بهترین آموزشگاه رانندگی مشهد کجاست؟ در سنین نوجوانی علاقمندی برای نشستن پشت ماشین و رانندگی کردن آنقدر بالاست که بسیاری از افراد به محض اینکه ۱۸ ساله شدند به دنبال گواهی نامه می‌روند. اما تنها توانایی راه انداختن ماشین به معنای راننده شدن نیست. آموزش رانندگی ماشین باید به نحوی پیش رود که خصوصا افرادی که سنین پایین دارند متوجه مسولیت اجتماعی رانندگی شوند. باید علاوه بر یادگیری مهارت رانندگی بخشی برای تقویت فرهنگ رانندگی و توانایی مدیریت حوادث در آموزش لحاظ شود. شاید همه بتوانند پشت ماشین بنشینند، اما همه لزوما راننده نیستند. باید اصول آموزش رانندگی گام به گام ارائه شود تا تمامی مفاهیم هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی در ذهن رانندگان بنشیند. اگر ساکن مسهد هستید و تصمیم دارید رانندگی بیاموزید در این مطلب بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در مسهد را به شما معرفی خواهیم کرد.

ویژگی‌های برجسته بهترین آموزشگاه‌های رانندگی

 در این بخش به این سوال پاسخ خواهیم داد که ویژگی‌های یک آموزشگاه رانندگی خوب شامل چه مسائلی خواهد بود. یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌توان در این رابطه مطرح کرد موضوع نظم در برنامه‌ریزی است. از آنجایی که پشت سر گذاشتن کلاس‌های رانندگی در دو شکل تئوری و عملی وجود دارد، یک آموزشگاه رانندگی خوب باید برنامه‌ریزی دقیق و اصولی برای برگزاری هر کدام از این دوره‌ها داشته باشد تا هنرجویان بتوانند بدون اتلاف وقت، با یک برنامه‌ریزی منظم هر کدام از این دوره‌ها را پشت بگذارند.

نحوه آموزش تمامی دوره‌های تئوری و عملی در یک آموزشگاه رانندگی خوب نیز مسئله بسیار مهمی است که می‌توان به آن اشاره کرد. غالباً بسیاری از آموزشگاه‌های رانندگی درصد بالایی از تمرکز خود را بر روی کلاس‌های عملی می‌گذارند و به همین دلیل نیز به راحتی از کنار کلاس‌های تئوری و فنی می‌گذرند. در صورتی که درصد بالایی از مسائلی که رانندگان با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند موضوعات مربوط به قوانین رانندگی و همین‌طور مسائل فنی و قطعات خودروست. در نتیجه یک آموزشگاه رانندگی خوب باید به دوره‌های تئوری نیز به اندازه کافی بها بدهد و در صورت امکان به تمامی سؤالات هنرجویان به طور کامل پاسخ دهند.

این موضوع به‌خصوص زمانی اهمیت پیدا می‌کند که آموزشگاه مربوطه جزوه و یا سی دی آموزشی مناسبی را نیز به هنرجویان ارائه ندهد. طبیعی است که در چنین شرایطی تنها تمرکز هنرجویان بر روی محتوا‌های ذکرشده در کلاس است و باید در همین کلاس‌ها پاسخ تمامی سؤالات و مشکلات خود را بیایند. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کندو - بهترین آموزشگاه‌های رانندگی مشهد

بهترین آموزشگاه‌های رانندگی مشهد

استفاده از مربیان حرفه‌ای

آموزشگاه‌های معتبر از مربیان برجسته و حرفه‌ای برای آموزش‌های خود استفاده می‌کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می‌باشند.

محیط مناسب

آموزشگاه‌ها باید مکانی مناسب را به هنرآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس‌های عملی و تئوری داشته باشند.

کندو - ارسال اس ام اس در مشهد

استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی و آموزش اصول و قوانین رانندگی

آموزشگاه‌ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی‌های کمک آموزشی استفاده کنند و قوانین، مقررات و اصول ایمنی مربوط به رانندگی صحیح را به هنر آموزان خود آموزش دهند.

زمانبندی مناسب کلاس‌ها

آموزشگاه‌ها باید کلاس‌های عملی و تئوری خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.

ارائه گواهینامه معتبر

آموزشگاه‌ها باید گواهینامه معتبر در پایان دوره آموزشی به هنرآموزان خود ارائه دهد.

تعامل مناسب با کارآموزان

بهترین آموزشگاه‌ها باید بتوانند تعامل موثر با مراجعه کنندگان خود ایجاد کنند و با استفاده از پنل‌های پیامکی ساعت دقیق کلاس‌ها و … را به مراجعه کنندگان اعلام کنند تا کارآموزان بتوانند در زمان مشخص شده در آموزشگاه حضور داشته باشند تا نظم آموزشگاه حفظ شود.

کندو - ویژگی‌های برجسته بهترین آموزشگاه‌های رانندگی

ویژگی‌های برجسته بهترین آموزشگاه‌های رانندگی

معرفی 10تا از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی مشهد

آموزشگاه های رانندگی با داشتن مجوز از راهنمایی و رانندگی می توانند فعالیت کنند. این آموزشگاه‌ها موظف‌اند با برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی توسط مربیان توانمند و با تجربه، این مهارت را به بهترین شکل به هنرجویان آموزش دهند. به دلیل افزایش تصادفات در چند سال اخیر در ایران، آموزشگاه‌های رانندگی خیلی سختگیرانه‌تر از قبل عمل می‌کنند. به همین منظور برای انتخاب آموزشگاه مورد نظر خود، نزدیکی آموزشگاه به محل سکونت‌تان را در اولویت قرار داده تا برای حضور در کلاس‌ها دچار مشکل نشوید.

آموزشگاه رانندگی جمهوری

آموزشگاه رانندگی جمهوری جزء یکی از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی مشهد می‌باشد از خصوصیات این آموزشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از مربیان آقا و خانم مجرب و با سابقه
 • عدم احتیاج به ارائه کارت پایان خدمت در زمان ثبت‌ نام
 • امکان ثبت نام افراد بی‌سواد یا باسواد بالای 18 سال
 • برگزاری 8 جلسه کلاس آیین‌ نامه و 12 جلسه کلاس شهری رانندگی
 • استفاده از خودرو ساینا مدل بالا جهت آموزش رانندگی و آزمون پایانی
 • امکان پرداخت شهریه به‌ شکل اقساط در طول مدت زمان برگزاری کلا‌س‌‌های آموزشی تئوری و عملی

آدرس: قاسم آباد، چهارراه مخابرات، امامیه 30

شماره تماس: 05136621196

آموزشگاه رانندگی احسان

آموزشگاه رانندگی احسان در مشهد دارای سوابق درخشانی در زمینه آموزش مهارت‌های رانندگی از طریق مربیان و اساتید با تجربه و برجسته می‌باشد و هم چنین خدمات بسیاری را در راستای آموزش رانندگی بین اقشار مختلف جامعه، عرضه کرده‌اند. آموزشگاه احسان، هدف اصلی خود را، ارتقای سطح آموزش و مهارت‌‌های عملی هنرجویان و هم چنین رضایت مشتریان قرار داده است و این که آموزشگاه دارای آمادگی حداکثری جهت اخذ مدارک، ثبت‌ نام و گرفتن آزمون از متقاضیان واجدالشرایط بی‌ سواد و کم سواد می‌باشد. برخی از ویژگی‌های این آموزشگاه عبارت است از:

 • دارای خودروهای مدل بالای تیبا جهت آموزش رانندگی
 • دارای کادری قوی و مجرب از مربیان خانم و آقا می باشد
 • امکان دریافت هزینه آموزش در چند جلسه از هنرجویان گرامی
 • امکان ثبت نام هنرجویان کم‌سواد و بی‌سواد با حداقل 30 سال سن
 • امکان انجام کلیه امورات آموزش و آزمایش جهت اخذ گواهینامه رانندگی
 • امکان آموزش افراد گواهینامه دار جهت بدست آوردن مهارت‌های تکمیلی

آدرس: مشهد، بلوار جانباز، نبش جانباز 13

شماره تماس: 05137666424

آموزشگاه رانندگی ایران زمین

تمامی آموزشگاه‌ هایی که جهت آموزش رانندگی به وجود آمده اند، با کسب مجوز از مرکز کل راهنمایی و رانندگی یا پلیس راهور شهرستان‌ ها، فعالیت خود را از سر می گیرند. کلاس‌‌های آئین‌ نامه که در قالب 5 جلسه 2 ساعته برگزار می‌‌شود، از کیفیت قابل قبولی در این آموزشگاه‌ برخوردار است و کلاس‌های عملی آموزش رانندگی نیز به صورت 10 جلسه 2 ساعته، برگزار می‌شود.

آدرس: مشهد، ابتدای بلوار پیروزی، پیروزی 5، ابتدای بلوار رضوی،
پلاک 19

شماره تماس: 05132222202

آموزشگاه رانندگی پارسیان

آموزشگاه رانندگی پارسیان دارای مجوز و تاییدیه رسمی از پلیس راهنمایی و رانندگی می‌باشد و به عنوان مجری طرح‌های آموزش و مهارت رانندگی با پایین‌ترین نرخ مشهد و بالاترین سطح کیفی، جهت ارائه خدمات به مشتریان، فعالیت می‌کند. تمامی مراحل ثبت نام، آموزش و آزمون در محل آموزشگاه پارسیان و با استفاده از پرسنل باتجربه صورت می‌گیرد.

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شریعتی، بین 44 و 46

شماره تماس: 05136621915

کندو - آموزشگاه رانندگی پارسیان

آموزشگاه رانندگی پارسیان

آموزشگاه رانندگی اسلامی

آموزشگاه رانندگی اسلامی دوره‌‌های آموزش تئوری آیین‌ نامه و آموزش عملی مهارت رانندگی را برای کلیه افرادی که بالاتر از سن قانونی رانندگی می‌باشند، فراهم کرده است و با حضور در این کلاس‌‌ها می‌توانید امیدوار به دریافت گواهینامه رانندگی باشید. هم چنین این آموزشگاه برای تمامی کسانی که دارای گواهینامه هستند و می‌خواهند مهارت‌های خود را بیشتر و کامل‌تر کنند نیز کلاس‌‌های فوق حرفه‌ای برگزار می‌کند.

آدرس: مشهد، وکیل آباد، بعد از چهارراه صدف، روبروی شهرداری منطقه 11

شماره تماس: 05138900014

آموزشگاه رانندگی آزمون

آموزشگاه رانندگی آزمون، یکی دیگر از آموزشگاه‌های برتر در مشهد، جهت آموزش مهارت‌های راهنمایی و رانندگی می‌باشد که توانسته به طور سالیانه، هنر جویان زیادی را تربیت کند و تحویل جامعه دهد، از جمله خصوصیات آموزشگاه رانندگی آزمون می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • دارای امکان برگزاری کلاس‌ های آموزش تئوری رانندگی جهت آشنایی هر چه بیشتر با قوانین
 • دارای امکان برگزاری کلاس‌ های شهری برای آموزش رانندگی
 • امکان استفاده از مربیان مجرب خانم و آقا
 • امکان برگزاری کلاس های عملی و تئوری برای افراد کم‌ سواد یا بی‌ سواد
 • امکان پرداخت شهریه به شکل قسطی

آدرس: مشهد، بین پل استقلال و قائم، بین آزادی 40 و 42

شماره تماس: 05136050013

کندو - آموزشگاه رانندگی آزمون

آموزشگاه رانندگی آزمون

آموزشگاه رانندگی راهنورد

آموزشگاه رانندگی راهنود نیز از دیگر آموزشگاه های برتر در مشهد می‌باشد که توانسته دوره‌های مختلف تئوری و عملی آموزش رانندگی را به شکل منظم برگزار کند. اگر کسی قصد اخذ گواهینامه را داشته باشد، شرکت در کلاس‌های آموزشی راهنود می‌تواند به عنوان راه حل مناسبی باشد. بعضی از خدمات این آموزشگاه عبارت است از:

 • امکان ارائه خدمات گواهینامه پایه سوم
 • امکان فعالیت از ساعت 7 صبح تا 7 بعدازظهر
 • امکان اجرای طرح های آموزش و آزمایش اصول رانندگی
 • دارای سالیان طولانی تجربه در زمینه آموزش مهارت‌ های رانندگی

 آدرس: مشهد، بلوار صیاد شیرازی

شماره تماس: 05138666637

آموزشگاه رانندگی فداچ 

آموزشگاه رانندگی فداچ، یکی از آموزشگاه‌های باسابقه می‌باشد و سیستم آموزشی خود را به گونه‌ای تنظیم کرده است که بیشترین تناسب را با برنامه کاری هنرجویان داشته باشد، چرا که هنرجویان داوطلب این امکان را دارند که ساعات آموزش و برپایی جلسات را خودشان مشخص کنند. بکارگیری کادر آموزشی مجرب خانم و آقا، برپایی جلسات به‌ شکل منظم و ارائه نمودن مشاوره‌های رایگان توسط پرسنل، از خصوصیا بارز این آموزشگاه است.

آدرس: مشهد، وکیل آباد، بین حافظ وهفت تیر (بین وکیل آباد 26 و 28)

شماره تماس: 05138935580

کندو - آموزشگاه رانندگی فداچ 

آموزشگاه رانندگی فداچ 

آموزشگاه رانندگی محمد زاده

آموزشگاه رانندگی محمدزاده یکی دیگر از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در سطح مشهد است که برای اخذ گواهینامه می‌توانید به آن مراجعه کنید. از ویزگی‌های این آموزشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از مربیان آقا و خانم مجرب و با سابقه
 • عدم احتیاج به ارائه کارت پایان خدمت در زمان ثبت‌ نام
 • امکان ثبت نام افراد بی‌ سواد یا با سواد بالای 18 سال
 • برگزاری 8 جلسه کلاس آیین‌ نامه و 12 جلسه کلاس شهری رانندگی
 • استفاده از خودرو ساینا مدل بالا جهت آموزش رانندگی و آزمون پایانی

آدرس: مشهد، بلوار صارمی، بین صارمی 6 و 8

شماره تماس: 05138831970

آموزشگاه رانندگی رانیران

این آموزشگاه نیز با دارا بودن خصوصیات منحصر بفردی توانسته است به مراجعه کنندگان زیادی آموزش دهد. از ویژگی‌های این آموزشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط
 • امکان بکارگیری مربیان مجرب خانم و آقا
 • برگزاری کلاس‌‌های تئوری آموزش رانندگی جهت آشنایی با قواعد کلی
 • امکان برگزاری کلاس‌ های منظم شهری جهت رانندگی به‌ شکل عملی
 • امکان برگزاری کلاس‌های عملی و تئوری برای افراد کم‌سواد یا بی‌سواد

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و 14

شماره تماس: 05138796150

5 نمونه پیامک تبلیغاتی برای آموزشگاه‌های رانندگی

5 نمونه پیامک تبلیغاتی برای آموزشگاه‌های رانندگی

پنل‌های پیامکی در آموزشگاه‌های رانندگی بسیار کاربردی و موثر هستند در ادامه برخی از کاربردهای پنل پیامکی در آموزشگاه‌های رانندگی را برایتان ذکر کرده‌ایم.

یادآوری جلسات آموزش شهر

با ارسال پیامک خودکار به راحتی می توان به مراجعین از جلسات آموزشی و تعداد جلسات باقی مانده اطلاع رسانی کرد. در متن پیامک، شماره یا عبارتی برای لغو جلسات در نظر بگیرید تا متقاضی به راحتی و به سرعت غیبت خود را در جلسات اعلام کند.

اطلاع رسانی از برگزاری آزمون آیین نامه

شرکت در آزمون آیین نامه یا شرکت در آزمون شهرستانی مستلزم اطلاع متقاضیان می‌باشد. ارسال پیامک روش ساده‌ای برای این دسته از اعلان‌ها خواهد بود. با استفاده از پنل ارسال و دریافت پیامک، متقاضیان ‌می‌توانند با ارسال sms نسبت به هماهنگی و رزرو آزمون اقدام نمایند.

اطلاع رسانی در مواقع ضروری

برای تغییر ساعت کلاس‌ها، جلسات ویژه، خدمات جدید یا شرایط غیرمنتظره، لازم است به اطلاع کلیه متقاضیان و مراجعه کنندگان به آموزشگاه برسد. بنابراین ارسال پیامک و اطلاع رسانی از طریق آن برای موارد ضروری و در کسری از ثانیه می تواند به آموزشگاه های رانندگی کمک کند.

کندو - 5 نمونه پیامک تبلیغاتی

5 نمونه پیامک تبلیغاتی

نظرسنجی کلاس ها و خدمات

کسب نظر مراجعین در مورد خدمات ارائه شده و اساتید یکی از بهترین راه های ارزیابی عملکرد مجموعه‌ها و اساتید می‌باشد. با نظرسنجی و دریافت انتقادات و پیشنهادات می‌توان عملکرد بهتری را برای آموزشگاه خود ایجاد کرد و رضایت بیشتری از مشتریان خود کسب کرد.

تبلیغات انبوه

یکی از پرکاربردترین امکانات پنل پیامک ارسال پیامک برای تبلیغات است. در پنل پیامک آمارد پیامکی توانید با بانک شماره تلفن گسترده مخاطبان خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، با ارسال پیامک بر اساس سن، می توانید برای افرادی که به تازگی به سن قانونی مجوز رسیده اند، پیامک ارسال کنید.

آغاز ثبت آموزشگاه رانندگی …

تخفیف 30% تا 15 خرداد

شماره تماس:

آدرس: …

.

کارآموز گرامی امروز آخرین نوبت پرداخت شهریه شما می‌باشد.

لطفا جهت تسویه به آموزشگاه مراجعه کنید.

آموزشگاه رانندگی …

.

آقای امیر حسین میرعظیمی

امتحان رانندگی شما در تاریخ 23 این ماه برگزار خواهد شد.

با تشکر آموزشگاه رانندگی …

.

سارا عزیز

لطفا وارد لینک زیر شو و نظرت رو درباره کیفیت برگزاری کلاس‌ها بگو.

از همکاریت متشکریم

آموزشگاه رانندگی …

.

مجرب‌ترین اساتید استان در آموزشگاه رانندگی …

آغاز ثبت نام از اول اردیبهشت

شماره تماس:

آدرس: …

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم کاربرد پنل پیامکی در آموزشگاه‌های رانندگی را به همراه معرفی 10تا از بهترین آموزشگاه‌های رانندگی در مشهد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اگر شما هم یک آموزشگاه رانندگی دارید برای رسیدن به خواسته های خود می توانید از امکانات پنل پیامکی جهت جذب هنرآموزان جدید استفاده نمایید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه‌های رانندگی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
📝 مقالات تخصصی بیش از 1000
📮 هدف آموزش بازاریابی پیامکی
📈 ماموریت رونق کسب و کار
⚙️ آموزش +20 ابزار پیامکی