در چند سال اخیر، یکی از روش‌های جذب مشتری مخصوصا در مشاغل خدماتی مثل آموزشگاه‌ها برقراری تعامل بیشتر با هنرجویان است. وقتی هنرجویان متوجه اهمیت خود در آموزشگاه می‌شوند حس رضایتمندی و وفاداری بیشتری در آنان به وجود خواهد آمد و این امر باعث می‌شود، آموزشگاه محبوب خود را به دوستان و عزیزان خود معرفی کنند. اما یک روش آسان و مقرون‌به‌صرفه‌ای که آموزشگاه‌ها بتوانند از طریق آن با تک‌تک هنرجویان خود در ارتباط باشند، پنل‌های ارسال پیامک انبوه است که تنها یکی از کاربردهای آن برقراری تعامل با مخاطبان است و همچنین برای تبلیغات گسترده نیز از آن استفاده می‌شود. به همین دلیل است که در حال حاضر استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه در بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های نقاشی در شهر مشهد به یک ضرورت تبدیل شده است.

بهترین آموزشگاه‌های نقاشی در شهر مشهد

از آنجایی که استفاده از پنل‌های ارسال پیامک انبوه در بسیاری از آموزشگاه‌هار نقاشی کاربرد زیادی پیدا کرده است، در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه‌ها نقاشی در شهر مشهد بپردازیم.

• آکادمی نقاشی هنرمند
یکی از بهترین آموزشگاه‌های نقاشی که به صورت تخصصی برگزار کننده دوره‌های طراحی و نقاشی در شهر مشهداست، آکادمی نقاشی هنرمند بوده که هنرجویان عزیز می‌توانند در کلیه سطوح از مبتدی تا حرفه‌ای را در این آموزشگاه ثبت نام کنند.
آدرس: مشهد، حاشیه بلوار سجاد، حد فاصل سجاد ۲۰ و ۱۸، پلاک ۴۰۸
شماره تماس: 051۳۶۰۸۵۵۵۵

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

• آموزشگاه نقاشی سارا
آموزشگاه نقاشی در شهر مشهد، یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌هایی است که به صورت تخصصی برگزار کننده دوره‌های، نقاشی، خوشنویسی و تذهیب زیر نظر مربیان مجرب است.
آدرس: مشهد، بین وکیل آباد ٧ و9
شماره تماس: ٠٩٣٠١٩۵٩٧١۴

کندو - آموزشگاه نقاشی سارا مشهد

آموزشگاه نقاشی سارا مشهد

• آموزشگاه نقاشی چهره
یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های شهر مشهد، آموزشگاه چهره بوده که در آن می‌توانید در کلاس‌های خوشنویسی، تذهیب، نقاشی و… ثبت نام کنید.
آدرس: مشهد، بلوار وکیل اباد
شماره تماس: ۰۹۳۳۴۰۱۱۸۹۳

• آموزشگاه نقاشی نسیما
آموزشگاه طراحی و نقاشی نسیما نیز یکی دیگر از بهترین مراکز آموزشی در شهر مشهد است که با داشتن مربیان با تجربه، برگزار کننده دوره‌های: خوشنویسی و تذهیب، نقاشی، آموزش طراحی، نقاشی باتکنیک‌های رنگ روغن، پاستل، مداد رنگی از مبتی تا پیشرفته است.
آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، نبش چهار راه مهدی، داخل محوطه حیاط، طبقه همکف
شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۴۵۴۸۶

کندو - آموزشگاه نقاشی نسیما مشهد

آموزشگاه نقاشی نسیما مشهد

• آموزشگاه نقاشی عابد
از بهترین مراکز هنری در شهر مشهد می‌توان به آموزشگاه عابد اشاره کرد. در این مرکز آموزش هنرهای تجسمی، خوشنویسی و تذهیب از مبتدی تا پیشرفته ارائه می‌گردد.
آدرس: مشهد، دور میدان هاشمیه، نبش هاشمیه ۴۹، پ۳
شماره تماس: ۰۹۱۵۲۰۰۱۲۸۰

• آموزشگاه نقاشی کلهر
آموزشگاه نقاشی کلهر یکی از مراکز خوب تعلیم نقاشی در استان مشهد بوده که سالانه پذیرای هنرجویان بسیاری است.
آدرس: مشهد، شهرک غرب، بین شاهد ۳۵و۳۷
شماره تماس: 05136614250

کندو -  آموزشگاه نقاشی کلهر مشهد

آموزشگاه نقاشی کلهر مشهد

• آموزشگاه نقاشی بوم سپید
اگر از آندسته افرادی هستید که برای یادگیری هنر به دنبال یک آموزشگاه عالی در شهر مشهد هستید، آموزشگاه نقاشی، خوشنویسی و تذهیب بوم سفید می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
آدرس: مشهد، بلوارفردوسی، نبش فردوسی ۲۰
شماره تماس: ۰۵۱۳۷۶۴۰۲۰۷

• آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قلم نوین
یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های آزاد هنرهای تجسمی در شهر مشهد، آموزشگاه قلم نوین بوده که در آن می‌توانید در انواع کلاس‌های خوشنویسی و تذهیب، نقاشی و… شرکت کنید.
آدرس: مشهد، خیابان سلمان فارسی، نبش سلمان ۸، پلاک ۵
شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۵۰۹۴۰ — ۰۵۱۳۸۴۶۵۶۹۶ – ۰۹۳۷۰۰۹۱۱۱۹

کندو - تبلیغات برای آموزشگاه نقاشی

• آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی
آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی، از دیگر مراکز هنری در شهر مشهد است که می‌توانید انواع خوشنویسی و تذهیب، نقاشی و … را زیر نظر مربیان مجرب آموزش ببینید.
آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، بین میدان جانباز و ثمانه، پلاک ۱۴۱، واحد 3
شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۶۵۲۴۷

کندو - آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی

آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی


• آموزشگاه نقاشی آسیایی
از دیگر آموزشگاه‌های خوشنویسی و تذهیب، نقاشی در شهر مشهد، آموزشگاه آسیایی بوده که سالانه پذیرای هنرجویان بسیار زیادی است.
آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، دلاوران ۴۴، نارنج ۲۳، پلاک ۱۸
شماره تماس: ۰۹۱۵۵۱۴۰۲۵۸

نمونه پیامک تبلیغاتی برای بهترین آموزشگاه‌های نقاشی در شهر مشهد


• تغییر در ساعت کلاس‌های آموزشگاه نقاشی بوم سپید
به اطلاع کلیه هنرجویان می‌رساند، ساعت کلیه کلاس با کمی تغییر برگزار می‌گردد.• تغییر ساعت در کلاس‌های نقاشی روز چهارشنبه
به اطلاع کلیه هنرجویان عزیز می‌رساند، کلاس‌های روز چهارشنبه، فقط در این هفته روز پنج‍شنبه برگزار خواهد شد.• قابل توجه هنرجویان آموزشگاه نقاشی پیکاسو
لطفا برای روز شنبه کلیه ابزار و وسایلی که لیست آن به شما داده شد است را به همراه داشته باشید.• هنرجوی محترم سحر عزیز
نقاشی شما مورد تایید آموزشگاه قرار گرفته است و شما می‌توانید در نمایشگاه گروهی آموزشگاه شرکت کنید.• قابل توجه هنرجویان عزیز آموزشگاه پیکاسو
عزیزانی که روز چهارشنبه در کلاس حضور نداشتند، می‌توانند به سایت مراجعه کرده و فیلم آموزشی مربوط به کلاس خود را تماشا کنند.

کلام پایانی

در چند سال اخیر استفاده از پیامک جهت برقراری ارتباط با مخاطبان در مشاغلی مثل آموزشگاه‌ها بسیار مرسوم شده است. بسیاری از والدین از طریق پیامک با مربیان فرزندان خود در ارتباط بوده و اطلاع‌رسانی‌های مهم نیز از طریق پیامک برای هنرجویان و همچنین والدین آن‌ها ارسال می‌گردد. از این رو انواع مراکز آموزشگاهی با خریداری پنل‌های ارسال پیامک انبوه می‌توانند نظر هنرجویان را بیشتر به آموزشگاه خود معطوف کنند چراکه استفاده از تکنولوژی مخصوصا برای نسل جوان بسیار ترغیب کننده بوده و به عنوان یک آموزشگاه مجهز به تجهیزات و فناوری روز به آن نگاه می‌کنند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی