در مقاله راهنمای ارسال پیامک به مدیران، به شما آموزش می‌دهیم که چگونه پیامک درون سازمانی ارسال کنید. در این مقاله مزایای ارسال پیامک به کارمندان را به طور کامل شرح دادیم.

هر سازمانی بدون استثنا به مدیری نیاز دارد که بتواند شرکت را در جهت دستیابی به اهداف بلند مدت، رهبری کند. اما آیا تا به حال به وظایف و مسئولیت‌های مدیر یک شرکت بزرگ فکر کرده‌اید؟ یک مدیر کاربلد بایستی با کارمندان در تعامل باشد و برنامه‌های موردنظر را با آن‌ها به اشتراک بگذارد. اما ایجاد هماهنگی و اطلاع رسانی به موقع در سازمان‌های بزرگ دردسرهای مخصوص خودش را دارد. یکی از راهکارهای کاهش فشار کار مدیریت، استفاده از پنل پیامکی است. با راهنمای ارسال پیامک به مدیران، با ما همراه باشید.

چگونه در زمان دورکاری ارتباط موثر خود را با پیامک با کارمندان خود حفظ کنیم؟

راهنمای ارسال پیامک به مدیران

کندو - راهنمای ارسال پیامک به مدیران

راهنمای ارسال پیامک به مدیران

همانطور که می‌دانید، مدیر هر مجموعه در طول روز با چالش‌های مختلفی روبرو است. یک مدیر خوب باید بتواند ارتباط مستمر خود با کارمندان را حفظ کرده و بخش‌های مختلف سازمان را با یکدیگر به صورت هماهنگ کنترل کند. وظایف مدیران بر اساس نوع کار و سطح سازمانی آن‌ها متفاوت است؛ اما اغلب مدیران برای رسیدن به نظم سازمانی باید وظایف زیر را انجام دهد:

  • تدوین و سازماندهی وظایف کارمندان
  • تخصیص منابع و تعیین اهداف بلند مدت و کوتاه مدت برای کارمندان
  • ایجاد انگیزه در کارمندان برای افزایش تعاملات تیمی
  • انتقال اطلاعات مورد نیاز به کارمندان
  • بررسی نتایج عملکردی کارمندان و فیدبک دادن برای بهبود عملکرد
  • تامین نیروی انسانی و ارائه آموزش‌های لازم
  • و…

بنابراین یک مدیر کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و بایستی از روش‌هایی استفاده کند تا این وظایف را سازماندهی کرده و به اهداف سازمانی مورد انتظار دست یابد. استفاده از تکنولوژی، یکی از راه‌های رسیدن به اهداف سازمانی در کوتاه مدت است. با این حساب، استفاده از پنل اس ام اس نیز یکی از روش‌های ایجاد تعامل بین مدیران و کارمندان در شرکت‌های بزرگ به حساب می‌آید. مدیران سازمان با استفاده از سامانه پیامکی، می‌توانند پیام‌های شخصی سازی شده و با زمانبندی خاص به کارمندان ارسال کنند. اما پنل پیامکی چه کاربردی برای مدیران سازمان‌ها دارد؟

ارسال پیام پرداخت حقوق با اس ام اس

یکی از کاربردهای پنل اس ام اس در شرکت‌های بزرگ، ارسال فیش پرداخت حقوق به کارمندان است. در سال‌های گذشته و قبل از فراگیر شدن استفاده از پنل‌های پیامکی، اغلب مدیران فیش‌های پرداختی حقوق را به صورت چاپی و یا ایمیل به کارمندان ارسال می‌کردند. استفاده از این روش‌ها مشکلات خاص خودش را برای مدیران و کارکنان شرکت داشت. اما استفاده از پنل، یک روش کاربردی و کم هزینه برای مدیران است که بازدهی معقولی برای سازمان خواهد داشت و به تازگی جایگزین روش‌های قدیمی شده است.

کندو - ارسال پیام پرداخت حقوق با اس ام اس

ارسال پیام پرداخت حقوق با اس ام اس

ارسال پیام یادآوری‌های مهم به کارمندان

همانطور که قبلا توضیح دادیم، یکی از وظایف مدیران، مانیتور کردن و یادآوری تسک‌ها به کارمندان است. یکی از کاربردهای پنل پیامکی در شرکت‌ها ارسال پیامک زمان‌دار برای یادآوری تسک‌ها به کارمندان است. یادآوری‌های مهم مثل پرداخت وام، برگزاری جلسات، ارائه گزارش کار و… نکاتی هستند که ممکن است کارمندان آن‌ها را فراموش کنند، بنابراین مدیران می‌توانند با ارسال یک پیام، این رویدادها را به کارمندان یادآوری کنند.

ارسال پیام‌های مناسبتی با پنل پیامکی

یکی از قابلیت‌های ویژه استفاده از پنل پیامکی، ارسال پیام‌های مناسبتی است. ارسال تبریک تولد، سالگرد ورود به شرکت، تسلیت‌ها و گرامیداشت اعیاد خاص، از جمله مواردی هستند که برای ارسال آن‌ها می‌توان از پنل پیامکی استفاده کرد. اکثر این پنل‌ها، پیامک‌های پیش‌نویس شده و آماده را در اختیار مدیران قرار می‌دهند تا با شخصی سازی کردن آن‌ها، بتوانند از این نوشته‌های آماده در پیامک‌های مناسبتی استفاده کنند.

کندو - ارسال پیام‌های مناسبتی با پنل پیامکی

ارسال پیام‌های مناسبتی با پنل پیامکی

نظرسنجی درون سازمانی

همانطور که می‌دانید، سنجش عملکرد کارمندان، یکی از وظایف مدیریتی است. در مقابل کارمندان نیز با شرکت در نظرسنجی‌های سازمانی، می‌توانند به بهبود عملکرد مدیران و سازمان کمک کنند. بیشتر مدیران در مجموعه‌های بزرگ، برای برگزاری نظرسنجی‌ها و آنالیز آن‌ها، از پنل‌های پیامکی استفاده می‌کنند. این پنل‌ها نتایج نظرسنجی را در یک پلتفرم ساده و قابل درک برای مدیران به نمایش می‌گذارند؛ و همچنین نظرسنجی‌های پیامکی یک روش ساده و پربازده برای سنجش کیفیت عملکرد مدیران و شرکت هستند که می‌توانند در پیشرفت سازمان‎ها، کمک بزرگی به حساب بیایند.

قرعه کشی پیامکی بین کارمندان

یکی از ابزارهای ضروری برگزاری قرعه کشی یا مسابقات پیامکی درون سازمانی، پنل ارسال پیامک است. قرعه کشی، یکی از روش‌های خلق انگیزه در کارمندان است. یک مدیر موفق می‌تواند با برگزاری مسابقات پیامکی با جایزه و یا قرعه کشی‌های ماهانه، یک فضای صمیمی با رقابت سالم برای کارمندان فراهم کند.

نتیجه‌گیری

به انتهای مقاله راهنمای ارسال پیامک به مدیران رسیدیم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم، استفاده از پنل پیامکی، دغدغه‌ها و چالش‌های امور مدیریتی را کاهش می‌دهد. با گسترش استفاده از پنل‌های اس ام اس، تمامل مدیران و کارمندان راحت‌تر شده و  به مرور زمان تماس‌ها و ایمیل‌های درون سازمانی کاهش یافته است. به نظر شما، استفاده از پنل پیامکی چه مزایای دیگری برای امور مدیریتی دارد؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی