کرمانشاه که به زبان کردی به آن «کرماشان» نیز گفته می‌شود، یکی از پرجمعت‌ترین و درواقع نهمین کلان‌شهر کشور عزیزمان و علاوه‌بر آن بزرگ‌ترین شهر کردنشین است و به دلیل موقعیت جغرافیایی آن یعنی از شمال به کوه فرخشاد و طاق‌بستان و از جنوب به سفیدکوه می‌رسد و یکی از شاهراه‌های اصلی ارتباطی خاور و باختر و درواقع یکی از کهن‌‌ترین راه‌گذر از ایران به میان‌رودان است.
این شهر محبوب به دلیل قرار گرفتن در میان رشته کوه‌های زاگرس دارای آب‌وهوای کوهستانی بوده و پیشینه آن به 3500 سال قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد و به همین دلیل جزء یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی است که سالانه میزبان تعداد بی‌شماری از بازدیدکنندگان است. همچنین این شهر زادگاه بزرگان موسیقی و ادبیات بی‌شماری است و در حال حاضر دارای سالن‌های سینما، تئاتر، مراکز فرهنگی و هنری زیادی است که سالانه پذیرای تعداد بی‌شماری از هنردوستان بوده و باعث شده است که هنرمندان و هنرجویان بسیار زیادی در این مراکز فعالیت‌های گسترده‌ای داشته باشند.
کرمانشاه در کنار سایر کلان‌شهرهای بزرگ کشور، دارای بازارها و مراکز تجاری بسیار زیادی است که مشاغل و کسب‌وکارهای زیادی در آن فعالیت می‌کنند. برخی از این مشاغل با زنده نگه داشتن سنت‌های قدیمی بازار داغ سوغاتی‌ها صنایع دستی آن‌را زنده نگه داشته‌اند و برخی دیگر از کسب‌وکارها به هرآنچه که مردم یک کلان‌شهر به آن نیاز دارند، مشغول هستند.
از آنجایی که کرمانشاه جمعیت قابل توجه را به خود اختصاص داده است از این رو پتانسیل بسیار فراوانی برای راه‌اندازی مشاغل و کسب‌وکارهای کوچک، نوپا و خانگی دارد. از این رو جوانان می‌توانند با به کارگیری روش‌های نوین تبلیغاتی و بازاریابی، محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود معرفی کنند. یکی از این روش‌ها که بسیار مقرون‌به‌صرفه است و برای راه‌اندازی آن نیاز به افراد متخصص نیست پیامک مارکتینگ است. از این رو هر کسب‌وکاری می‌تواند با استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه برای مخاطبان هدف خود در شهر کرمانشاه پیامک تبلیغاتی ارسال کند و از آنجایی که این روش تبلیغاتی بسیار منعطف است، برای هر کسب‌وکاری چه مشاغل سنتی و چه بیزینس‌های جدید، قابل راه‌اندازی و اجراست.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی