تمام افرادی که دارای کسب و کار هستند تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند فروش خود را افزایش دهند. این نکته را در نظر داشته باشید اگر همه اقدامات تبلیغاتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید امکان دارد باز هم در فروش محصولات خود با مشکل مواجه شوید به همین دلیل باید شرایط را فراهم کنید تا مخاطب بتواند به ساده ترین شکل ممکن با محصولات شما آشنا شده و برای خرید آن اقدام کند شایان ذکر است بدانید موارد مختلفی وجود دارد که می تواند مخاطب را به سمت خرید محصول سوق دهد. یکی از این موارد کال تو اکشن است. شاید برای شما سوال پیش بیاید کالکشن چیست و یا کال تو اکشن چه کاربردی دارد؟ توجه داشته باشید ما در این مقاله تصمیم داریم اطلاعات دقیق نسبت به کال تو اکشن در اختیار شما قرار دهیم. از سوی دیگر کلیدواژه‌ی کال تو اکشن جذاب برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی را هم در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما بتوانید به ساده ترین شکل ممکن مشتریان خود را به سمت خرید محصول راهنمایی کنید.

در ادامه باید ذکر کنیم تمام کلید واژه هایی که در این مقاله به شما ارائه می شود از وبسایت های بزرگ و فروشگاه‌های معتبر جمع آوری کرده ایم. به همین دلیل می تواند تاثیر بسیار مثبتی در فروش محصولات شما داشته باشد. در نهایت پیشنهاد می کنیم برای آگاهی کامل نسبت به کلیدواژه‌ی کال تو اکشن تا پایان این مقاله با ما در مجله کندو همراه باشید.

مفهوم CTA یا CALL TO ACTION چیست

در ابتدا باید بدانید کال تو اکشن همان CTA است و این عبارت مخفف واژه CALL TO ACTION می باشد. مطمئنا تا به امروز وارد وب سایت های زیادی شده اید و کال تو اکشن های بی شماری را مشاهده کرده اید. کال تو اکشن به درخواستی گفته می شود که توسط سایت برای شما به نمایش در می آید. بسیاری از افراد فکر می کنند کال تو اکشن تنها برای فروش محصولات است. توجه داشته باشید کال تو اکشن برای رسیدن به اهداف است و امکان دارد هدف یک سایت اصلا فروش محصول به صورت مستقیم نباشد. برای مثال شاید سیاست یک سایت این باشد که اطلاعاتی را از شما دریافت کند. در بسیاری از سایت ها مشاهده شده است که کال تو اکشن برای دعوت به ثبت نام در وب سایت بوده است. البته این نوع از کال تو اکشن ها هم در نهایت به فروش محصول ختم می شوند.

مفهوم CTA یا CALL TO ACTION چیست؟

مفهوم CTA یا CALL TO ACTION چیست؟

کاربرد کال تو اکشن چیست

در این بخش از مقاله معرفی 100 کلیدواژه‌ی کال تو اکشن جذاب تصمیم داریم کاربرد این نوع از کمپین تبلیغاتی را  بررسی کنیم. CALL TO ACTION کاربردهای بسیار زیادی دارد و به صورت گوناگون صورت می پذیرد. شما برای رسیدن به اهدافی همچون ثبت نام، ثبت اطلاعات، دانلود اپلیکیشن و بسیاری از موارد دیگر می توانید از آن استفاده کنید. کال تو اکشن در صفحات مختلف سایت درج می شود برای مثال امکان دارد شما در یک صفحه از سایت با یک دکمه کال تو اکشن، تصویر گرافیکی کال تو اکشن و حتی متن جذاب مواجه شوید که در آن از شما درخواست شده است کاری را انجام دهید. زمانی که بر روی یکی از کال تو اکشن ها همچون کلمه، دکمه، تصویر و غیره کلیک کنید، صاحب سایت به هدف خود میرسد.

انواع CALL TO ACTION

همانطور که در ابتدا مقاله ذکر کردیم CALL TO ACTION انواع مختلفی دارد. شاید شما با انواع آن آشنا نباشید به همین دلیل بهتر است بدانید کال تو اکشن از طریق موارد همچون (دکمه دعوت به اقدام، عبارت بیشتر بخوانید در بین مقالات، ثبت نام و پرکردن فرم، دکمه به اشتراک گذاری مطالب، درخواست خرید، تماس با پشتیبانی یا چت آنلاین، ثبت نام در رویدادها و مشاهده محصولات و خدمات) به شما پیشنهاد می شود.

اهداف طراحی دکمه CTA

طراحی دکمه CTA اهداف مختلفی دارد البته این نکته را در نظر داشته باشید برای طراحی دکمه CTA باید از کلیدواژه‌ی کال تو اکشن جذاب استفاده کنید زیرا این کلیدواژه است که باعث جذب مخاطب می شود. در هر شرایط اگر بخواهیم اهداف اصلی طراحی دکمه CTA را مورد بررسی قرار دهیم بهتر است به مواردی همچون ترغیب مشتریان به خرید و افزایش فروش، دریافت اطلاعات مهم مانند شماره موبایل و ایمیل، عضوگیری در شبکه‌های اجتماعی، ترغیب مخاطبان به مطالعه ادامه مطلب، تشویق کاربران به بررسی صفحات دیگر، برندسازی، ارسال هدیه یا نسخه دمو، تشویق به مشارکت در بخش نظرات و بیان تجربیات، درخواست به اشتراک گذاری مطلب) اشاره کنیم.

کند - کال تو اکشن

عوامل حیاتی و موثر در کال تو اکشن

برای این که بتوانید یک کال تو اکشن خوب و کاربردی را به مخاطبین خود ارائه کنید باید به دو عامل همچون طراحی و محتوا توجه زیادی داشته باشید زیرا این دو معقوله می تواند به شما کمک کند تا نرخ CTR (نرخ کلیک) بر روی کال تو اکشن را افزایش دهید. در ادامه تصمیم داریم این دو عامل را بررسی کنیم تا شما بتوانید با آگاهی بیشتری برای راه اندازی یک کال تو اکشن اقدام نمایید.

طراحی کال تو اکشن

طراحی کال تو اکشن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، توجه داشته باشید باید کال تو اکشن با ما بقی بخش های صفحه تفاوت باشد برای مثال اگر برای کال تو اکشن تصمیم دارید از دکمه استفاده کنید حتما از سایز و رنگی استفاده کنید تا با مابقی قسمت های صفحه تفاوت داشته باشد. البته نباید در طراحی کال تو اکشن از سایز و رنگی استفاده  کنید که موجب آزرده خاطر شدن مخاطب شود. این نکته مهم را در نظر داشته باشید در هنگام طراحی CTA باید همه چیز استاندارد باشد زیرا در این صورت بازخورد بهتری دریافت خواهید کرد.

محتوا کال تو اکشن

دومین مسئله ای که باید به آن توجه زیادی داشته باشید محتوا کال تو اکشن است. محتوا همیشه پادشاه است و میتواند کمک شایانی به افزایش نرخ کلیک مخاطب کند. اگر شما یکی از  ۱۰۰ کلیدواژه‌ی کال تو اکشن را انتخاب کنید مطمئنا بازخورد خوبی دریافت خواهید کرد. در ادامه باید به این نکته اشاره کنیم محتوا کال تو اکشن به هیچ وجه نباید طولانی باشد زیرا این نوع کال تو اکشن تاثیر کمی بر روی مخاطب می گذارد. از سوی دیگر پیشنهاد خود را باید به صورت واضح بیان کنید تا مخاطب به سادگی جذب کال تو اکشن شود. در بسیاری از موارد دیده شده است افراد از متن بلند و مبهم برای کال تو اکشن استفاده کرده اند و به همین دلیل هیچ بازخوردی دریافت نکردند. در نهایت بهتر است این مسئله را هم مطرح کنیم که بعد از انتخاب متن کال تو اکشن چندین بار ترتیب آن را تغییر دهید تا آن را به بهترین فرم محتوا برسانید.

محتوا کال تو اکشن

محتوا کال تو اکشن

۱۰۰ کلیدواژه‌ی کال تو اکشن در کمپین‌های تبلیغاتی

در این بخش از مقاله تصمیم داریم شما را با ۱۰۰ کلیدواژه‌ی کال تو اکشن در کمپین‌های تبلیغاتی آشنا کنیم. در این صورت شما می توانید از کلیدواژه هایی که توسط بهترین برند های داخل کشور استفاده شده است بهره ببرید و بهترین بازخورد را دریافت کنید. در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با جذاب ترین کلیدواژه‌ی کال تو اکشن در ادامه با ما همراه باشید.

 1. همین حالا انجام بده
 2. اضافه کردن به سبد
 3. همین امروز اقدام کنید
 4. از … مطمئن شوید
 5. همین الان رزرو کن
 6. بخر و پس‌انداز کن
 7. همین حالا بخر
 8. امروز تماس بگیرید
 9. از … ما دیدن کنید
 10. همین حالا باخبر شو
 11. همین حالا ببین
 12. … خود را انتخاب کن
 13. برای … کلیک کنید
 14. کلیک برای اطلاعات بیشتر
 15. اینجا کلیک کنید
 16. مشاهده قیمت‌ها
 17. قیمت‌ها را مقایسه کنید
 18. با ما تماس بگیرید
 19. تماس با ما همین امروز
 20. مشاهده همه محصولات
 21. نخر تا اینکه…
 22. … را فراموش نکنید
 23. … را از دست ندهید
 24. انتظار به پایان رسید
 25. همین حالا دانلود کن
 26. محصول دلخواهت را پیدا کن
 27. مشاهده محصولات بیشتر
 28. مشاهده تخفیف‌ها
 29. محصول مورد علاقه شما کدام است
 30. … را دنبال کنید
 31. تخفیف‌های جذاب
 32. دریافت هدیه رایگان
 33. کلیک کنید و دریافت کنید
 34. اطلاعات بیشتر را اینجا ببینید
 35. بهترین را بخرید
 36. مشاهده قیمت‌های زیر بازار
 37. هدیه‌تان را همین امروز دریافت کنید
 38. چطور ….؟
 39. عجله کنید
 40. کشف کنید
 41. گرفتن اشتراک
 42. به ما بپیوندید
 43. پیوستن به ما
 44. … را یاد بگیرید
 45. … را مشاهده کنید
 46. … بیشتری نیاز دارید؟
 47. امتحانش ضرری نداره
 48. حالا می‌توانید ….
 49. همین حالا سفارش دهید
 50. محصولات را سفارش بده
 51. کمتر بپردازید
 52. لطفا مشاهده کنید
 53. لطفا … را چک کنید
 54. خرید
 55. خواندن نظرات کاربران
 56. ثبت‌نام کنید
 57. … خود را درخواست دهید
 58. جستجو کنید
 59. از ما بپرسید
 60. زود بخرید
 61. سود … درصدی
 62. پول پس انداز کنید
 63. خرج کمتر با خرید بیشتر
 64. پولتان را امروز پس انداز کنید
 65. تا … تومان پس انداز کنید
 66. پس انداز با تخفیف … درصدی
 67. جستجوی …
 68. همین حالا جستجو کنید
 69. محصول ما را امتحان کنید
 70. دریافت کوپن مخصوص شما
 71. کوپنتان را همین حالا دریافت کنید
 72. دریافت کوپن با کلیک روی این دکمه
 73. مشاهده همه محصولات ما
 74. دیدن قیمت ها
 75. فرستادن برای دوستان
 76. خرید از ….
 77. با قیمت کمتر خرید کنید
 78. همین حالا بخرید
 79. خرید آنلاین
 80. خرید اینترنتی
 81. نمایش قیمت
 82. همین حالا ثبت‌نامم کن
 83. ثبت نام
 84. شروع همین الان
 85. همین امروز شروع میکنم
 86. ثبت اطلاعات
 87. صفحه را بالا بکشید
 88. به قیمت‌ها نگاهی بیندازید
 89. مشاهده جزییات
 90. رزرو تور به ….
 91. همین امروز امتحان کنید
 92. مشاهده همه محصولات
 93. مشاهده ویژگی ها
 94. مشاهده مزایای …
 95. مشاهده محصول ما
 96. ما را در … دنبال کنید
 97. تماشای …
 98. این یکی را امتحان کن
 99. اینم در نظر بگیر
 100. اگر سوالی داری راحت باش

سخن اخر

در این محتوا شما به طور کامل با واژه کال تو اکشن آشنا شده اید و در حال حاضر می دانید کال تو اکشن چیست. شایان ذکر است بدانید ما یک بخش از این محتوا را به عوامل حیاتی و موثر در کال تو اکشن همچون (طراحی و محتوا) اختصاص دادیم که می تواند برای طراحی کمپین به شما کمک شایانی کند. از تمام این موارد مهمتر ارائه لیست کلیدواژه‌ی کال تو اکشن جذاب است که در این محتوا 100 نمونه از بهترین کلیدواژه ها را در اختیار شما قرار دادیم. در نهایت امیدواریم مطالب موجود این محتوا به شما کمک کند تا با طراحی یک کال تو اکشن استاندارد بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی