یکی از رایج‌ترین شیوه تبلیغات، ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی است. پیامک مارکتینگ در جوامع امروزی بسیار مطرح بوده و همه ما شاهد پیشرفت این روش هستیم. اگر تاکنون برای تبلیغات کسب‌وکار و بیزینس خود روش ارسال پیامک انبوه را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم که تا پایان این مطلب همراه ما باشید‌. در این مقاله برایتان درباره نحوه ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر خواهیم گفت.

برای اطلاع از دیر رسیدن پیامک های انبوه بر روی عبارت بررسی علت دیر رسیدن پیامک‌های انبوه به همراه راهکارهای مناسب کلیک کنید.

کندو - پیامک گروهی در کامپیوتر

پیامک گروهی در کامپیوتر

چگونه از طریق کامپیوتر پیامک انبوه ارسال کنیم؟

برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی انبوه در درجه اول نیازمند نرم‌ افزار خاصی هستید. دقت داشته باشید که ارسال پیامک انبوه تنها به واسطه کامپیوتر و لپ‌تاپ انجام نشده و شما با یک گوشی همراه اندروید نیز می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ما در این مقاله تعدادی از نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه در کامپیوتر را برایتان معرفی کرده و درباره نحوه ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر خواهیم گفت.

معرفی نرم افزار برای ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

اگر تمایل به ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر دارید لازم و ضروری است که نرم افزار مخصوص به این کار را در سیستم کامپیوتری خود نصب کنید. موارد زیر از جمله نرم افزارهای مناسبی هستند که در این زمینه مفید و کاربردی بوده و استفاده از ِآن‌ها توصیه می‌شود:

نرم افزار AirDriod  برای ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

برای ارسال پیامک به کمک کامپیوتر نرم افزار AirDriod گزینه مناسبی است. این نرم افزار امکانات مدیریتی ویژه‌ای در زمینه ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی دارد و برای استفاده از آن نیازمند به هیچگونه کابل نخواهید بود. تنها نیاز این نرم افزار اتصال به شبکه وایفای است.

نرم افزار AirDriod  را به صورت رایگان نیز می‌توانید استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که امکان خرید نسخه Premium  با قابلیت‌های بیشتر نیز وجود دارد. طریقه ارسال پیامک گروهی در این نرم افزار به قدری آسان است که به راحتی قادر به ارسال پیامک انبوه با تعداد بالا خواهید بود.

نرم افزار Join   برای ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

اگر به دنبال برنامه باکیفیت‌تری هستید که کاربری نسبتاً آسانی دارد، این نرم افزار مناسب حال شما است. اگر نرم افزار join  را به روی سیستم کامپیوتری و لپ‌تاپ خود نصب کنید تا مدت ۳۰ روز می‌توانید ارسال پیامک به صورت گروهی داشته باشید.

البته لازم به ذکر است که با نصب این نرم افزار در کامپیوتر امکان کنترل آن در گوشی اندروید خود را نیز خواهید داشت. پس از گذشت ۳۰ روز استفاده آزمایشی، با خرید اشتراک می‌توانید ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر داشته باشید.

نرم افزار MightyText  برای ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

کار با این نرم افزار نیز به شدت آسان بوده و می‌توانید شماره‌های منتخب، متن پیامک تبلیغاتی، زمان ارسال پیامک و سایر مشخصات را به روی آن وارد کرده و سپس در مدت زمان کوتاه ارسال پیامک به صورت گروهی در کامپیوتر داشته باشد.

نرم افزار Pushbullet  برای ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

این برنامه نیز مناسب برای سیستم‌های کامپیوتری است که دارای محدودیت در تعداد ارسال پیامک انبوه است. جالب است بدانید که تمامی نرم افزارهای قابل نصب در کامپیوتر کاربری آسانی دارند و کار با آن‌ها دشواری چندانی ندارد.

کندو - معرفی نرم افزار های مختلف برای ارسال پیام گروهی

معرفی نرم افزار های مختلف برای ارسال پیام گروهی

نکاتی مهم برای نحوه ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر

افرادی که تمایل به ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر دارند لازم و ضروری است که نکات زیر را رعایت کنند. این نکات عبارت‌اند از:

  • در وهله اول لازم و ضروری است که یک پنل ارسال پیامک انبوه معتبر خریداری کنید؛
  • هدفتان را از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه مشخص کرده و موضوع مربوطه را انتخاب کنید؛
  • در نگارش پیامک تبلیغاتی دقت داشته باشید و لحن مناسبی انتخاب کنید؛
  • پیامک انبوه تبلیغاتی نباید طولانی باشد؛
  • زمان مناسب برای انتخاب پیامک کوتاه تبلیغاتی در نظر بگیرید؛
  • از برند شخصی خود حتماً نام ببرید؛
  • لینک وب‌سایت خود را در پیامک انبوه درج کنید؛
  • شماره مخاطب‌های خود را با توجه به شناخت مشتری و احتمال خرید محصول و خدمات وارد کنید؛
  • در انتخاب مخاطب‌های دریافت‌کننده پیامک دقت کنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

در این مقاله برای عزیزانی که تمایل به ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشتریان خود دارند، درباره نحوه ارسال پیامک گروهی در کامپیوتر گفتیم. تعدادی از نرم‌ افزارهای مناسب و قابل نصب در سیستم‌های کامپیوتری را نیز برایتان معرفی کردم. شما عزیزان با توجه به نکات گفته شده می‌توانید برای خرید پنل پیامک انبوه و ارسال تبلیغات اقدام کنید.

اگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، حتماً برای سایر دوستان و آشنایان خود ارسال کرده و مطالب عنوان شده را به اشتراک بگذارید. اگر تجربه خاصی در زمینه استفاده از نرم افزارهای معرفی شده دارید،‌ نظرتان را برایمان شرح دهید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی