بندرگمبرون که با لشکرکشی شاه‌عباس اول و بیرون راندن پرتغالی‌ها از کشور به بندرعباس کنونی تغییر نام داده، مرکز استان هرمزگان و دارای دو بندر معروف شهید باهنر و بزرگ‌ترین بندرکانتینری کشور، بندر شهید رجایی است. که از طریق این بنادر محصولاتی همچون: خرما، شیلات، مرکبات به دیگر کشورها صادر می‌شود. البته بندرعباس نیز مثل سایر شهرها دارای اماکن تاریخی معروفی از جمله: عمارت کلاه فرنگی، حمام گله‌داری، معبد هندوها، خانه احمدی، بادگیر منبرگپ، مجموعه‌ آب انبارهای موز است. از جاذبه‌های طبیعی این شهر نیز می‌توان به چشمه‌های آب‌گرم گنو اشاره کرد. در بندرعباس مراکز تجاری بسیار زیادی از جمله پاساژهای مدرن و بازارهای سنتی بسیار معروف و پرطرفداری وجود دارد. که سالانه افراد زیادی تنها برای خرید به بندرعباس سفر می‌کنند.
موقعیت شهر بندرعباس با توجه به آنچه که گفته شد، به صورتی است که مشاغل وکسب‌وکارهای زیادی را در خود جای داده است. اما برای شهرهایی با پتانسیل بندرعباس، به کار گیری روش‌های نوین تبلیغاتی مثل بازاریابی پیامکی بسیار حائز اهمیت است. از این رو بهتر است کسب‌وکارهای برای آنکه بتوانند محصولات، خدمات و کالاهای خود را به مشتریان هدف خود معرفی کرده و با آنان تعامل بیشتری داشته باشند از پنل‌های ارسال پیامک انبوه استفاده کنند. استفاده از چنین پنل‌هایی امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که با توجه به محصولات و خدماتشان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.
همچنین لازم است که گفته شود از آنجایی که پیامک مارکتینگ یک روش بازاریابی بسیار مقرون‌به‌صرفه است، و کلیه کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک با توجه به میزان بودجه خود می‌توانند تعرفه‌های مختلفی را خریداری کرده و به راحتی از آن استفاده کنند، چرا که برای راه‌اندازی آن، نیازی به افراد متخصص نیست.


نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی