لذت فیلم دیدن در بهترین سینماها مشهد را از دست ندهید! اطلاع از فیلم‌های روی پرده سینما و اکران فیلم‌های جدید برای هنردوستان و مشتاقان فیلم و سینما اهمیت بسزایی دارد. سینما‌ها نیز با آگاهی از این قضیه به منظور جلب مشتری بیشتر و کسب رضایت همشهریان، با بهره‌گیری از سامانه پیامکی، زمان اکران و تمدید پخش فیلم‌های پرطرفدار را به همشهریان ارسال می‌کنند. بهترین سینماها نیز علاوه بر این، کدهای تخفیف، جشنواره‌ها و … را از طریق پیامک انبوه  به مشتریان وفادار ارسال می‌کنند. این حرکت سینماها برای مشتریان جذاب بوده و سینماداران را از خالی ماندن صندلی در امان می‌دارد. با توجه به اینکه مشهد سینماهای زیادی دارد، ۱۰ تا از بهترین‌ها را به منظور رفاه علاقمندان فیلم و سینما را در این مقاله معرفی کنیم.

۱۰ تا از بهترین سینماها مشهد

لیست بهترین سینماها مشهد از نگاه مشتریان به شرح ذیل است:

سینما هویزه یکی از بهترین سینماها مشهد

پردیس سینمایی هویزه با بیش از ۵۰ سال قدمت یکی از بهترین و بزرگ‌ترین سینماهای مشهد است که ظرفیتی بالغ بر ۱۰۰۰ نفر دارد. این سینما در سال ۱۳۴۸  با نام سینما دیاموند افتتاح شده و پس از انقلاب با نام سینما هویزه شناخته می‌شود. بنای این سینما در سال ۱۳۹۱ مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته و به مدرن‌ترین تجهیزات سینمایی مجهز شده است. سینما هویزه اکنون دارای ۸ سالن بزرگ است که امکان اکران و پخش فیلم‌های مختلف را فراهم می‌کند. فضای شیک، بزرگ و مدرن این سینما، خاطره‌ای خوش از تماشای فیلم را برای مشتریان به یادگار می‌گذارد. امکانات کم‌نظیر این سینمای محبوب شامل موارد ذیل هستند:

 • کافی‌شاپ
 • بوفه
 • کافه سینما
 • نمازخانه
 • سینما گالری

آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، چهارراه گلستان

کندو - بهترین سینماها مشهد

بهترین سینماها مشهد

سینما آفریقا

سینما آفریقا با ظرفیت بیش از ۸۰۰ نفر یکی از بهترین سینماها مشهد است که بارها مورد بازسازی قرار گرفته است. این سینما بزرگ که حدود ۵۰ سال پیش افتتاح شده است، طی بازسازی‌های مداوم به یکی از سینماهای محبوب مشهد بدل شده است. سینما آفریقا علاوه بر طراحی شیک و جذاب، از سیستم صوتی و تصویری مناسبی برخوردار است که لذت تماشای فیلم را برای مخاطبان دو چندان می‌کند. برخی از امکانات این سینما شامل بوفه، کافی‌شاپ، نمازخانه، پارکینگ و البته سرویس بهداشتی هستند.

آدرس: مشهد، میدان شریعتی

پردیس سینمایی گلشن

سینما گلشن مشهد یکی از شیک‌ترین و متفاوت‌ترین سینماهای مشهد است که طبقه پنج برج آمیتاژ واقع شده است. این سینمای نوساز سال ۱۳۹۵ افتتاح شده و یکی از محبوب‌ترین سینماها نزد همشهریان است. این سینما دارای ۴ سالن مجزا با ظرفیت تقریبی ۳۰۰ نفر است. سینما گلشن علاوه بر امکانات معمول سینماها، سالن سینمای روباز دارد که با استقبال زیاد مشهدی‌ها همراه شده است. نکته جالب توجه درمورد این سینما، محدودیت سنی تماشاگران برای تماشای فیلم‌های اجتماعی است.

آدرس: مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۸

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

سینما ویلاژ توریست مشهد

پردیس سینمایی تازه ساخت ویلاژ توریست یکی از بهترین سینماها مشهد است که در مجتمع بزرگ ویلاژ توریست قرار دارد. این سینمای مدرن دارای ۱۲ سالن مجزا است که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های خاصی داشته و امکانات متفاوت دارند. ظرفیت مجموع سالن‌های سینما ویلاژ توریست بیش از ۱۱۰۰ نفر است. این مجموعه علاوه بر سالن اصلی، دارای سالن VIP, سالن واقعیت مجازی و سالن کودکان است. یکی از مزایای قابل توجه سینما ویلاژ توریست، دسترسی تماشاگران به امکانات مجتمع است. این سینما در کنار ساختار مدرن و معماری مناسب، دارای صندلی‌های راحت با روکش مخمل با پشتی استاندارد و طبی است.

آدرس: مشهد، جاده طرقبه

کندو - سینما ویلاژ توریست مشهد

سینما ویلاژ توریست مشهد

سینما سیمرغ

پردیس سینمایی سیمرغ مشهد یکی از سینماهای معروف و محبوب مشهد است که علاوه بر موقعیت جغرافیایی خاص، معماری و دیزاین متفاوت دارد. این سینما دارای ۸ سالن مجزا است که ظرفیت مجموع آن‌ها به بیش از ۱۳۰۰ نفر می‌رسد. چیدمان حرفه‌ای صندلی‌های سینما سیمرغ تسلط و تمرکز مخاطبان بر پرده سینما را افزایش داده و سبب رضایت آن‌ها در گذر زمان می‌شود. امکانات این پردیس سینمایی شامل کافی‌شاپ شیک و دنج، بوفه، رستوران، نمازخانه، کتابخانه، پارکینگ و سرویس بهداشتی هستند.

آدرس: مشهد، قاسم آباد

پردیس سینمایی اطلس

پردیس سینمایی اطلس با ساختمان اختصاصی و بزرگی که دارد یکی از مجهزترین و بهترین سینماها مشهد است که امکانات قابل توجهی برای تماشاگران تدارک دیده است. سینما اطلس سال ۱۳۹۶ در مجتمع بزرگ اطلس افتتاح شده است و تا کنون موفق به پخش بسیاری از فیلم‌های پرطرفدار و پرفروش در حال اکران شده است. این سینما دارای ۱۲ سالن مجرا است که ۲ عدد از آن‌ها سالن اختصاصی با امکانات ویژه هستند. در سالن‌های VIP علاوه بر امکان انتخاب فیلم، تجهیزاتی چون مبلمان ویژه، پذیرایی با انواع نوشیدنی‌ها، تنقلات و … برای مهمانان تدارک دیده شده است. امکانات کلی سینما اطلس شامل موارد ذیل هستند:

 • بوفه
 • کافی‌شاپ
 • پارکینگ
 • اتاق نگهداری کودک
 • شهر کتاب
 • عکاس‌خانه
 • اتاق بازی و سرگرمی
 • سرویس بهداشتی

آدرس: مشهد، بزرگراه کلانتری، میدان حافظ

سینما مهر کوهسنگی مشهد

پردیس سینمایی مهر کوهسنگی یکی از سینماهای بین‌المللی و البته مجهز مشهد است که پذیرای تماشاگران داخلی و خارجی است. این سینمای محبوب علاوه بر ۹ سالن سینمایی مجهز با ظرفیت ۸۰۰ ‌ نفر، دارای ۳ سالن روباز یا همان کافه سینما است که بسیار مورد توجه قرار دارد. امکانات کم نظیر این مجموعه اعم از اتاق بازی و سرگرمی کودکان، فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، کافی شاپ، بوفه، آسانسور سبب محبوبیت روزافزون آن شده‌اند. کیفیت صندلی‌ها، پرده سینما از یک سو و طراحی و دیزاین مناسب سالن‌ها از سوی دیگر سبب رضایت تماشاگران از انتخاب این سینما می‌شود.

آدرس: مشهد، انتهای کوهسنگی

سینما پارک بازار

سینما مدرن پارک بازار یکی از جدیدترین سینماهای مشهد است که اواخر سال ۱۴۰۰ افتتاح شده و امکانات قابل توجهی دارد. این سینمای محبوب در مجتمع بزرگ پارک بازار قرار دارد و امکان تماشای فیلم را برای همشهریان و مسافران فراهم کرده است. این سینمای نسبتاً بزرگ دارای ۶ سالن مجزا است که جمعاً بیش از ۸۰۰ نفر ظرفیت دارند. تجهیز سالن‌ها به جدیدترین لوازم پخش صدا و تصویر از یک سو و راحتی صندلی‌ها از سوی دیگر سبب استقبال همشهریان از این سینما شده است.

آدرس: مشهد، مفتح ۳۳

کندو - سینما مهر کوهسنگی مشهد

سینما مهر کوهسنگی مشهد

سینما برفی

سینما برفی مشهد با ظرفیت حدود ۴۰۰ نفر یکی از سینماهای نسبتاً کوچک و البته پرطرفدار مشهد است. این سینما دارای ۶ سالن مجزا است که در سانس‌های مختلف پذیرای تماشاگران فیلم‌های در حال اکران هستند. سالن VIP سینما برفی نیز با امکانات ویژه آماده خدمت‌رسانی به تماشاگران ویژه است. تمام سالن‌های این سینما به بهترین پرده سینما و تجهیزات صدای باکیفیت مجهز هستند. سایر امکانات مجموعه شامل بوفه، کافی‌شاپ، فود کورت، آسانسور، پارکینگ و سرویس بهداشتی هستند.

آدرس: مشهد، بلوار جانباز، حد فاصل جانباز ۱ و ۳

سینما پیروزی

سینما پیروزی یکی از سینماهای بخش خصوصی مشهد محسوب می‌شود که در سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرده است. این سینما دارای ۲ سالن بزرگ است که ظرفیت آن‌ها جمعاً به بیش از ۴۵۰ نفر می‌رسد. تجهیز سینما پیروزی به لوازم صوتی و تصویری مدرن و باکیفیت، سبب نمایش مطلوب فیلم‌ها برای مخاطبان شده است. این سینما علاوه بر بوفه و کافی‌شاپ، دارای پارکینگ و سرویس بهداشتی اختصاصی است. موقعیت مکانی خاص سینما پیروزی سبب توجه خاص همشهریان به آن  شده است.

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، مابین میران حر و چهارراه کوثر

کندو - تبلیغ برای سینماها

نمونه پیامک کاربردی سینماها

بازاریابی پیامکی جایگاه خاصی میان سینماداران پیدا کرده‌ است، ازاین‌رو به منظور آشنایی بیشتر تعدادی نمونه پیامک کاربردی برای بهترین سینماها مشهد و سایرین را در ادامه آورده‌ایم.

 • فیلم انفرادی با بازی رضا عطاران در تاریخ … برای اولین بار در سینما … اکران می‌شود. با ارسال عدد ۱ علاوه بر رزرو بلیط از تخفیف ۲۰٪ برخوردار شوید. شماره تماس:
 • اکران ویژه فیلم بوداپست را از دست ندهید! جهت دریافت لیست فیلم‌های در حال اکران در سینما … کد ۲۳ را ارسال کنید. مدیریت سینما …  شماره تماس:
 • اکران فیلم … تمدید شد! به موجب استقبال کم‌نظیر مخاطبان از فیلم ‌… اکران آن در سینما … به مدت یک هفته تمدید شد.  منتظرتان هستیم.    مدیریت سینما …  آدرس:
 • رزرو سریع و ارزان بلیط فیلم پرمخاطب … تنها در سینما … با ارسال عدد ۱ جهت اطلاعات بیشتر با شماره … تماس بگیرید.
 • تخفیف ویژه مشتریان وفادار! ۳۰ ٪ تخفیف برای ۵ بلیط بعدی شما در سینما …  شماره تماس:

سخن پایانی

تماشای فیلم به همراه دوستان و اعضای خانواده در سینما شاید یکی از بهترین و لذت‌بخش تفریحات ارزان حال حاضر باشد. لازمه این امر دسترسی به سینماهای مدرن و مجهز است تا حضور در سینما به خاطره‌ای به‌یادماندنی تبدیل شود. بهترین سینماها در همین راستا توانسته‌اند با ارسال پیامک ارزان علاوه بر امکانات خود، لیست فیلم‌های در حال اکران را به اطلاع مخاطبان و همشهریان برسانند. استفاده از این ابزار علاوه بر سینماداران، برای طرفداران سینما نیز مزایای جالب توجهی دارد که نباید از آن غافل شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی