خرم‌آباد یا به زبان لری خورمووه مرکز استان لرستان و از نظر جمعیت در رتبه بیست‌و سوم و ششمین شهر پربارش کشور است. این شهر چه در گذشته و چه در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و فلک‌الافلاک یا دژ شاپورخواست از نمادهای گذشته این شهر از دوره ساسانیان است و در حال حاضر نیز به دلیل قرار گرفتن در مسیر آزادراه تهران جنوب دارای اهمیت ارتباطی بسیار زیادی است.
از دیگر جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان به فلک‌الافلاک، مناره آجری، پل شاپوری، گرداب سنگی، سنگ نبشته، آرامگاه باباطاهر و دریاچه کیو اشاره کرد که سالانه گردشگران زیادی از این شهر دیدن می‌کنند.
اما اقتصاد خرم آباد در کنار گردشگری بیشتر برپایه باغ‌داری، کشاورزی، دام‌داری، صنایع دستی و در حال حاضر صنایع کارخانه‌اس استوار است و به همین دلیل میزان تبلیغات در این شهر زیاد است. در خرم آباد بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها برای معرفی محصولات و خدمات خود از بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنند چرا که روش بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ بوده و برای راه‌اندازی آن نیازی به افراد متخصص نیست. همچنین هر شغلی می‌تواند با توجه به کسب‌وکار خود مخاطبین هدف خود را انتخاب کرده و تنها برای آنان پیامک ارسال کند. ارسال هدفمند پیامک‌های تبلیغاتی باعث بازگشت نرخ سرمایه می‌شود. از این بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در خرم‌آباد از روش بازاریابی پیامکی استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی