امروزه اکثر کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک از پیامک مارکتینگ در راستای تبلیغات و بازاریابی مشاغل خود استفاده می‌کنند. مسلماً این مسئله بدون داشتن آگاهی به اصول sms مارکتینگ و دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی میسر نیست.

اگر شما نیز به تازگی تصمیم به بازاریابی پیامکی گرفته‌اید، توصیه می‌کنیم مطالعه این مطلب از وب‌سایت کندو را از دست نداده و همراه ما باشید. در این مطلب خواهیم گفت که چگونه به وسیله دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی درصد بالایی از مشتریان را جذب کنید.

کندو- پیامک خودکار انبوه برای تبلیغات
کندو- ارسال دعوت نامه پیامکی

ارسال دعوت نامه پیامکی

بررسی ضرورت ارسال دعوت نامه پیامکی

شاید با خود بگویید که چرا باید برای مشتریان دعوت نامه پیامکی ارسال کنیم؟ اگر کمی به روی این مسئله دقیق شوید به اهمیت این امر مهم پی می‌برید. درواقع به واسطه دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی در راستای دسترسی به اهداف زیر تلاش می‌کنید:

  • شفافیت در تبلیغات

همۀ ما به خوبی می‌دانیم که هدف از ارسال پیامک تبلیغاتی جذب مشتریان است. شفافیت در تبلیغات گزینه بسیار مهمی است که در دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی لحاظ می‌شود. درواقع یعنی در ابتدای امر بر اصل مطلب تأکید می‌کنید و به واسطه فریب و ترفندهای پنهانی مخاطب خود را جذب می‌کنید.

  • حفظ جایگاه و ارزش مشتری

احترام گذاشتن به مشتری و حفظ جایگاه آن در ارسال دعوت نامه پیامکی به شدت احساس می‌شود. ارسال پیامک دعوتنامه احساس خوشایندی را در مشتریان تداعی کرده و باعث می‌شود که نام برند و اسم تجاری شما همواره در خاطر مشتری‌ها حک شده و به اولویت و انتخاب اصلی آن‌ها تبدیل شود.

  • دعوت نامه پیامکی به صورت گسترده

تصور کنید که برای افتتاحیه فروشگاه خود قصد پخش کردن تراکت دعوت نامه دارید. به چند نفر می‌توانید تراکت تبلیغاتی بدهید؟ چند درصد افراد تراکت‌های دعوتنامه را نزد خود نگه داشته و یا مطالعه می‌کنند؟

با توجه به سوالات عنوان شده می‌توان به اهمیت دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی پی برد. با خرید پنل پیامک انبوه شما برای مخاطبین بسیاری پیامک ارسال کرده و از بابت مطالعه و بازخورد پیامک آسوده خاطر خواهید بود.

  • قابلیت دریافت پاسخ

از دیگر مواردی که برای ارسال دعوتنامه پیامکی ضرورت ایجاب می‌کند، قابلیت تعامل با مشتریان است. شما می‌توانید از مشتریان خود با دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی بخواهید که در صورت تمایل به مراجعه کلمه کلیدی خاصی را ارسال کنید و قبل از مراجعه افراد، آمار تقریبی از تعداد مشتریان خود داشته باشید.

  • مقرون‌به‌صرفه بودن دعوتنامه پیامکی

شاید باورتان نشود که طراحی تراکت، کارت ویزیت و دعوتنامه چاپی به مراتب بیشتر از ارسال دعوت نامه پیامکی است. از طرفی تأثیرگذاری دعوت نامه پیامکی نیز بسیار بیشتر بوده و جنبه تبلیغات دارد.

کندو- اصول ارسال پیامک تبلیغاتی و دعوتنامه

اصول ارسال پیامک تبلیغاتی و دعوتنامه

راهکارهای مفید و موثر دعوت با ارسال دعوت نامه پیامکی

اگر تصمیم شما برای ارسال دعوت نامه پیامکی جدی است، توصیه می‌کنیم به راهکارهای زیر دقت داشته و با اجرایی کردن آن‌ها اثرگذاری دعوتنامه پیامکی شما افزایش یابد:

انتخاب زمان مناسب دعوت نامه پیامکی

ارسال پیامک دعوتنامه باید در مناسب‌ترین زمان ممکن انجام شود. اگر دعوتنامه پیامکی شما برای فروشگاه حضوری است حتماً باید در دعوتنامه زمان مراجعه را ذکر کنید.

لازم به ذکر است که فروشگاه‌های اینترنتی نیز به واسطه دعوت نامه پیامکی می‌توانند از مشتریان خود بخواهند که به وب‌سایت مراجعه کرده و از محصولات جدید بازدید کنند.

شروع دعوتنامه پیامکی

واژه‌ای که با آن دعوتنامه پیامکی خود را شروع می‌کنید و به عبارتی جمله اول مهم‌ترین قسمت پیامک است. اگر شروع خوبی داشته باشید، مشتریان جذب پیامک شما شده و مسلماً از دعوت شما استقبال می‌کنند. در نتیجه قدرت واژگان را دست‌وکم نگیرید. از طرفی پایان دعوتنامه پیامکی نیز باید جدی گرفته شده و به گونه‌ای نگارش شود که جای هیچ شک و سوالی باقی نگذارد.

خلاصه و مفید صحبت کنید.

مهم‌ترین دارایی هر شخصی وقت و زمان اوست. با ارسال دعوتنامه پیامکی مفید و مختصر وقت افراد را هدر ندهید. اکثر افراد جذب فراخوان و دعوتنامه‌هایی می‌شوند که صریح و به صورت رک هدف مجموعه را بیان کرده است. توصیه می‌کنیم که به حاشیه نرفته و به روی موضوع اصلی تمرکز کنید.

دعوت نامه محترمانه پیامکی

افراد تمایل دارند که براساس میل و رغبت خود نسبت به هر کاری اقدام کنند، به ویژه خرید. برای اینکه مشتریان به خواست خود، جذب خدمات و محصولات شما شوند، لازم و ضروری است که دعوتنامه پیامکی محترمانه ارسال کنید.

بهتر است استفاده از کلماتی که بار معنایی اجبار دارند مانند «باید» را فراموش کرده و به جای آن از «لطفاً» استفاده کنید. احترام به مشتریتان یعنی جذب رضایت آن‌ها و این روش شما را به اهداف بیزینسی که دارید، نزدیک‌تر می‌کند.

مزایای مورد دعوت را ذکر کنید.

وقتی شما را برای یک مهمانی دعوت می‌کنند، توقع دارید که میزبان آمادگی پذیرایی و استقبال از شما را داشته باشد. برای دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی بهتر است مزایا استقبال از دعوتنامه را ذکر کنید، تا مشتریان با نهایت رغبت و علاقه از دعوت شما استقبال کنند.

کندو- اس ام اس دعوت از مشتریان

اس ام اس دعوت از مشتریان

کاربردهای دعوتنامه پیامکی را بشناسید.

با شناخت کاربردهای دعوتنامه پیامکی می‌توانید با آگاهی بیشتر از این روش دعوت در بازاریابی پیامکی استفاده کنید. موارد زیر از جمله مهمترین کاربردهای دعوت نامه پیامکی محسوب می‌شوند:

  • دعوت برای مراجعه به فروشگاه‌ها برای تخفیفات پایان سال؛
  • دعوتنامه افتتاحیه فروشگاه‌ها؛
  • دعوت برای بازدید از محصولات سایت؛
  • دعوت کردن برای ثبت‌نام در مراکز آموزشی و خدماتی؛
  • دعوت برای مشارکت در مسابقات پیامکی و سایر موارد.


سخن پایانی

در این مقاله از سایت کندو برای شما عزیزان دربارۀ دعوت موثر با ارسال دعوت نامه پیامکی گفتیم. اگر قصد ارسال دعوتنامه پیامکی برای کاربران و مخاطبان خود را داشته باشید با آگاهی به موارد عنوان شده می‌توانید گام موثری بردارید.

اگر در زمینه ارسال دعوتنامه و فراخون پیامکی تجربه مثبت و یا منفی دارید، با سایر مخاطبین سایت کندو به اشتراک گذاشته و از مشاورین کندو درخواست راهنمایی کنید. تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات و نظرات شما است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی