریار – خیابان ولی عصر – روبه روی پارک کودک – پاساژ مسعودی فر – طبقه زیرین بروید و برای استفاده از خدمات آنلاین تنها کافی است نام این برند را در گوگل جستجو کنید.

فروشگاه موسیقی هارپ

فروشگاه موسیقی هارپ

فروشگاه موسیقی حصار

فروشگاه موسیقی حصار یکی دیگر از فروشگاه های معتبر است که در لیست 10 فروشنده بهترین لوازم موسیقی تهران قرار دارد. این فروشگاه آلات موسیقی قدیمی ترین ساز فروشی در تجریش به شمار می رود که دارای 30 سابقه می باشد. در ادامه باید ذکر کنیم که این فروشگاه در تجریش، خیابان شهرداری، به سمت سر پل- کوچه زعیم، پاساژ زیبا واقع شده است.

دنیای ساز

فروشگاه دیگری که تصمیم داریم در این بخش از مقاله به شما معرفی کنیم فروشگاه دنیا ساز است. لازم به ذکر است بدانید این فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران را ارائه می کند. توجه داشته باشید بخش اعظمی از فعالیت این فروشگاه در اینترنت است و شما به سادگی می توانید ساز مورد نظر خود را با تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت و غیره از وب سایت دنیای ساز خریداری کنید. اما اگر تصمیم داریم به صورت حضوری برای خرید ساز مورد نظر خود اقدام کنید میتوانید به آدرس پونک انتهای اشرفی اصفهانی خیابان سیمون بولیوار انتهای خیابان اقبالپور نبش کوچه ۱۶ مرکزی پلاک ۸۸ ساختمان یاقوت طبقه ۴ واحد ۱۵ مراجعه نمایید.

کندو - تبلیغات پیامکی برای فروشگاه موسیقی

فلوت شاپ

اگر به دنبال یک فروشگاه هستید که به صورت تخصصی در حوزه فروش فلوت و سازهای بادی فعالیت کند بهتر است به سراغ فلوت شاپ بروید. البته بهتر است به این نکته اشاره کنیم این فروشگاه به غیر از ساز های بادی در مابقی ادوات موسیقی را هم برای فروش در فروشگاه خود دارد اما تمرکز این فروشگاه بیشتر بر روی سازهای بادی است. در انتها باید ذکر کنیم این فروشگاه در تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک ۵ می باشد.

فروشگاه موسیقی آوا

آخرین فروشگاهی که تصمیم داریم به شما معرفی کنیم فروشگاه موسیقی اوا است. در شهریار، ، خیابان ولی عصر.مرکز خرید مسعودی فر.طبقه اول.موسیقی آواواقع شده است و در حوزه خرید و فروش .تعمیر تخصصی انواع آلات موسیقی فعالیت می کند.
5 نمونه پیامک تبلیغاتی که فروشگاه آلات موسیقی ارسال می کنند

 در این بخش از محتوا تصمیم داریم 5 نمونه از پیامک های تبلیغاتی که توسط فروشگاه آلات موسیقی برای مشتریان ارسال می گردد را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

پیامک ارسال شده توسط فروشگاه آلات موسیقی خلاق

هر آنچه که از یک فروشگاه لوازم موسیقی انتظاری دارید!

بالاترین تنوع در انواع ساز با برند های مختلف و پرداخت اقساط

برای مشاهده محصولات وارد لینک زیر شوید.

www. ———– .com

پیامک مربوط به مشتری بالقوه فروشگاه بهترین لوازم موسیقی تهران

سلام رضا

روی گیتارهامون تخفیف گذاشتیم، بیا گیتارتو عوض کن.

فروشگاه موسیقی شادمهر

09120000000000

پیامک جهت ارائه خدمات آنلاین

پیانو گرفتی اما بلد نیستی باهاش بنوازی؟

روی لینک زیر کلیک کن من بهت رایگان آموزش میدم.

www. ———– .ir

پیامک مربوط به مناسبت خاص برای مشتری بالقوه فروشگاه لوازم موسیقی

امسال روز مرد برنامت چیه؟

یه ساز کوبه ای برای دوستت بخر تا دوتایی ساز بزنید

آدرس: پاسداران، روبروی نگارستان ششم

پیامک فروشگاه آلات موسیقی مربوط به فروش فوق العاده

تخفیفی که هیچ وقت تکرار نمی شود!

تا 10% تخفیف برای خرید سازهای کوبه ای

این فرصت رو از دست نده

09120000000000

 

سخن اخر

در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد 10 نمونه از فروشگاه هایی که در حوزه فروش بهترین لوازم موسیقی تهران فعالیت می کنند در اختیار شما قرار دهیم، توجه داشته باشید ویژگی های آن ها را مورد بررسی قرار دادیم و 5 نمونه از پیام هایی که اکثر فروشگاه های آلات موسیقی برای مشتریان خود ارسال می کنند را در انتها مقاله قید کردیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله، پاسخ کاملی برای تمامی سوالات شما داشته باشد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی