اگر کافه دار هستید و می‌خواهید همیشه صندلی‌های کافی شاپ خود را پر نگه دارید، یک پیشنهاد عالی برای شما داریم، شما می توانید برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید و از این طریق پیامک بازاریابی خود را شروع کنید. برای مثال می توانید در یک عصر پاییزی مشتریان خود را دعوت به نوشیدن یک قهوه یا چایی گرم کنید.

اگر پیامک شما در زمان مناسب و همراه با برنامه ریزی برای مخاطبانتان ارسال شود، قدرت و نیرو محرکه‌ی بی نظیری دارد که می‌تواند شما را شوکه کند. اگر می‌خواهید با استفاده از یک بازاریابی پیامکی خوب به یک کافه‌دار موفق در بین همکاران تبدیل شوید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

کندو - تبلیغات پیامکی برای کافی شاپ ها

تبلیغات پیامکی برای کافی شاپ ها

بازاریابی پیامکی چگونه می‌تواند به پر شدن صندلی‌های کافه‌تان کمک کند؟

شاید پیش خودتان فکر کنید که هیچ کس پیامک‌های تبلیغاتی را به طور کامل مطالعه نمی‌کند یا حتی آن‌ها را بدون این که باز کند حذف می‌کند یا این که استفاده از بازاریابی پیامکی نمی‌تواند تاثیر زیادی روی افزایش مشتریان کافه‌ی شما بگذارد.

باید بگویم این جملات زمانی درست است و صحت دارد که بازاریابی شما بی هدف باشد و طبق قاعده و اصول نباشد. مثلا اگر برای من از طرف مشاغلی که به آن‌ها علاقه‌مند نیستم پیامک تبلغاتی دریافت کنم، آن‌ها را بدون این که مطالعه کنم حدف می‌کنم. ولی اگر از طرف کافه‌ای که مشتری دائمی آن هستم پیامکی دریافت کنم نه تنها آن را حذف نمی‌کنم بلکه از دوستانم هم دعوت می‌کنم تا در یک عصر دل انگیز در آن کافه دور هم جمع شویم و به یاد آوری خاطراتمان بپردازیم.

کندو - ارسال لینک در پیامک

همانطور که دیدید اگر از بازاریابی پیامکی به صورت درست استفاده کنید می‌تواند بازده فوق العاده برای کافه‌تان داشته باشد.

برای بهره بردن از بازاریابی پیامکی ابتدا باید یک سامانه پیامکی تهیه کنید و با ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان خود تبلیغات خود را شروع کنید، به این صورت مشتریان شما رفته رفته افزایش پیدا می‌کنند. این سبب می‌شود فقط علاقه‌مندان به حرفه‌ی شما پیامک هایتان را دریافت کنند و محتوی ارسالی توسط شما را به دقت مطالعه کنند.

داشتن پنل پیامکی چگونه به کافی شاپ‌ها کمک می‌کند؟

در ادامه به شما خواهیم گفت که داشتن یک پنل اس ام اس، چگونه می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند:

پیامک، راهی همیشه در دسترس

فرقی نمیکند که کدام قشر جوان یا میانسال جز مشتریان شما باشند، چرا که امروزه همه‌ی افراد از تلفن همراه استفاده می کنند. هم چنین اکثر افراد پیام های خود را به طور مداوم چک می‌کنند. حال اگر شما به صورت هوشمندامه عمل کنید و با انتخاب متن های دوستانه و صمیمی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید می توانید با پرداخت کم ترین هزینه تاثیر آن را در افزایش مشتریان خود ببینید.

از مشتری اجازه بگیرید

یکی از راه های این که یک بازاریابی پیامکی موفق داشته باشید این است که از مشتریان خود بخواهید تا با رضایت خودشان شماره تلفن همراهشان را به شما بدهند و عضو کمپین پیامکی شما باشند. به این صورت خیالتان راحت است که پیامک های ارسالی شما هیچ مزاحمتی برای مشتریانتان ایجاد نمی کند. چرا که تمام مخاطبان شما به کافه شما وفادارند و از آن استقبال می کنند.

پیامک یک ارتباط سریع

طبق آمارهای به دست آمده 87 درصد پیامک ها در 15 دقیقه بلافاصله پس از دریافت خوانده می‌شوند. شما می‌توانید از این مزیت به نفع خود استفاده کنید و روز پر درآمدی داشته باشید. در زمان‌هایی که کافه شما خلوت است با ارسال یک پیشنهاد شگفت انگیز می‌توانید مشتریان بسیاری را به کافه خود دعوت کنید و روز خاطره سازی را رقم بزنید.

فقط به مشتریان واقعی پیامک بزنید.

همانطور که گفتیم برای تاثیر گذاری بیشتر و افزایش مشتریان شما با استفاده از بازاریابی پیامکی، لازم است که فقط به مشتریانی که به حرفه‌ی شما علاقه دارند پیامک بفرستید. چرا که تبلیغات شما تنها برای افرادی مناسب است که به کافه شما و کافه رفتن علاقه مند هستند.

کاربردهای سامانه پیامک برای کافی شاپ چیست؟

کاربردهای سامانه پیامک برای کافی شاپ چیست؟

سامانه پیامکی کاربرد های مختلفی دارد، یکی از بهترین کاربرد های آن این است که شما می توانید با هزینه ی بسیار پایین سایر روش های بازاریابی را به مشتریان خود معرفی کنید. با استفاده از پیامک می‌توانید پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و سایر پایگاه‌های اجتماعی خودتان را گسترش دهید.

کافی‌شاپ خودتان را معرفی کنید

اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اید، می توانید با ارسال پیامک انبوه برای افرادی که در نزدیکی محل کافه‌ی شما زندگی می کنند پیامک تبلیغاتی بفرستید.

پیامک شما می تواند حاوی متن های متنوعی مانند تخفیفات زمان دار باشد. اینگونه پیامک ها در کنار خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید می تواند سبب پیشرفت و رونق گرفتن کافه شما شود.

کافه …

با شرکت در افتتاحیه کافه … برنده‌ی مسابقه ما باشید.

اخبار جدید کافه خود را به مشتریان پیامک بزنید.

اگر به پیشنهاد مشتریان دسر های جدید به منوی خود اضافه کرده اید یا قرار است یک کنسرت در کافه برگزار کنید می توانید این موضوعات را با ارسال پیامک به مشتریان خود اطلاع دهید.

کافه …
برای شرکت در کنسرت موسیقی که فردا در کافه برگزار می‌شود عدد 1 را به سامانه … ارسال کنید.

با ارسال پیامک مانند مثالی که برای شما زدیم می‌توانید تخمین بزنید که مراسماتی که قرار است برگزار کنید چقدر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

به مشتریان دائمی پاداش دهید

اهمیت دادن به مشتریان دائمی و وفادار چوب دو سر طلاست. شما می‌توانید با ارسال کد تخفیف به مشتریان دائمی از ایشان قدر دانی کنید. این کار شما علاوه بر این که سبب تشویش مشتری می‌شود می‌تواند محبوبیت شما را روز به روز افزایش دهد.

این کار در زمان‌های خلوت کاری کمک بزرگی به شما خواهد کرد. چرا که می‌توانید با ارسال کد‌های تخفیف زمان دار مشتریان را به سوی خود جذب کنید.

کافه …
از اینکه به سامانه پیامکی ما پیوسته‌اید سپاسگذاریم. هدیه ما به شما یک کد تخفیف 30 درصد به مدت 1هفته برای شماست.

با پیامک انبوه مشتریان بیشتری را به کافه خود دعوت کنید

با ارسال پیامک انبوه به محله اطراف و منطقه خود، مشتریان جدیدی را جذب کنید و با ارسال پیشنهادات ویژه، تبریک تولد و… به مشتریان فعلی و جدید خود آن ها را حفظ کنید.

نتیجه گیری

همانطور که با مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی برای کافی شاپ‌ها آشنا شدید، می‌توانید با صرف هزینه‌ی بسیار کم به بهترین نتایج برسید و روز به روز شاهد جذب مشتریان بیشتر روی صندلی‌های کافه خود باشید. برای بهره بردن ارسال پیامک‌های خود به مخاطبان می‌توانید از پنل‌های حرفه‌ای و اختصاصی کندو اس ام اس استفاده کنید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی