نمایشگاه‌های اتومبیل یا همان بنگاه‌های خودرو، به مکانی گفته می شود که هر شخص جهت خرید و فروش یک خودرو نو و کارکرده به آن مراجعه می‌نماید.

تمام تلاش خود را کرده ایم تا لیستی از بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل در مشهد را برای شما عزیزان جمع‌آوری کنیم. اگر شما هم نمایشگاه ماشین دارید یا نمایشگاهی در مشهد می‌شناسید که در این لیست وجود ندارد در بخش نظرات اطلاعات آن را برایمان ارسال کنید.

ویژگی‌های برجسته بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل

یک گالری اتومبیل مدرن و پیشرفته بعضی کارها را انجام می دهد که آنها را از نمایشگاه های دیگر ماشین متمایز می‌کند.

نمایشگاه‌های ماشین جزو یکی از پرطرفدارترین مشاغلی هستند که وقتی برای مخاطبان پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کند با استقبال بسیار زیادی مواجه می‌شود. از این رو بهترین نمایشگاه‌های خودرو می‌توانند با استفاده از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای حجم بسیار گسترده‌ای از مخاطبان هدف پیامک ارسال کنند. این پیامک‌های می‌تواند در قالب اطلاع رسانی‌های بسیار زیادی ارسال گردند.

در ادامه ویژگی‌های دیگری را برای بهترین اتوگالری‌ها ذکر خواهیم کرد.

عاشق کار خود باشید.

اکثر نمایندگی‌های فروش موفق اتومبیل را دوست دارند، به طوری که عشق آن‌ها را ادامه می‌دهد. به طور کلی می‌توان گفت که اگر خودکار گالری را مدیریت می‌کنید، به هیچ چیز دیگری فکر نکنید و سعی کنید کار خود را دوست داشته باشید و اگر درآمدی ندارید، می‌توانید با استفاده از سامانه پیامکی خدمات خود را به دیگران معرفی کنید تا روز به روز با ارسال اس ام اس هدفمند به مشتریان شما افزوده شود.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

برنامه‌ای موفق در کار خود داشته باشید.

همیشه سعی کنید یک برنامه کاری بلند مدت و کوتاه مدت برای موفقیت داشته باشید. هر روش یا طرحی برای موفقیت بهتر از هیچ کاری نیست. شما همیشه باید افکار خود را یادداشت کنید. تمام گالری‌های اتومبیل مدرن برای موفقیت در کار خود برنامه یا چشم انداز خوبی دارند.

از راز بی طرفی طبیعت استفاده کنید.

طبیعت برای همه یک حالت خنثی دارد، به این معنی که نتیجه‌ای که به شما می‌دهد برای دیگران یکسان است. همیشه به دنبال راز (گالری اتومبیل) نمایشگاه‌های موفق اتومبیل باشید. همیشه کتاب افراد موفق و چگونگی فروش موفق را بخوانید.

در کار خود استقامت داشته باشید.

اکثر گالری‌های اتومبیل موفق چنان در کار خود پافشاری می‌کنند که دوست دارند سخت کار کنند. پشتکار بالا از ترس جلوگیری می‌کند.

کندو - ویژگی‌های برجسته بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل

ویژگی‌های برجسته بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل

از کارهای خود یک شاهکار بسازید.

سعی کنید یک نمایشگاه اتومبیل یا یک گالری خودکار شاهکار داشته باشید. آنچه می‌توانید انجام دهید یا داشته باشید محدود نکنید. کار خود را به سبک امروز تغییر دهید. گالری‌های اتومبیل پیشرفته همیشه به دنبال راه حل‌های مدرن و جدید هستند. راه حل‌های گذشته مربوط به گذشته است و امروزه قابل استفاده نیست.

با مشتریان خود در تعامل باشید.

تعامل با مشتریان یکی از مهم‌ترین رازهای موفقیت برای مدیران نمایشگاه‌های اتومبیل است. یکی از ساده‌ترین راه‌های برقراری و حفظ تعامل با مشتریان قدیمی و جدید استفاده از بازاریابی پیامکی است. شما با ارسال به موقع پیامک تبلیغاتی می‌توانید مشتریان خود را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. در ادامه به برخی دیگر از کاربردهای پنل پیامکی در نمایشگاه‌های اتومبیل اشاره خواهیم کرد:

ارسال پیامک افتتاح نمایشگاه ماشین

اطلاع رسانی از شرایط ثبت‌نام، میزان پیش‌پرداخت، اقساط و تسهیلات
پیامک‌های ویژه‌ تخفیفات در اعیاد خاص
ارسال پیامک تشکر بعد از خرید
پیامک معرفی محصولات جدید
ارسال پیامک‌های تبریک و تسلیت به مناسبت‌های مختلف
ارسال پیامک‌های نظرسنجی خدمات
پیامک‌های حاوی اطلاعات ارزشمند در مورد خودروها

ارسال پیامک برای ساکنین منطقه
تخفیفات ویژه مخصوص مشاغل خاص (کارمندان، معلمان و…)
اطلاع رسانی ثبت‌نام خودروهای جدید

اطلاع رسانی‌های مهم ویژه مشتریان

ماشین‌ها را بشناسید.

قبل از ورود به مراحل راه اندازی نمایشگاه ماشین باید جزئیات ماشین‌ها را بهتر از مشتریان بدانید حتی اگر چند فروشنده خوب استخدام کنید، لازم است خودتان هم اطلاعات خوبی داتشه باشید. فروشنده خوب همیشه در حال یادگیری است و زمان زیادی را برای تحقیق در مورد موضوعات مختلف کاری خود می‌گذارد. علاوه بر اطلاعات کلی از ماشین‌ها، می‌توانید چند ویژگی خاص آن‌ها را هم در ذهن داشته باشید که در زمان مناسب استفاده کنید.

کندو - بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل مشهد

بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل مشهد

معرفی 10تا از بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل مشهد

امروزه بازار ماشین و خودرو یکی از بازارهای مهم در کشور ماست. نیاز به ماشین و اتومبیل و به کلی هر گونه وسایل حمل و نقل در سطح جامعه بیش از پیش نمایان شده است و به همین دلیل روند خرید و فروش ماشین، اجاره و … دچار تحولات جدی شده است. در ادامه 10تا از بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل در مشهد را به شما معرفی خواهیم کرد، البته در نظر داشته باشید که بهترین نمایشگاه‌ها فقط به این لیست خلاصه نمی‌شود.

نمایشگاه اتومبیل داوودی

نمایشگاه اتومبیل داوودی یکی از بهترین نمایشگاه‌های لوکس در مشهد با سابقه 20 ساله است. در نمایشگاه اتومبیل داودی شما می‌توانید بهترین خودروهای روز دنیا را بازدید کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره و راهنمایی بگیرید تا ایده آل‌ترین خودرو لوکس را مطابق با سلیقه خود خریداری کنید. کادر فنی نمایشگاه داودی از با تجربه ترین و ماهرترین متخصصین اتومبیل هستند تا خدمات تخصصی مورد نیاز مشتریان را ارائه نمایند. با توجه به نیاز بازار امروز و لازمه همراهی با عرصه فناوری و تکنولوژی، تمامی خدمات (مشاوره،سفارش) را بصورت آنلاین و از وبسایت نمایشگاه داوودی انجام دهید.

آدرس: مشهد، خیابان بهار، نبش بهار 26، نمایشگاه اتومبیل داودی

شماره تماس: 051-38513155

 نمایشگاه اتومبیل یار

نمایشگاه اتومبیل یار یکی از فعال‌ترین نمایشگاه‌های اتومبیل مشهد می‌باشد. این مجموعه دارای سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش خودرو و همچنین فروش اقساطی خودرو است. انواع خودروهای داخلی و خارجی با قیمت های متفاوت را می‌توانید در این اتو گالری ببینید.

اتوگالری یار دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه فوق بوده و توانسته رضایت بالای مشتریان را به منظور ارائه خدمات مناسب جمع کند. برای ارتباط با اتو گالری یار می‌توانید از طریق شماره تماس درج شده در زیر ارتباط برقرار کنید. 

آدرس: مشهد، فاطمیه، خیابان آیت الله عبادی، بلوار گاز

 شماره تماس: 05137311497

 نمایشگاه اتومبیل فردوس

نمایشگاه اتومبیل فردوس یکی از نمایشگاه های خودروی بسیار با کیفیت در مشهد می‌باشد. مجموعه فردوس در زمینه خرید و فروش انواع خودروهای داخلی و خارجی، خرید و فروش به طور نقدی و اقساطی، ماشین های صفر و یا کارکرد پایین، کارشناسی خودرو و کارشناسی رنگ خودرو خدمات ارائه می‌دهد. برای ارتباط با اتو گالری فردوس می‌توانید به آدرس درج شده در قسمت زیر مراجعه کنید.

آدرس: مشهد، سمرقند، بلوار هدایت شرقی، بلوار شهید استکی

شماره تماس: 09155119765

کندو -  نمایشگاه اتومبیل فردوس

 نمایشگاه اتومبیل فردوس

نمایشگاه اتومبیل عزیزی

نمایشگاه اتومبیل عزیزی یکی از اتوگالری‌های جامع و کامل در زمینه خرید و فروش خودرو است. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به خرید و فروش خودرو ایرانی و خارجی، خرید و فروش به طور نقدی و اقساط ، قیمت گذاری، فعالیت های مربوط به بیمه خودرو و… اشاره داشت. هدف اصلی نمایشگاه اتومبیل عزیزی ارائه خدمات بسیار تخصصی در زمینه خرید و فروش خودرو و انجام کارهای اداری و اسناد مربوط به آن در کمترین زمان و راحت ترین راه به مشتریان است.

آدرس: مشهد، خیابان امام خمینی، بلوار امام خمینی

شماره تماس: 05138528040

نمایشگاه اتومبیل سعید

نمایشگاه خودروی سعید در مشهد در زمینه خرید و فروش انواع خودروهای داخلی و خارجی، خرید و فروش خودرو به طور اقساطی، لیزینگی، خودرو صفر یا کارکرده هم از نوع داخلی هم از نوع خارجی فعال می‌باشد. این مجموعه مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای خودرو در نظر می‌گیرد و دارای کادری مجرب و متعهد بوده که همه روز پاسخگوی مشتریان‌اند.

در صورتی که قصد مشاهده انواع خودروها را دارید می توانید به نمایشگاه ایشان در خیابان شهید آوینی مراجعه کنید.

آدرس: مشهد، خیابان شهید آوینی، خیابان آوینی ۳/۳، خیابان آوینی اول

اتوگالری تقی زاده

این مجموعه برترین و بهترین برندهای داخلی و خارجی را موجود دارد. از جمله برندهای خارجی آن می توان به هیوندا، تویوتا، کیا و… اشاره داشت.

مجموعه اتوگالری تقی زاده در زمینه‌های گفته شده خدمات مناسب به مشتریان ارائه می دهد و همین مسئله باعث کسب رضایت بالا و تعامل بیشتر این مجموعه گشته است.

آدرس: مشهد، راه آهن، بلوار شهید کامیاب

شماره تماس: 09307420106

کندو - اتوگالری تقی زاده

اتوگالری تقی زاده

اتوگالری مدرن

یکی از بهترین فروشگاه‌های خودرو در مشهد نمایشگاه اتومبیل مشهد است که با داشتن و تجربه در زمینه فروش خودروهای مختلف، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت ارائه می‌دهد. این فروشگاه با داشتن دکوراسیون شیک و جذاب، به مشتریان خود فضای پذیرایی مناسبی را فراهم می‌کند تا از خرید خودرو لذت ببرند. علاوه بر این، فروشگاه خودرو مدرن شرایط اقساطی را نیز به مشتریان خود فراهم کرده که باعث می‌شود خرید خودرو برای بسیاری از مشتریان قابل دسترس باشد. از سوی دیگر، این فروشگاه با تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت و با ارزش، تمرکز خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و سعی دارد تا نیازهای مشتریان را در کمترین زمان ممکن رفع کند.

آدرس: مشهد، خیابان رسالت، بلوار طبرسی جنوبی، بلوار مقداد

شماره تماس: 09150768006

نمایشگاه اتومبیل قائم

نمایشگاه اتومبیل حدیث که یکی از بهترین نمایشگاه‎های خودرو در مشهد محسوب می‌شود. این نمایشگاه برا افرادی مناسب است که تصمیم دارند ماشین را به صورت اقساط خریداری کنند. توجه داشته باشید این نمایشگاه خودرو، ماشین های متنوعی را برای فروش دارد در نتیجه اگر برای خرید خودرو به این نمایشگاه مراجعه کنید مطمئنا ماشین مورد نظر را با بهترین شرایط خریداری خواهید کرد.

آدرس: مشهد، کارمندان دوم، بلوار شهید رستمی

اتوگالری برند

نمایشگاه اتومبیل برند یکی از معروف‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های ماشین در مشهد است. این نمایشگاه سابقه طولانی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرو دارد و یکی از پایدارترین نمایشگاه‌های مشهد است. در این نمایشگاه می‌توانید انواع خودروهای وارداتی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت مشاهده کنید. همچنین، نمایشگاه اتومبیل برند با داشتن تیمی از کارشناسان فنی و خدماتی با تجربه، خدمات پس از فروش حرفه‌ای و کاملی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

آدرس: مشهد، خیابان هدایت، بلوار عبدالمطلب

نمایشگاه اتومبیل برادران قرائی

در این نمایشگاه می توانید انواع خودروهای ایرانی و خارجی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنید. در نهایت بهتر است ذکر کنیم این نمایشگاه شرایط تعویض خودرو کارکرده را هم برای مشتریان خود فراه کرده است.

آدرس: مشهد، خیابان کارمندان اول، خیابان مصلی شانزدهم، یابانخ رستمی بیست و پنجم، بولوار شهید رستمی

شماره تماس: 05133641496

کندو - نمونه پیامک تبلیغاتی برای نمایشگاه‌های اتومبیل

نمونه پیامک تبلیغاتی برای نمایشگاه‌های اتومبیل

5نمونه پیامک تبلیغاتی برای نمایشگاه‌های اتومبیل

بازاریابی پیامکی برای نمایشگاه‌های اتومبیل یک ابزار تبلیغاتی خوب می‌باشد، یک سرویس سودمند که فرصت‌های تغییر و به روز کردن کسب و کارتان را به همراه می‌آورد، سود و درآمدتان را افزایش می‌دهد و باعث آگاهی بیشتر شما از نمایندگی هایتان می‎شود. در ادامه نمونه پیامک‌های تبلیغاتی برای اتوگالری‌ها را قرار داده‌ایم.

 

به دنبال یک معامله عالی هستید؟ فروش ویژه ما را بررسی کنید.

و ماشین مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

نمایشگاه اتومبیل: …

آدرس: مشهد، …

.

خبر خوب! نمایشگاه اتومبیل ما اکنون یک ساعت زودتر باز است!

به زودی شما را می بینیم!”

آدرس: ….

.

انتخاب ماشین مناسب برای خود، یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی است. با اتو گالری …، اطمینان داشته باشید که بهترین خرید را انجام می‌دهید.

نمایشگاه اتومبیل …

آدرس: …

شماره تماس: …

.

سلام، بهترین فروشگاه خودرو در مشهد را تجربه کنید! با داشتن تیم فروش مجرب و متخصص و خدمات پس از فروش عالی، مطمئن باشید که بهترین خودرو را خریداری خواهید کرد.

نمایشگاه اتومبیل …

آدرس: …

.

خرید خودرو از نمایشگاه اتومبیل …

با داشتن شرایط اقساطی مناسب و قیمت‌های رقابتی، امری آسان و مطمئن خواهد بود.

آدرس: …

 

سخن پایانی

در این مطلب با بهترین نمایشگاه‌های اتومبیل در مشهد آشنا شدید. همچنیم سعی کردیم ویژگی‌هایی که سبب می‌شود یک فروشگاه اتومبیل بتواند در لیست بهترین نمایشگاه‌ها قرار بگیرد را ذکر کنیم.

همانطور که دیدید نمایشگاه ماشین هم مثل هر کسب‌وکار دیگری می‌تواند از بازاریابی پیامکی برای معرفی خدمات و ایجاد تعال با مشتریان استفاده کند. بازاریابی پیامکی علاوه براین که بسیار مقرون به‌صرفه است یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می‌رود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی