در دوران همه‌گیری ویروس کرونا تقریبا تمام کارمندانی که به صورت تمام وقت در محل کارشان حاضر می‌شدند به دورکاری روی آوردند. در این زمان شاید نگرانی شما به عنوان یک مدیر برای ارتباط با کارمندان و رهبری تیم خود بیشتر شده باشد، اما جای نگرانی نیست، سرویس ارسال پیامک به شما کمک می‌کند تا تمام استراتژی های خود را در زمان بندی مورد نظر برای کارمندانتان ارسال کنید و ارتباط خود را با آن‌ها حفظ کنید.

شما می‌توانید با برنامه ریزی ارسال خودکار پیامک زمان جلسات آنلاین را به کارمندان خود یادآوری کنید. علاوه بر این اگر تمام اطلاعات مهم یا فرم‌های شما در یک پیام نمی‌گنجد می‌توانید برای آن‌ها ایمیل ارسال کنید و پیوست ایمیل را برای آن ها بفرستید و از دیده شدن ایمیلتان مطمئن شوید.

تاثیر پیامک در دوران کرونا
کندو - جای ایمیل های بی پاسخ را به پیامک بده

جای ایمیل های بی پاسخ را به پیامک بده

جای ایمیل های بی پاسخ را به پیامک بده

در سال های اخیر سرویس پیامکی به یک ابزار محبوب برای شرکت های کاریابی که در جست و جو استعداد‌های جدید هستند تبدیل شده است. و بسیاری از مدیران منابع انسانی ترجیح می دهند به جای ارسال ایمیل که اغلب هم خوانده نمی‌شود از ارسال پیامک بهره ببرند. حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در بین ابزار های ارتباطی مختلفی که وجود دارد چرا ارسال پیامک محبوب تر است؟ جواب سوال شما اینجاست:

  • ارسال پیامک مقرون به صرفه است. (برای مشاهده تعرفه های کندو کلیک کنید.)
  • قابل اعتماد و سریع است.
  • در دسترس همگان است و نیازی به اتصال به سرویس های اینترنت ندارد.
  • ارسال پیامک برای همه آشناست و در نتیجه هیچ منحنی یادگیری وجود ندارد.
  • ارسال پیامک سبب صرفه جویی در زمان نسبت به ملاقات های حضوری می شود.
کندو - از همین امروز به کارمندان دور کار خود پیامک ارسال کنید.

از همین امروز به کارمندان دور کار خود پیامک ارسال کنید.

از همین امروز به کارمندان دور کار خود پیامک ارسال کنید.

پیامک ابزاری ارتباطی سریع و ایمن بوده و در لحظه بدون فوت وقت به دست مخاطبان می رسد. همچنین آمارها نشان می‌دهد که یک پیامک ظرف 15 دقیقه‌ی ابتدا از ارسال توسط مخاطبان خوانده می‌شود. بنابراین هر زمانی که می‌خواهید اطلاعیه یا خبر مهمی را به کارمندان خود اعلام نمایید می‌توانید از سامانه پیامکی کمک بگیرید.

علاوه بر این به جای این که اطلاعیه‌های طولانی را برای آن‌ها پست کنید می‌توانید پیامک در 160 کاراکتر مفید و مختصر به صورت مستقیم برای کارمندان خود بفرستید و از دیده شدن آن در دقیقه‌های ابتدایی مطمئن باشید. در ادامه مطلب نمونه‌هایی از این اطلاعیه را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم.

اطلاعیه های منابع انسانی

مواردی مانند تغییرات استراتژی، مزایای کارکنان، یا مهلت‌های ثبت‌نام، جزء مهمی از سیستم پیام‌رسانی کارکنان هستند. از دست دادن این به روز رسانی ها می تواند یک کارمند را با مشکل جدی مواجه کند. در حالی که ممکن است پیام اولیه از طریق خبرنامه یا ایمیل ارسال شود ولی دیده نشود. پیگیری از طریق ارسال پیامک شانس دیده شدن این اطلاعیه را چند برابر می‌کنند. حتی می‌توانید کلمات کلیدی خاصی را ایجاد کنید که کارمندان  برای پاسخگویی به سؤالات متداول پیامک ارسال کنند. این باعث صرفه جویی در وقت تیم منابع انسانی شما می شود و همچنین اطمینان حاصل می‌نمایید که کارکنان شما همیشه در جریان روند کار هستند.

 با کارمندان خود از راه دور ارتباط برقرار کنید.

زندگی کاری در قرن بیست و یکم شبیه به زندگی شغلی سنتی قرن‌های پیش نیست. با توجه به اینکه برخی از کارمندان در شهر های دور از شما زندگی می کنند و برخی در همان شهر، اما در خانه مشغول به کار هستند ، ضروری است که تیم خود را به بهترین شکل مدیریت کنید و آن‌ها را در جریان روند کار‌ها نگه دارید. ارسال پیامک یک راه عالی برقراری ارتباط و اطمینان از اینکه نیروی کار پراکنده‌ی شما در حال انجام به روز رسانی وضعیت هستند، می‌باشد.

مدیریت حسابداری با ارسال پیامک

تایم شیت، فاکتورها و گزارش های هزینه می تواند برای هر متخصص حسابداری حقوق و دستمزد شروع به انباشته شدن کند. با ارسال و دریافت فاکتورها از طریق پیامک، به سازماندهی امور حسابداری کمک کنید. همچنین می‌توانید یادآوری‌هایی را برای کارمندان به‌طور خودکار انجام دهید تا تایم شیت را تایید کنند و در صورت لزوم بتوانید درخواست‌های اضافه کاری را ارسال کنند.

ارسال هشدارهای امنیتی

در حالی که ما دوست نداریم به بدترین سناریوها فکر کنیم، اما مهم است که در همه حال آماده باشیم. اگر قرنطینه، تخلیه یا هر وضعیت اضطراری دیگری وجود دارد، فوراً با یک هشدار متنی اضطراری با کارکنان خود در ارتباط باشید.

 وضعیت آب و هوایی را به کارمندان خود اطلاع دهید.

اگر پس از گذشت چند ماه دور کاری کارمندان، تصمیم به برگزاری یک جلسه حضور دارید با آن‌ها دارید و با توجه به وضعیت آب و هوایی نامساعد مجبور به لغو جلسه شدید، ارسال پیامک ابزار ارزشمندی برای شماست. آب و هوای نامساعد می‌تواند یک رفت‌وآمد خطرناک برای کارکنان شما در پی داشته باشد. به محض شنیدن در مورد شرایط خطرناک جاده، طوفان های شدید یا سایر هشدارهای آب و هوایی با یک متن سریع به تیم خود اطلاع رسانی کنید.

سخن پایانی

امروزه بیشتر شرکت‌ها برای ارتباط با کارمندان دورکار خود از سامانه پیامکی استفاده می‌کنند. چرا که این سامانه علاوه بر سریع و ایمن بودنش این اطمینان را حاصل می کند که اطلاعیه شما به موقع و سر وقت به صندوق ورودی کارمندانتان ارسال شود و در همان دقایق ابتدایی خوانده شود. پیامک نه تنها ابزاری برای ارتباط با کارمندان دور کار شماست، بلکه ابزار قدرتمندی برای ارتباط با مشتریان شما نیز محسوب می‌شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی