کرونا، این ویروس جدید که حدود دو سال است که به دغدغه‌ی تمام مردم جهان تبدیل شده است و سبک زندگی بسیاری از افراد را تغییر داده است. در این دوران برای پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا رفت و آمد‌های خود را محدود کردند و فقط برای انجام کارهای ضروری خانه را ترک می‌کنند و حتی جواب تست کرونای خود را به صورت پیامکی دریافت می‌کنند.

با توجه به رعایت نکات بهداشتی، باز هم برخی افراد دچار علائمی می‌شوند و تردید دارند که آیا این علائم برای سرما خوردگی است یا کرونا. در این زمان است که فرد باید برای انجام تست کووید 19 اقدام کند. تا در صورت ابتلا به کرونا مراقبت‌های لازم را انجام دهد و جان دیگران را به خطر نیندازد.

تاثیر پیامک در دوران کرونا
کندو - جواب تست کرونا تو با پیامک بگیر

جواب تست کرونا تو با پیامک بگیر

جواب تست کرونا تو با پیامک بگیر

در دوران همه‌گیری ویروس کرونا بیمارستان‌ها و مراکز انجام تست کرونا به  پر رفت‌ و آمدترین و شلوغ‌ترین مکان‌ها تبدیل شدند و همین موضوع سبب انتقال بیشتر کووید 19 می‌شود و استرس مراجعه کنندگان برای انجام یا دریافت تست کرونا را بیشتر می‌کند. در این زمان است که سامانه پیامکی برای مدیریت بهتر به کمک بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها و حتی مراجعه کنندگان می‌آید.

حال شاید این سوال برایتان پیش آید که سامانه پیامکی چگونه به مدیریت آزمایشگاه‌ها و بیمارستان‌ها کمک می‌کند؟

در پاسخ باید گفت، آزمایشگاه‌ها و مراکز انجام تست کرونا با استفاده از پنل اس ام اس می‌توانند رفت و آمد بیماران را کنترل کنند و افراد تنها یک بار و آن هم برای انجام تست کرونا به آن‌ها مراجعه کنند و جواب آزمایش خود را به راحتی، بدون مراجعه‌ی حضوری پس از 48 ساعت به صورت پیامکی دریافت کنند.

پس از انجام تست کرونا بعد از 48 ساعت جواب آن با این عنوان ها برایتان ارسال می شود:

۱. تست کرونای شما منفی است: در صورت منفی بودن نتیجه تست، کافی است با خیال راحت بیشتر مراقب خود و اطرافیانتان بوده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به زندگی خود بپردازید .

۲. تست کرونای شما مثبت است: در این صورت، باید شرایط قرنطینه را برای خود فراهم کنید. از سایر اعضای خانواده هم بخواهید تا با رعایت نکات بهداشتی، به این فاصله توجه کرده و بیشتر مراقب سلامتی خود باشند تا به کرونا مبتلا نشوند.

به این صورت افراد سالم از ابتلا به ویروس کووید 19 در امان می‌مانند و افراد مبتلا می‌توانند از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری کنند و جان هموطنان خود را به خطر نیندازند.

کندو - مزایای دریافت جواب تست کوویید 19 با پیامک

مزایای دریافت جواب تست کوویید 19 با پیامک

 

مزایای دریافت جواب تست کووید 19 با پیامک

دریافت تست کووید 19 به صورت پیامکی کمک بزرگی برای جلوگیری از انتقال بیشتر این ویروس در سطح دنیا کرد. از مزیت‌های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جلوگیری از ازدحام بیش از حد مراکز انجام تست کرونا
  • ارائه بهتر خدمات سیستمی به بیماران
  • پیشگیری از ابتلا به کرونا
  • جلوگیری از انتقال کرونا
  • صرفه جویی در زمان رفت و آمد به مراکز تست کرونا
  • اطلاع رسانی برای تست مجدد کووید 19

با پیامک زنجیره ی انتقال کووید 19 رو کوتاه کن

امروزه با شیوع ویروس کرونا و دوران قرنطینه تنها سرگرمی بیشتر افراد تلفن همراهشان است. در این زمان امن‌ترین راه اطلاع رسانی ارسال پیامک به مخاطبان است. مراکز خدماتی­­ – بهداشتی با بهره بردن از سامانه پیامکی می‌توانند جواب آزمایش و پروتکل‌های بهداشتی را به صورت پیامکی برای مراجعان ارسال کنند و از مراجعه حضوری آن‌ها به این مراکز که احتمال مبتلا شدن به ویروس بیشتر از دیگر مکان هاست جلوگیری کنند. همچنین شلوغی و ازدحام در مرکز خود را مدیریت کنند. با این کار به کوتاه کردن زنجیره ی انتقال کرونا هم کمک شایانی می کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی